1

Temat: naturalny przyrost masy i kilka pytan o zdrowie

witammam kilka pytań jedno sie zaczyna takczy naturalny przyrost masy u wszystkich jest szybkim!??w całym moim zyciu ćwiczyłem tak dobrze tylko trzy razyraz po miesiacy na laweczce+bic troche plecy....dostalem rozstepow takich niezlychdrugi raz sie mi nudziło po niecałych 3 tygodniach zabawy hantelkami raczki mi urosly po 2cm w obwodzei teraz zacząłem ćwiczyć tez "dosyc aktywnie" z kumplemciwczymi juz.... niedługo bedzie dwa miesiaceja mam w rekach wiecej po 2,5cm a on nicklatka tez mi poszła bo fajnie widać i wogole jak zakładam bluzeczki takie mniejsze w których wczesniej chodzielm to sie nie mieszczę ale to przez rozpietnki najbardziej czuje ze mam coraz mniej miejsca wolnego wkoło rak on jedzie na kreatynie ja bez niczegośn prawie nie roznie a ja za miesiąc bede mial rozstepynie stosuje diety czytałem kiedyś dużo o dietach na masę i wiem jak sie należy odzywiacja zawsze mialem dobry apetyt to poprostu jem praktycznie wszystko nie licząc cukrow bo nigdy nie lubialem w nadmiarzeale naturalne tak dla glukozy... wcinam :Djem wszystko o każdej porze węglowodany wolno/szybko trawiace, bialka, tłuszczenie patrze nie liczę ile jadamczy to normalne jest ze mozna sobie robić tak mase? bez diety bez bialek ?a tak ogólnie napsalem w innym pytanie odnośnie mojego hmm mojej lopatki? coś mi zaczęło pod niaj ? pstrykac? tak jakby coś mi przeskakiwalo... w środku tylko na ławeczce płaskiej tak mam i tylko jak oposzczam ręce prawie na samym dole...mam tak nawet bez obciazenia i w każdej pozycji (reka pod katem 90' do tulowia) i pstrykanie boli ... coś tam czuje,ze sie rusza przeskakujesluchac ze pstryka coś mi pod lopatkamoge to olac? moze coś sie mi z tego zrobic?czy musze do lekarzaż

2

Odp: naturalny przyrost masy i kilka pytan o zdrowie

To normalne, ze rośniesz na poczatku, nic szczegolnego.
Kolega nie rosnie bo pewnie nawet nie zre w sposob imitujący diete, no i pewnie trening dyskotekowy.
A swoja droga to ile ty ważysz i przy jakim wzroscie.
Co do tych nadchodzących rozstepow, uważaj co bys nie pękł 'cosl' Co do diety i bialka, bez bialka mięśnie nie rosna.
Co do lopatki, zapewne sie stary rozpadasz i koniec blisko ':trening:' Jak bedzie sie nasilalo, to idź do lekarza medycyny, a on Ci wtedy prawdę powie.

3

Odp: naturalny przyrost masy i kilka pytan o zdrowie

moze masz zarabista genetyke.
Co do lopatki to jak cie nie boli to chyba nic poważnego nie bedzie(mam tak z obojczykiem) pamiętaj o rozgrzewce i rozciaganku przed treningiem

4

Odp: naturalny przyrost masy i kilka pytan o zdrowie

"zapewne sie stary rozpadasz i koniec blisko" hehe co Ty dajesz ;D ja takich marzen nie mam co do wagijestem malutki waze 67kg/170cm ale nie wyglądam tak najgorzej ;P (w talii 74cm )ma to znaczenie co do łapania masy?co do kumpla InowyI masz chyba racje "Kolega nie rosnie bo pewnie nawet nie zre w sposob imitujący diete" tez mu to probowalem wytlumaczyci mu probuje na każdym treningu wklepać zeby nie był to "trening dyskotekowy" ale jak nie patrze to i tak tak robi zeby serie skończyć prezupom przy rozgrzewce tez mi tam coś pstryka i przeskakuje chyba zrobie sobie przerwe z plaska laweczka bede jechał same skosyza jakieś dwa, trzy tygodnie zacznę "delikatnie" robić czyste powtorzenia na plaskiejjak za miesaic półtora bedzie dalej taka kicha to ide do lekarza dziekuje