1

Temat: Przedramie

W domowych warunkach robie przedramie, wiec mam pytanko, robie to jednym hantelkiem na zmiane, czy łokieć mogę miec oparty ? i czy reka musi byc wyprostowana czy nie ? Dzieki z gory

2

Odp: Przedramie

są rozne odmiany cwiczen, możesz robić stojac, możesz opierać a raczej kalsc na ławce
możesz robić sztanga itd
http://img263.imageshack.us/img263/7112/richardbaldwin110dg

3

Odp: Przedramie

dzieki robie siedzaco, hantlem, opieram rękę i tylko nargarstek mam swobodnie luźny zebym mógł wykonywać ruchy, chciałem sie upewnić jak to robić dzieki za odpowiedz i foto

4

Odp: Przedramie

ja robie na kilka sposobów ręce trzymając np obwiazuje taleze z hantla sznurkiem i puzniej nawijam go na nadgarstek i taki jak ww czyli łokcie trzymając na taborecie

5

Odp: Przedramie

Jak najlepiej dobrać ilość serii i powtórzeń w tym cwiczeniu??

6

Odp: Przedramie

Ja robie 3 serie po 12 powtorzen...A czy to dobrze czy nie to nie wiem, wydaje mi sie ze tak, gdyż ta partia miesni nie jest az tak bardzo wazna.
(moge sie mylic)

7

Odp: Przedramie

a ciężar dobierasz taki ze juz nie potrafisz zrobić wiecej niz 12 pow.
czy taki na 90%

8

Odp: Przedramie

ja roznie z ta partia nietrzymam sie jakiegoś dokładnego planu czasem jak mam sile ro bie wiecej serji a czasem mnie

9

Odp: Przedramie

Dobieram taki ciężar zeby ostatni ruch był ostatnim, który uda mi sie wykonac, 13 nie dam rady zrobic...czasami nie wyjdzie, trudno...czasami z 11 zrobie, to zalezy, Bolcok ja tez nie mam takiego jakiegoś ustalonego planu, robie to w dni nietreningowane moim hantlem, a jak bedzie za lekki to w siłce bede te cwiczenie wykonywać .

10

Odp: Przedramie

i oto chodzi ja przedramiona robie tez w domu bo mam troche sprzętu

11

Odp: Przedramie

panowie, z przedramonami jest tak, ze robimy powtozenia az do momentu palenia i w momencie jak zaczyna palic, zaczynamy liczyc, zazywczaj ok 2 powt + 1 właściwych ruchow

przedramona biorą udzial wielu czynnosciach (podobnie jak lydki) i trzeba działać na nie troszke inaczej

12

Odp: Przedramie

ja robie na kilka sposobów ręce trzymając np obwiazuje taleze z hantla sznurkiem i puzniej nawijam go na nadgarstek i taki jak  ww czyli łokcie trzymając na taborecieuuu proste te nawijanie talerza daje ładnie odczuc przedramię 1 z lepszych cwiczen ;

13

Odp: Przedramie

naalumuu a tak właśnie robie i przedramię idzie podczas reningu tak fajnie piecze ale na drugi dzien zakwasów