Temat: Podbudowac obwody

Witam wszystkich serdecznie prosze o profesinalna rade w bicepsie mam 39 centymatrow a taki wymiar trzyma sie od jakiegoś pol roku co z tym fantem zrobic.
chciałbym sie tez wzmocnić na sile i zbudować potezna mase. //:-D :-D /

2

Odp: Podbudowac obwody

Ale jakiej odpowiedzi oczekujesz ? Planu, diety, czy suplementacji ? Z dzialu wnioskuje, ze planu.
Wiec, zeby było jasne wszystko wklej swoj stary.

3

Odp: Podbudowac obwody

Moze armagedon.
tylko czy starz nie zamaly.

4

Odp: Podbudowac obwody

szybki sposob to wstrzykniecie sobie oliwki dla dzieci ale raczej nie polecałbym /

5

Odp: Podbudowac obwody

Mam 16 lat ćwiczę od 17 miesiecy.
mój planponiedzialek:-klatka 6-7 cwiczen po 4 serie po 8-9 powtorzen, biceps 6-7 cwiczen tak jak klatkawtorek:-barki kaptury triceps po 6 cwiczen na kazda partie po 4 serie po 8 powtorzensroda:-plecy brzuch 8-9 cwiczen na plecy po 4 serie po 8 powtórzeń brzuch 3-4 cwiczeniaczwartek;-cykliczna zmiana (klatka biceps)pićtek_cykliczna zmiana(barki kaptury triceps)Moze armagedon.
tylko czy starz nie zamaly.tylko co to jest armagedon

6

Odp: Podbudowac obwody

niezle, zrob sobie tydzień pauzy i zacznij od nowego treningu, zapewne jesteś przetrenowany.
Zajrzyj do podwieszonych i coś wybierz, nanieś ew.
poprawki i daj do oceny

7

Odp: Podbudowac obwody

jak ty zbudowałeś taka lape na 25 seriach na biceps??.......ze reka ci niesplonela podczas treningu...... /

8

Odp: Podbudowac obwody

ja bym proponował nawet wiecej niz tydzień przerwy i później eleganckim planem cwiczyc.

9

Odp: Podbudowac obwody

No właśnie jestem bardzo wyrzeźbiony każdy miesies odcina mi sie na ciele a co do palenia na treningu wole sie nie wypowiadać strasznie czuje palenie gdy trenuje ale na Minn-Cullai dzien zakwasów na bicepsie ani śladu niewiem co jeste ze mna przeważnie nie miewwam zakwasów na bicach i na barkach co z tym zrobić zle trenuje czy co???

10

Odp: Podbudowac obwody

moze trenujesz na metodzie powtórzeń wymuszonych?wtedy miesien niepracuje tak bardzo, i to moze byc przyczyna....Ja tez rzadko miewam zakwasy na bicepsach B) /

11

Odp: Podbudowac obwody

a co to za metoda powtórzeń wymuszonych niestety nie jestem obeznany w terminologii i nazwnictwie cwiczen i prosiłbym o jakiś fajny 5 dniowy trening na masę ze szczególnym uwzgledninieniem bicepsów

12

Odp: Podbudowac obwody

13.
Metoda powtórzeń wymuszonych.W każdej serii możemy samodzielnie wykonać okreslona liczbę powtorzen.
Po ich wykonaniu możemy albo zakończyć serie, albo kontynuować ja za pomocą partnera treningowego.
Partner pomaga nam tylko na tyle, abysmy – wkładając maksimum sily i zaangazowania – mogli wykonać jeszcze 2 lub 3 powtorzenia.
są to powtorzenia wymuszone.
Przerwy miedzy seriami powinny trwać około 3 minuty.By: momento_moriPONIEDZIALEK – Biceps, triceps – w superseriach wg Radka Słodkiewicza Super seria 1-uginanie ze sztanga i wyciskanie w wąskim chwytem - 4 serie x 5-8 Super seria 2-uginanie ze sztangielkami i wyciskanie francuskie lezac - 4 x 8-1 Super seria 3-uginanie ze sztangielkami w na ławce skośnej i prostowanie na wyciągu 3 x 10-12 Super seria 4-uginanie na modlitewniku jednorącz i prostowanie jednorącz w opadzie tułowia ze sztangielka 2x15 WTOREK – Nogi i barki, kaptury Nogi Przysiady ze sztanga 12,10,8,8 Wyciskanie na suwnicy 10,10,1 Prostowanie na maszynie 12,12,12 wspięcia na palcach – 4x2 Barki Wyciskanie sztangielek 12,10, 10,8 Unoszenie ramion na boki z hantlami siedząc 10,10,1 podciąganie sztangi bo brody 10,10,1 Wznosy w opadzie tułowia 10,10,1 Kaptury: Szrugsy – 12,10,8 SRODA - WOLNE CZWARTEK – Plecy i biceps Plecy wiosłowanie sztanga w opadzie podchwytem – 12,10,8 wiosłowanie hantelka – 12,10,8 ściąganie drazka wyciągu do klatki w wąskim uchwycie – 12,10,8 Sztrugsy – 12,10,8 Martwy ciąg – 12,10,8 Biceps Uginanie ramion na modlitewniku - 4serie(10-12 powt.) Uginanie ramion ze sztangielkami stojac(uchwyt mlotkowy)-3 serie(10-12 powt.) PIATEK – Klatka piersiowa, triceps Klatka piersiowa Wyciskanie sztangi na ławce płaskiej – 12,10,8,6 Wyciskanie hantli na ławce skośnej glowa w gore – 10,10,10,1 Rozpietki na ławce płaskiej 4 x 12 Triceps Prostowanie ramion na wyciagu(podchwytem)-2serie(10-12 powt.) Prostowanie ramion na wyciagu(nachwyt)-2serie(10-12 powt.
Francuskie wyciskanie sztangi siedzac-4serie(10-12 powt) by:Lee w srode zrob przedramię i brzuchwyszukiwarka nie gryzie //:-D :-D /

13

Odp: Podbudowac obwody

dziekuje za porade i tu szczególne podziekowania sle do Minn-Culla //:-D :-D /