1

Temat: co sie stalo???Pomocy!!!!!!!!!!!!!

nie wiem co co sie stalo???nie ćwiczyłem przez tydzień i spadło mi w obwodzie lapy z 34,3cm na 33,5cm !!!najlepsze jest to ze jadę na sucho!!!jak myslicie co mogło byc tego przyczynaż??pomozcie!!!

2

Odp: co sie stalo???Pomocy!!!!!!!!!!!!!

może mierzy3eo sie po treningu i wyszło 34,3
a teraz nie ćwiczyłeo i zmierzy3eo sie normalnie i wyszło 33,5
lub wtedy zmierzy3eo sie niedokładnie.

lub co najgorsza, masz tendencje do szybkich spadkow.

3

Odp: co sie stalo???Pomocy!!!!!!!!!!!!!

mierzyłem sie po wekendzie przed treningiem!!!na forum mam napisane mój plan chcesz to wejdź i zobacz!!!przez wekend ja nie cwicze!!!

4

Odp: co sie stalo???Pomocy!!!!!!!!!!!!!

a co ma do tego weekend ??

w takim razie zostały ostatnie dwa moje punkty.

5

Odp: co sie stalo???Pomocy!!!!!!!!!!!!!

Napewno zle sie za pierwszym razem zmierzyles.
Nie sadze zeby tak szybko Ci spadlo.

6

Odp: co sie stalo???Pomocy!!!!!!!!!!!!!

czasem nawet po ma3ej przerwie mogą byc minimalne spadki, ale zrobisz kilka trengow i szybko odrobisz straty

7

Odp: co sie stalo???Pomocy!!!!!!!!!!!!!

był weekend... weekend thc + alko + xtc :-)

albo koelga ćwiczy bic 3x w tyg :-)

8

Odp: co sie stalo???Pomocy!!!!!!!!!!!!!

nie ma innej opcji EatoPol....ale teraz do rzeczy nie widze mozliwosci zeby ci tak spadło przez tydzień chyba ze ciezko chorowałeś lub chorujesz <choroby przewlekle> albo zaduzo go3dy piłeś :-) ale mnie sie wydaje ze zle zmierzyles, i jak uiopaBozena307 pisał napewno nadrobisz, przerwa przez weekend nic nie mogla na to wpłynąć przez ten czas to organizm raczej sie regenruje a nie spala miesien...chyba ze nam pwszystkiego nie powiedziałeś

9

Odp: co sie stalo???Pomocy!!!!!!!!!!!!!

zmierzone Syiii miał dobrze bo sam mu 3ape mierzy3em , i przed spadkiem i po . a czy coś bierze .................to nie wiem ....................

10

Odp: co sie stalo???Pomocy!!!!!!!!!!!!!

powiedz jeszcze czemu nie ćwiczyłeo przez tydzień ??
i co przez ten czas robileo. (jeżeli to co napisał conan to mogło ci tyle spaoa)

11

Odp: co sie stalo???Pomocy!!!!!!!!!!!!!

jak Freddie-Jz napisał to on mi mierzył i jest swiadkiem ale mogę przysiądź ze niczego nie brałem !!!zadnego alkoholu nie pilem!!!fajek nie pale!!!no a teraz mi spadło jeszcze troche!!!dzis mi mierzył znów Freddie-Jz i mam 33cm!!!nie ćwiczę od wtorku 19.10.04r. ale od przyszłego tygodnia znów zaczynam!!!co moze byc tego przyczynaż??tak jak napisaliście ze mój plan jest zły ale co mam z nim zrobic???niestety mam mało sprzetu:laweczke,krotki gryf (110cm),hantle i obciazenie!!!na poczatku ćwiczyłem przez miesiąc innym planem!!!o to on:
poniedzialek:klata,plecy
wtorek:biceps,triceps,barki,kapturki
sroda:nogi,przedramie
czwartek:klatka,plecy
pićtek:biceps,triceps,barki,kapturki
co myslicie o tym planie???wiem ze jest jeszcze gorszy od tego co napisałem na forum!!! size 1Wyslany Sro PaY 27, 2004 4:18 pm:jak Freddie-Jz napisał to on mi mierzył i jest swiadkiem ale mogę przysiądź ze niczego nie brałem !!!zadnego alkoholu nie pilem!!!fajek nie pale!!!no a teraz mi spadło jeszcze troche!!!dzis mi mierzył znów Freddie-Jz i mam 33cm!!!nie ćwiczę od wtorku 19.10.04r. ale od przyszłego tygodnia znów zaczynam!!!co moze byc tego przyczynaż??tak jak napisaliście ze mój plan jest zły ale co mam z nim zrobic???niestety mam mało sprzetu:laweczke,krotki gryf (110cm),hantle i obciazenie!!!na poczatku ćwiczyłem przez miesiąc innym planem!!!o to on:
poniedzialek:klata,plecy
wtorek:biceps,triceps,barki,kapturki
sroda:nogi,przedramie
czwartek:klatka,plecy
pićtek:biceps,triceps,barki,kapturki
co myslicie o tym planie???wiem ze jest jeszcze gorszy od tego co napisałem na forum!!! size 1Wyslany Sro PaY 27, 2004 4:2 pm:jak by co to ostatnio ja pisałem na profilu Freddie-Jza!!!bylem u niego i skorzystałem z jego kompa!!!pozdro!!!narty!!!Syiii!!!

12

Odp: co sie stalo???Pomocy!!!!!!!!!!!!!

poniedzialek:klata,plecy
wtorek:biceps,triceps,barki,kapturki
sroda:nogi,przedramie
czwartek:klatka,plecy
pićtek:biceps,triceps,barki,kapturki
co myslicie o tym planie???wiem ze jest jeszcze gorszy od tego co napisałem na forum!!!  

Same se odpowiedziałes na to pytanie