1

Temat: Pomozcie Mi prosze!! :D

No wiec mam 16lat waze 63kg-173cm wzrostu.I chciałbym nabrać masy i prosze o rozpis trenningu jak i zywienia.Moj sprzęt to (moze nie za wielki ale jest) Sztanga z obciazeniem max 80kg i chantle max obciazenia 15kg.I prosił bym o ludzi z okolicy ¦laska by sie zg3osili czy niemogli by załatwić jakiś koxow np.omena,tescia itd... Dzieki z Gory

2

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

adza1992No wiec mam 16lat waze 63kg-173cm ....I prosił bym o ludzi z okolicy ¦laska by sie zg3osili czy niemogli by załatwić jakiś koxow np.omena,tescia itd... Dzieki z Gory

heheh lol
dobry koleś jesteś - planu u3orzya nie umiesz a koksy chcesz brać
pozatym 16 lat lol

gdyby nie to to napisałbym Ci ten plan, ale tego nie zrobie

3

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

Nie no dobre,sterydy chcesz brać a nawet nie wiesz jak powinien wygladaa trening.
Podam ci standardowy 3-dniowy trening(możesz go poddaa modyfikacji)
Pon:Klatka+Triceps
¦rolecy+Biceps+Przedramie
Pia:Uda+Lydki+Naramienne+Kaptury

mięśnie brzucha-pozostawiam tobie.Mozesz go trenować według w3asnego uznania.
Co do od?ywiania(zobacz to działu Od?ywiania i Dieta) :!:

dobór ćwiczen pozostawiam tobie.
A co do sterodow we? sie za dobre odżywianie i cie?ki trening.Z takim podjesciem dalejko nie zajedziesz :!:

4

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

i jak tu nie robić akcji bezpieczny w sieci jak czytam takie posty lol lol lol
adza1992 - koks a odzywki to 2 rozne sprawy

nie masz pojecia o kulturystyce - poczytaj a dopiero potem pytaj !

5

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

anabolic zrob lepiej to co ci tu wszyscy mowia....czytaj !! po to jest te forum...

6

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

adza1992 : Lol jak ci tak zalezy na tym wszystkim i zaczynasz ćwiczyć tu juz lepiej kup se te odżywki nawet chcoiaz i to jest głupota, a z koksem pare lat poczekaj bo etraz to dobpiero zle skonczysz:| :

7

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

w niedziele bede sie za ciebie modli3 neutral

8

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

Wiem,że nie wolno tu nikogo obrażaa...ale ten gosciu do debil jest lol

9

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

<:-Dha> wydało sie ....::D:D

10

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

adza1992 - b3adzisz synu, mowie ci b3adzisz.
zmień podejscie do tego sportu bo ?le skonczysz.
Chcesz urosnąć to we1 sie za porządny trening i dietę i narazie nic wiecej ci nie potrzeba.

11

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

Kolego najlepiej poćwicz z rok na sucho, bez koksow i odzywek.Po roku możesz zacząć kombinować z odzywkami.
Nie słuchaj kolesi ze odzywki nic nie daja,nie daj sie namówić na koksy,zrob dobra diete,a zobaczysz efekty.Gdzie ci sie spieszy,masz dopiero 16 lat i wszystko przed toba!!!

12

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

chyba sie mu g3upio zrobiło i juz tu nie wruci .. pewnie pobieg3 to swoich super kolesi co mu to doradzili i sie do nich skarży tera

13

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

lol lol lol

14

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

nie no koleś dobry był planu nie umie ułożyć a koksy chce naoglądał sie filmów i przez miesiąc chce byc jak Arnold lol

15

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

jeszcze mu pala dobrze nie urosla a juz chciałby sie blokować :-)

ciekawe czy wie coś na ten temat oprócz tych nazw firmowych lol

16

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

szczerze mówiąc T0mek to wątpię czy on cokolwiek wie na temat koksow poczytał troszke w necie zobaczył jak sie nazywają i juz chce brac a nawet nie wie ile taki cykl moze kosztować

17

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

Jak na pierwszy raz to polecam gorąco anapolon. 1 Tabletka dziennie i bedzie git.

idąc dalej w tym kierunku... jesteś kolego tak zielony w temacie, że lepiej nie zaglądaj na siłownie, bo bedzie pierwszy przypadek w historii kulturystyki, że ktoś sie zabi3 na siłowni rekcwiczka treningowa...

18

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

szkoda słow...

19

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

hehe maurycyna_Tenpenny dobre slowa ... chłopak sie chyba zawstydził bo juz nic nie pisze ..... tragedia lae niestety tacy ludzie sie zdążają ..

20

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

są ludzie i taborety big_smile heh maurycyna_Tenpenny dobre z ta rekcwiczka lol lol lol :-D:-D :-)

21

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

Staram sie jak moge... w końcu jestem na swoim :-) :trening:

22

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

Chyba koleś na serio sie zawstydzi3, jak pos3ucha3 waszych rad:D

I prosił bym o ludzi z okolicy ¦laska by sie zg3osili czy niemogli by załatwić jakiś koxow np.omena,tescia itd... Dzieki z Gory

I do tego bezprzypa3owiec 8)

23

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

Moze on jest z policji :-)

24

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

Zle zrozumieliście mnie mam swoj plan i akutualnie jestem po 2 cyklach omnadrenu waze 85kg.I niewiem czy to są dobre przyrosty,chcialem zaczerpnąć informacj od was o roznych treningach.a szczególnie klatce piersiowej :x

25

Odp: Pomozcie Mi prosze!! :D

No wiec mam 16lat waze 63kg-173cm wzrostu.I chciałbym nabrać masy i prosze o rozpis trenningu jak i zywienia.Moj sprzęt to (moze nie za wielki ale jest) Sztanga z obciazeniem max 80kg i chantle max obciazenia 15kg.I prosił bym o ludzi z okolicy ¦laska by sie zg3osili czy niemogli by załatwić jakiś koxow np.omena,tescia itd... Dzieki z Gory

Zle zrozumieliście mnie mam swoj plan i akutualnie jestem po 2 cyklach omnadrenu waze 85kg.I niewiem czy to są dobre przyrosty,chcialem zaczerpnąć informacj od was o roznych treningach.a szczególnie klatce piersiowej

wniosek: lepiej sie schowaj