1

Temat: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

Robie trening na mase.
Mam troche tkanki tluszczowej, której chętnie bym sie pozbyl.
Czy mogę na koniec treningu robić jakieś cwiczenia areobowe (bieznia, rowerek, wiolarz) czy przy treningu na masę nie jest to wskazane?

2

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

możesz

3

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

ale musisz uważać bowiem możesz sobie tym tez krzywde zrobić ale jak dobrze je pod siebie dopasujesz to mogą one pomoc ;-)

4

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

w czasie biegów zużywasz zbędny glikogen w miesniach, do tego organizm nie bedzie sie tak szybko regenerowal, poczekaj z tym do malej wycinki

5

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

no nie mogę poprostu to chodzić tez nie moznażtroche biegania nic mu nie zrobi,a tłuszczyk sam nie zleci

6

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

zauważ ze czym wiecej odpoczywasz tym lepiej dla Ciebie i twojej masy, w dodataku jeśli nie masz diety to takie bieganie jest wprost niszczycielem miesni....nie wiem kto to był ale pewien kulturysta odnosił sukcesy w swoim zyciu kiedy spal po 16h dziennie

7

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

czyli zycie kulturysty ogranicza sie do treningu zarcia opalania i spania... zwątpiłem

8

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

no dobra ale my nie jesteśmy zawodowcami, pozatym zeby byc kulturystato trzeba miec geny... w takim razie na wfie tez nie moze cwiczyc? nie popadajmy w skrajnosci, jeśli nie robimy tego zawodowo to wydaje mi sie, ze nie ma co az tak tego przezywac

9

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

możesz biegać ale pzed bieganiem tak 20minut jedz posilki zawierające dużo bialka

10

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

on sie zapytał czy jest wskazane i mu opowiedziałem ze nie, koniec tematu, niech robi co chce

11

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

juz pisałem o tym w temacie giery, po treningu jak najbardziej co pozwoli nam zrzucić zbędny fet, dzieki czemu mozna robić lepsza jakościowo masę i co za tym idzie, zwiększyć masę gdyż po takim treningu jesteśmy głodni i zwiększamy znacznie wartości posilku.
Lubi biegać niech biega ale nie zapominajmy o jedzeniu //:-D :-D pozatym nie jesteśmy zawodowcami jak juz ktoś wczesniej wspomnial, ja tez sobie lubie pograć w pile od czasu do czasu //:-D :-D /

12

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

No dobra ale glikegonu w mięśniach starcza nam na 30minut ostrego treningu (przecietnie, zalezy od genow) czyli jak biegamy natepuja czynnosci niszczenia czyli katabolizm, w dodatku jak ktoś nie ma dobrej diety jest to samobójstwo

13

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

jak robisz trening na siłce to glikogen sie tak szybko nie spalaż? //:-D :-D /

14

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

ale czy sesja ma 30minut:D? dajmy z ena siłowni starczy Ci na 60minut a gdzie biegi?

15

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

robisz trening na siłce a po od razu robisz aeroby //:-D :-D i tak jak napisałeś po 3 min treningu juz jesteś wyssany z glikogenu i po uzupełniasz weglami prostymi //:-D :-D /

16

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

ale zanim te wegle proste przejdą przez cale oddychanie tlenowe to troche minie w dodatku nie uzupełnisz ich tak szybko

17

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

dokładnie masz tak samo z treningiem silowy.
załóżmy robisz treninc na siłce i trwa on 60min po tym czasiu ladujesz carbo, jeśli np zrobisz trening siłowy na 60min i potym idziesz mp 35 min na bieganie to daje ci to 95 min czyli noramlny czas treningu i znowu uzupelnioasz carbo //:-D :-D jedni ćwiczą na siłce np 2h i nie narzekają na przyrosty //:-D :-D /

18

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

również zalezy od budowy ale zauważ to ze jak ktoś siedzi na siłowni 2h to ma dlugie przerwy wątpię zeby 1,5minut caly czas czaskali, taki plan by mial ze 5 seri sesyjnie

19

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

od budowy to racja, po co robić aeroby po treningu jak sie jest chudym, ale jak sie chce robić masę jakosciowa to aeroby są niezbedne do tego.
jeśli ktoś traktuje siłkę jako rekreacje to zmienia postać rzeczy, nie każdy kto sie loguje na forum chce byc kulturysta //:-D :-D /

20

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

no dobra ale jak jesteś endo który jest bardzo podatny na przetrenowanie to aeroby go dobijaja, jedynie co to mezo mógłby conieco, ale jak chcesz łapać masę to odpoczywaj i spij

21

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

dużo bialka przed bieganiem albo jakieś antykataboliki i moze biegać bez problemu dla poprawienia kondycji //:-D :-D /

22

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

to tylko hamuje katabolizm ale co z tak cennym glikegonem?

23

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

uzupełnisz glikogen po bieganiu tak samo jak po treningu silowym!

24

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

No właśnie jak chcesz dbać o kondycje to w dupie miej glikogen i biegaj sobie

25

Odp: Czy przy treningu na mase cwiczenia areobowe sa wskazane?

trudno wam zrozumieć ze aby osiągnąć najwieksza masę to trzeba o nią zadbać a nie biegac, w czasie biegania juz nie bedzie zapasow glikegonu w mięśniach i organizm bedzie musial coś innego przerabiać