1

Temat: Sylwek i alkohol

Witam.

postanowiłem sobie od miesiąca ze nie bede pic alkoholu, od 4 stycznia chce brac gainera + carbo, mam caly czas dietę na mase.... Jak uważacie co zrobić w sylwka ? chciałem nie pic, ale chyba ulegne pokusie. Co najlepiej pic (browary czy czysta) zeby nie było dużych spadków Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku :!:

2

Odp: Sylwek i alkohol

wodka bardziej wysusza

3

Odp: Sylwek i alkohol

stary od jednego razu nie spadniesz...tylko zeby sie to na jednym skończyło przeciez jest sylwek pij co bedzie pij dużo ale nie zalicz zgona hehe i sie nie porzygaj

4

Odp: Sylwek i alkohol

najważniejsze nie mieszaj wody z browkiem i szampanem
wiem z doswiadczenia ze po szampanie jest najgorszy kac

5

Odp: Sylwek i alkohol

Badz twardy, nie pij. Smieja sie z Ciebie?! P*erdol ich. Badz Animal.
Taki temat juz był i to jest dobrze powiedziane. jeżeli dasz rade to nie pij!

a jeżeli nie to pij co chcesz wszystko ma alkochol, jedno wiecej drugie mniej.
pij piwko, bo chyba nie masz az takiego dużego zoladka, zeby wlać az tyle alko co po 3/4 wodki

6

Odp: Sylwek i alkohol

Ja tam bende pil bo co ćwiczę dla siebie a nie dla zawodo czy innych zeczy.
Jak startujesz na jakieś zawody to ok możesz niecpic Wybur tylko i wyłącznie należy do ciebie !! Bez koksow ranold nie bendziesz

7

Odp: Sylwek i alkohol

hehehe, postaram sie wytrzymać ale zobaczymy

P.S |_marcin_| dawno w szkole nie byłeś czy polaka nie lubisz ? )

8

Odp: Sylwek i alkohol

jak dla mnie to zabardzo przezywacie juz z tym alko przeciez nawet jak sie uwalicie to spadki po jakimś tygodniu zanikną ; nie ma co przezywac moim zdaniem

9

Odp: Sylwek i alkohol

to spadki po jakimś tygodniu zanikną  
widze,ze nie czytałeś wcześniejszego posta na ten temat. Cytuje co Puz tam napisal( z glowy, wiec jak bedzie jakiś błąd to sorry Puz ) tylko,ze przez ten tydzień mógłbyś zrobić juz jakiś postep, wiec jesteś w plecy z treningiem. Alko ulegna ludzie, którzy nie maja zadnych celow, i nie traktują tego sportu na powaznie I co teraz powiesz??

10

Odp: Sylwek i alkohol

Ja powiem Zycie sztuka wyborow

11

Odp: Sylwek i alkohol

klasycznie wypijcie sobie pare browarków i do domu spac, po to by następny dzien zacząć intensywny trening

12

Odp: Sylwek i alkohol

Romek u mnie masz + dokładnie tak

13

Odp: Sylwek i alkohol

Eee tam, lampka szampana co najwyzej

14

Odp: Sylwek i alkohol

Kulturystyka Kulturystyka ale 1 dzien w roku mozna sobie zaszaleć big_smile ja tam w Sylwestra trzeźwy chodizl nie bede

15

Odp: Sylwek i alkohol

Ja kupiłem sobie 0,7 Soplicy 3 drinki Sobieskiego i z kumplem na spole 0,7 Jacka Danielsa big_smile
Zajaram również ( nie paliłem od chyba 7 tygodni :motylanoga: ) hehe niezły jestem

16

Odp: Sylwek i alkohol

Olipm zgadzam sie w 100% z tobą big_smile

17

Odp: Sylwek i alkohol

to spadki po jakimś tygodniu zanikną  
widze,ze nie czytałeś wcześniejszego posta na ten temat. Cytuje co Puz tam napisal( z glowy, wiec jak bedzie jakiś błąd to sorry Puz ) tylko,ze przez ten tydzień mógłbyś zrobić juz jakiś postep, wiec jesteś w plecy z treningiem. Alko ulegna ludzie, którzy nie maja zadnych celow, i nie traktują tego sportu na powaznie I co teraz powiesz??
Powiem Ci ze nie jestem na tyle pieprznięty aby sie tym przejmowac. Predzej czy później urosnie; zycie jest zbyt krótkie aby stracic je na cwiczenie ... co chce osiągnąć i tak osiągnę w kilka lat wiec sie tym nie przejmuje tydzień w ta tydzień w tamta liczy sie zabawa :badgrin:

18

Odp: Sylwek i alkohol

Aha Dzieki za rade, caly miesiąc gadałem ze w sylwka rezygnuje z alko, ale chyba ulegne, tzn juz uległem bo kupiłem browarki i czysta życzę Wybuchowego i Jeszcze Lepszego Nowego Roku niz poprzedni Pijcie z umiarem

19

Odp: Sylwek i alkohol

No i jak tam chłopaki po sylwku??? hehehe, boli gloważ?

20

Odp: Sylwek i alkohol

obyło sie bez alko
do LeandrPL jeżeli zycie jest za krótkie na cwiczenie to po co sie łapiesz za sztnge? kulturystyka ot nie sport a styl zycia wiec chyba powinines przezucic sie na szachy

21

Odp: Sylwek i alkohol

nie ma zle a nawet jest dobrze jak tam u was z alk. było dużo ?? powiem tak kto nic nie pamięta
lol

22

Odp: Sylwek i alkohol

ja tam wypiłem pol kieliszka szampana ze starszymi dwa łyki piwa i jeszcz dwa łyki szampana z kumplamia big_smile i to wsio i nie narzekam

23

Odp: Sylwek i alkohol

U mnie tez sie na szampanie skonczylo... ale ogólnie sylwester był bardzo udany

24

Odp: Sylwek i alkohol

ja nawet lyka nie zrobilem.. nie zaluje jakos..

25

Odp: Sylwek i alkohol

ja tez szampana nie pije ale to z innego powodu bo poprostu go nie lubie ;