26

Odp: moj trening barow

duży ciężar maxymalne skupienie na ćwiczeniu ... mieszanie przedi akton boczny akton przedni akton boczny akton na koniec tylny z tym ze pierwsze cwiczenia na przedki boczny i tylni akton cwiczenia z ciężarami wolnymi z dużym obciazeniem reszta jest dobijajaca meisien średni ciężar wiecej powtórzeń ...

27

Odp: moj trening barow

roco robile dokładnie takie progresje jak mi mowićeo
może to wina tego że jestem po przerwie i ciężary były niespecjalnie duże
ale z drugiej strony
po treningach kwasiła mnie każda parta prócz barkow :cry:

28

Odp: moj trening barow

Barki i bicepsy są to partie na której prawie wogole nie da sie osiagnoac zakwasów nawet przy dość intensywnym treningu.

29

Odp: moj trening barow

może to i racja
choć na bicepsach miałem zakwasy :

30

Odp: moj trening barow

mylisz sie KORAL na wszystkim mozna dostać zakwasow.....wiesz jak na poaczatku sprawdzano jakie cwiczenie dziala na jaka partie?? robiono po 5-8 serii jednego cwiczenie z srednim obciazeniem i dużo ruchow po 10-15 a na drugi dzien czuli ta czesc na ktora dziala...

31

Odp: moj trening barow

Masz racje sam czasami miałem zakwasy na barkach i bicepsach,ale te zakwasy w moim przypadku bardzo ?adko wystepuja.

32

Odp: moj trening barow

jeżeli możecie to wpiszcie tu WSZYSTKIE znane wam ćwiczenia na tylne aktony barkow (oprocz wymachów ramion ze sztangielkami na boki w opadzie tulowia)

33

Odp: moj trening barow

krzyżowanie linek na wyciągu
podciąganie sztangi wzdluz tulowia(caly Bark)

34

Odp: moj trening barow

Jeszcze możesz ćwiczyć tylne aktony na siedząco.Wystarczy usiaoc na brzegu pochylis sie do przodu i hantlami zacząć wymachiwac.Podobnie jak przy opadzie tu3owia stojac.
Ja jeszcze preferuje po3ozyc sie na lekko skośnej ławce(oczywiście na brzuchu) i wtedy też robią wzniosy rekoma.

35

Odp: moj trening barow

to jest w sumie to samo ale jak tak to jeszcze dodam ze na maszynie jest cwiczenie ale dziala dokładnie tak samo jak wznosy w op.
tułowia

36

Odp: moj trening barow

no i właśnie dlatego chciałem abyocie wpisali tu wszystkie wam znane bo ja robiłem wymachy ramion ze sztangielkami na boki w opadzie tułowia i już mnie to nudzi3o wiec szukam jakiegoo ciekawego ćwiczenia na tył barkow big_smile big_smile big_smile