1

Temat: przedramie

Siema jakie są najlepsze cwiczenia na przed ramie i z jaka partia najlepiej je łączyć mozna  połączyć np.biceps+przedramie czy lepiej osobno? :>

2

Odp: przedramie

ja znam tylko dwa cwiczenia na przedramie(zawijanie nadgarstków podchwytem i nachwytem)a łączenie to chyba niema zadnego znaczenia z czym połączysz

3

Odp: przedramie

Rozne szkoly rozne techniki.
Teoretycznie możesz je nawet z nogami robic, a praktycznie to chyba lepiej robić je z lapami, lub po MC gdy są juz zmeczone troche.

4

Odp: przedramie

przedramiona ciezko pobudzić do wzrostu ze względu na to ze caly czas są w ruchu, wiec możesz je trenować nawet z 2 razy w tygodniu.
Najlepsze są uginanie nadgarstków podchwytem i nachwytem bez przerwy az do zalamania

5

Odp: przedramie

oprzyj ręce o kolana, chwyć gryf i 25X uginanie podchwyt + 25X nadchwyt i to w 3seriach uginanie stojąc nadchwytem 3X 10-15 mlotki 3X 8-10gwarantuje Ci, ze przedramię bedzie miało dość

6

Odp: przedramie

ja trenuje przedramię 3 razy w tygodniu po treningach, robie po 4 serie uginania nadgarstków nachwytem i podchwytem ilość powtórzeń około 20.robie to od 2 tygodni dopiero a przedramię rosnie masakrycznie szybko

7

Odp: przedramie

oo to chyba zrobie to co Ty czeslaww ;D bo ja mam przedramię strasznie male 28

8

Odp: przedramie

Przypatrz sie tez jaki ma staz.
Dwa razy w tygodniu Ci wystarczy.

9

Odp: przedramie

Dobra.SS dzieki ze mi powiedziałeś ;D

10

Odp: przedramie

no ja tez mam niewiele w przedramieniu, 34 tylko, dlatego musze podgonić

11

Odp: przedramie

ja przedramię mam 31 i nigdy go niecwiczylem bo mi sie poprostu niechciala ale chyba trzeba zacząć bo głupio to bedzie wyglądać za jakiś czas

12

Odp: przedramie

mi sie zawsze podobało grube umiesnione przedramie, widać ze nie jesteś ułomek wtedy

13

Odp: przedramie

Ja mam kumpla, koszykarz, na wózku jezdzi.
Niby normalny gosc, a przedramię ma tak wyje**** i z taka rzezba, ze naprawdę chlopaki.
SzOk.

14

Odp: przedramie

ważne jest również zeby byly zyly widoczne!!

15

Odp: przedramie

1.
SuperserieUginanie-prostwanie nadgarstka ze sztanga 4/5 x 10-15Uginanie młotkowe 4 x 10-15 seria pojedyncza2.
Serie pojedynczeUginanie nadgarstków podchwytem siedząc 4 x 15-18Uinanie nadgarstków nachwytem siedząc 4 x 15-183.
Cw.
m.
zginaczy-prostownikow przedramienia w skurczu izometrycznym np.MC, Wioslowania, Uginanie w podchwycie (biceps), podciąganie sie z obciazaenim itp.Nie będziesz stosował dużych ciężarów i ciężkich cwiczen zlozonych typu MC to ciezko bedzie Ci zwiększyć masę miesniowa przedramienia.

16

Odp: przedramie

KOSTEK co do widocznych zyl to mi sie nie podoba Dzieki za odpowiedzi

17

Odp: przedramie

a mi sie podoba i je mam i to sporo.
'cosl'