Temat: Rozpiska

Siemka Od wakacji mam zamiar ćwiczyć mógłby mi ktoś rozpisać plan treningowy na sile?wiek 17wzrost 177 cmwaga 88 kg

2

Odp: Rozpiska

dla ciebie na trening na sile jest stanowczo zawczesnie,musisz wziasc zrobić 3 miesiące treningu ogólnorozwojowego który znajdziesz na forum.Wrzuc go tu a my ci wytłumaczymy to czego iebedziesz wiedział

3

Odp: Rozpiska

3 miechy to az nie, zrob conajmniej 1,5

4

Odp: Rozpiska

Chcesz isc bardziej w stronę budowania masy, czy zalezy Ci tylko na sile ?Co nie zmienia faktu, ze ogolnorowojowka bedzie najlepsza.

5

Odp: Rozpiska

no na sile mi zalezy : i troszke na rzezbie ale słyszałem ze jak sie ćwiczy rzeźbę to trzeba przynajmniej 5 razy w tygodniu a to za dużo bo czasu niemam :

6

Odp: Rozpiska

rzeźbić to mozna miesnie.
A ty z twoim stażem ich raczej nie masz.
Sile tez trzeba miec z miesni ktore... tez trzeba miec.
jeśli chcesz jakiś efektow to 3-4 razy w tygodniu, po godzince na siłowni będziesz musial spedzic.

7

Odp: Rozpiska

zeby robić rzeźbę to trzeba miec dużo "miecha" w sobie.
Po Cyaaie trening ogólnorozwojowy poprawi twoja sile, mase, wytrzymałość miesniowa, przygotuje Cie do normalnego trenigu masowego oraz pozwoli oswoić sie z technika wykonywania cwiczen, a nawet w jakimś stopniu spali tk.
tluszczowa.

8

Odp: Rozpiska

czyli radzicie mi przez miech 4 razy w tygodni 1,5 godzinki na siłowni : ale na jakim sprzęcie ? rozpiska chyba sie przyda czy wsztyko po trochu? ;

9

Odp: Rozpiska

W najważniejszych tematach w dziale trening masz Trening ogolnorozwojowy.
Zajrzyj do niego i nim sie sugeruj 'cosl'

10

Odp: Rozpiska

Kolega sie moze porzeźbić jak chce, bedzie wyglądał jak polowa Bruce'a Lee big_smile big_smile

11

Odp: Rozpiska

9570"%20target "_blank" 9570/a      no widze ze jest ale to co mam lecieć na każdym sprzęcie tak jak tam piszo czyli po 1 seri? czy są jakieś wyznaczone sprzety;p

12

Odp: Rozpiska

Nie rozumie o co Ci dokładnie chodzi.
Napisz plan, który będziesz stosował oraz jaki masz do dyspozycji sprzęt i my Ci dobierzemy konretne cwiczenia pod twoje mozliwosci sprzetoweJak masz cwiczyc?np.Cwiczenie/stacja 1 wyciskanie na płaskiej 12 powotrzen - odpoczynek - Cwiczenie/stacja 2 unoszenie sztangielek bokiem w gore 12 powtórzeń - odpoczynek - (..) - Cwiczenie/stacja 13 wspięcia na palce 12 powtozen KONIEC PIERWSZEGO OBWODU2 obwody zrobisz i koniec treninguCo 2 tygodnie dodajesz dodatkowy obwod.
Po 2-3 miesiącach możesz przejsc na trening masowy.