26

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

biorę 2strzaly dziennie omki i 8 tablet mety.teraz kupuje wieksza liczbe.I mam plan treningowy zapewniam was,tylko chciałem sie was doradzic.Omke kupuje po 60zl i niewiem czy to jest solidna cena(5szczalow)

27

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

ktoś tutaj ma iloraz inteligencji mniejszy niż rozmiar buta
i to na pewno nie jestem ja
lol lol lol

28

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

no razcej ja tez to nie bede big_smile heh bo sprawdzałem i mam sporo

29

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

koleś z kad ty sie wziales.Raz piszesz ze ważysz 63kg, teraz ze 85kg.Mam dla ciebie rade 5 strzalow omki dziennie i po 5 tabletek mety oczywiście dziennie.
lol

30

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

Prosze napiszcie coś normalnego w tym poscie bo adza1992 naprawdę bedzie dziennie brał 5 strza3ow + 5 dropsow.

adza1992:
Mam pytanie. Czemu sie nie we1miesz za normalny trening i dieteż Szkoda życia! Oszustwa zostaw innym i miej satysfakcje, że wyglądasz dobrze bez pomocnej chemii .

31

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

no co sie nabijacie!! chłopak w 5 dni zrobił 2 cykle i przytył 22 kg!!
wniosekdla ludzi o ilorazie etyla lol )
chlopka jest master i wymiękacie przy nim a wstyd sie wam przyznać
anabolicc jesteś moim mistrzem lol

buaa:-Dh:-Dha lol lol lol lol lol lol

32

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

panowie ten temat to według mnie jedno wielkie gowno.
ktoś sobie jaja robi i tyle.

DO MODERATOR DZIALU/ADMIN: usuń TEN TEMAT - jest ?a3osny.

33

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

Etyl jestem z tobą temat powinien byc zakonczony i usunięty bo to są kpiny.
zalosne to jest i tyle :x

34

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

big_smile:D:D

35

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

Ja jestem za zostawieniem tematu. Etyl - wiem, że chcesz dobrze i cenio sobie, ale jest jedno ale... big_smile

Moze ten temat uderzy do ludzi. Zamiast brać prochy zajmą sie naturalnym treningiem. Temat jest ?a3osny, ale co zrobia. —a3osny autor, ?a3osny temat.

Anabolicc - prosze, nie rob popeliny, bo ja ze śmiechu na prawdę z papci wyjde...

P.s. Cena Omki; 5 ampułek 40-45 zł. ktoś Cie robi w dudka...

36

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

ZA młody NA KOKSY jesteś Anabolic!!! OMNADREN ZMASAKRUJE TWOJE ZDROWIE!
dobra omka kosztuje około 50pln

1 strza3 w tyg to dawka dla Ciebie!!!! MAXYMALNA!!! te 2 strzaly dziennie to chyba zle Ci sie napisalo????
3-4 tabletki metki dziennie to tez MAX

37

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

Heheheh lol adza1992- jak bierzesz ome i mietka w wieku 16 lat (pewnie jeszcze bez os3on) to GWARANTUJE CI, że w wieku 25 lat załapiesz sie na trwała impotencje,do?yjesz 5 jak dobrze pojdzie.

38

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

według mnie to koleś sobie zarty robi. Bo nikt rozumny by takich rzeczy nie pisał big_smile :pokoj:

widzimy, jakie podejscie maja niektórzy ludzie do tego sportu - STERYDY, WALENIE TE¦CIA KOKS, PAKOWANIE

?ygac sie chce.

DO MODERATORA: niedługo bedzie trzeba utworzyć nowy dzial, dzial dla takich lamek big_smile:D:D:

albo i nowe forum...i stronke