1

Temat: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

Niedawno dostałem taka oto wiadomość na PW:

Siemka mam 175cm wz waze 60kg i chciałbym ćwiczyć sama klatę trzy razy w tygodniu. Czy to jest mozliwe? jeśli tak to prosze o plan na klate.

:badgrin: Co powiecie na ten temat ? big_smile

2

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

hehe no koleś ostry jest
dziś założył ktoś o tym temat, pewnie to ten koles:D

3

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

a ja tekiego posta widziałem w dziale Trening ...

4

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

Normalnie masakra z wiedza u mlodych kuturystow !!!

5

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

taaa wiesz każdy chce miec klatę jak ronnie

6

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

taaa wiesz każdy chce miec klatę jak ronnie

Ja nie :?

7

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

no ja tez nie wolalbym jak Arni

8

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

Konrad tylko ci Ronnie w glowie

9

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

od dziś zaczynam robić same kaptury xD

10

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

Ale mozg 3 razy w tygodniu klata , ciekawy typ , są tacy ludzie co i tak ćwiczą w ten sposob i im to nie przeszkadza ja wołam na nich <kosmici>

11

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

heh to jeszcze nic ja znam takiego kolesia co ćwiczy ponoć codziennie klatke i nie da sie mu wmówić ze tak nie mozna wkoncu on wie lepiej, uwaza sie za zaawansowanego .. ; .. .:D
A tak na marginesie to ćwicząc tak często klatke to coś mu sie zteguje? bo sila powinna mu przyjść

12

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

O kurde no to masakra z lekka, widac, ze kolega nie odwiedzał hehehe

13

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

W sumie to ja tez na poczatku klatke robiłem codziennie ) ale to byla zabawa

Ale zastanawia mnie to co sie stanie jak bedzie ćwiczył codziennie to samo?

14

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

Miesien nie bedzie mial czasu na regeneracje i nic ci nie urosnie, poza tym szybko przetrenujesz miesien i dupa blada .... !

15

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

Nie no bez jaj... Jak ja zaczynałem w piwnicy razem z kumplem i mielismy gryf (do netu dostępu nie bylo), to byliśmy przkonani ze sztanga mozna ćwiczyć tylko klatę i biceps... I przez prawie rok ćwiczyliśmy tylko klatę i biceps!! Mianowicie wyciskanie sztangi na dwóch taboretach z decha lezac i uginanie przedramion stojac.
Teraz mam 43 w bicu, zero barkow i tricepsu, masywna niewyrzezbiona klatę i nic innego.
Po tych jajach (a to było jakieś 4 - 5 lat temu) zaniechałem treningów na rok a później ternowalem planem na mase, wszystkie partie 3 razy w miesiącu (ja nie zartuje!!) , Regularnie trenuje troche ponad rok, posiadlem troche wiedzy, dużo pomogła mi Wasza strona... Nie jest zle.
Mowie to dlatego ze w momencie kiedy każdy z nas ma doczynienia z żelastwem od ładnych paru lat, to ciezko zrozumieć ze jakiś gosc nie majacy wogle doswiadczenia nie wie co to triceps, nie mówiąc juz o tym jak go cwiczyc...

16

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

ja jak zaczynałem w sumie 8miechow tak jechał ćwiczyłem 3 razy w tygodnio to samo i tak samo ale przyszło ale puzniej coraz mniej i mniej az kumpel mi rozpiskę zrobił

17

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

ja ćwiczyłem kiedyś trening do karate 7 razy w tygodniu, także wiecie brak wiedzy to jest straszna rzecz

18

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

Tylko na klate, po*ier*dolilo go??

19

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

śmieszny koles,brak czasu na regeneracje miesni

20

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

hehehe

21

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

Ej panowie, zamiast sie smiac, to trzeba było mu coś poradzić big_smile

22

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

Ja mam rade rob wieczorem szerokie , skos , a rano rospietki <lol2>

23

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

wyobraziłem sobie właśnie kolesia który w klacie ma 13 a w bicu 29 o kkkkkuuuuuuuurrrrrrrrr*************aaaaaaaaaaaaaaaaaaHAHAHAHAHAHAHA

24

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

trzeba wziasc poprawkę na to ze wielu mlodych amatorów często w swoich zasobach sprzętowych maja tylko ławeczkę czy hantle, a profesionalnej siłowni nie ma albo jest za daleko, sam znam pare takich osob, ćwiczą na klatke zeby sie później popisywać ile wyciskaja, z czasem ta nie wiedza mija czasem nie big_smile

25

Odp: Pytanie za 100 punktow - buhahahaha

a co do postu wyzej to ciezko mi sobie wyobrazić osobę co ma w klacie 13 a w bicu 29 bo zeby podnosić wiecej i zwiększać klatę to trzeba tez pompować lape po jedno z drugim sie wiarze, a chłopakowi radze posiedzieć troche na forum i poczytac!!!