Temat: trening na mase 5 dniowy

size 1size 1size 1witam prosze o pomoc w rozpisaniu jakie partie powinno sie ćwiczyć w planie na masę 5 dniowym chodzi mi tylko o to jakei partie w jakei dni należy ćwiczyć oraz o rade jaki trening zastosować aby zwiększyć masę miesni brzucha z gory thx B) /

2

Odp: trening na mase 5 dniowy

na brzuch ABS IIcwicz 3-4 razy w tygodniu a nie 5

3

Odp: trening na mase 5 dniowy

jak koniecznie chcesz ćwiczyć często to ćwicz np tak: Pon; klatawtr; bicczw;tricpić;barki+nogisob;plecy ale przecierz to co napisałem wyzej mozna ćwiczyć w 3 dniach a nie 5(laczac poszczególne partie w 1 trening)

4

Odp: trening na mase 5 dniowy

a jak chce robić klatę i przedramię 2x w tygodniu to chyba na 5 dni bedzie najrozsadniej?? w takim ukladzie jak to sobie rozlozyc??a abs ile razy w tygodniu trzeba robic??

5

Odp: trening na mase 5 dniowy

tak bardzo podnieca Cie duza klataż jeśli tak to trenuj ja raz w tygodniu cwcziac 2 razy nie regeneruje sie dostatecznie w wyniku eczego nie bedzie efektowGrupa miesniowa    Przy intensywności niskiej    Przy intensywności sredniej    Przy intensywności wysokiejMiesnie klatki piersiowej    2-3 dni    4-5 dni    6-7 dnipo co to rozkładać na 5 dni robiąc sam biceps na siłowni to sie nawet nie oplaca tam przychodzić na 20minut

6

Odp: trening na mase 5 dniowy

a przedramię 2x w tygodniu z jakimi partiami najlepiej robic??zakladajac ze ćwiczyłbym klatatric bicnogi barkiplecy??a i jeszcze ile razy w tygodniu abs robic??

7

Odp: trening na mase 5 dniowy

masz 3 miechy stażu a juz sie chcesz w priorytety bawic?? wg mnie spalisz tylko mięśnie i masa zacznie lecieć w dol zamiast w gore

8

Odp: trening na mase 5 dniowy

no dobra ale ciagle nie wiem ile razy w tygodniu abs robić <_< /

9

Odp: trening na mase 5 dniowy

w treningu ABS masz wszystko ładnie rozpisane.
ćwiczysz o ile dobrze pamiętam 3-4 razy w tygodniu w zależności od stopnia trudnosci

10

Odp: trening na mase 5 dniowy

102426:date nie, 14 sty 2007 - 15:02:name SZCZESNY) ''(SZCZESNY @ nie, 14 sty 2007 - 15:02) snapback102426/snapback ''!tak bardzo podnieca Cie duza klatażSZCZESNY -przeciez mozna miec takie zalozenie-po co trenować brzuch skoro mozna wypchnąć tak klatę ze na duży brzch nikt nie zwróci uwagi //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif /