1

Temat: Problem z klatka piersiowa!!!

Mam wielki problem z rozbudowaniem klatki piersiowej kombinowałem juz z roznymi cwiczeniami i niema dużych efektow a ćwiczę juz dwa lata mój trening klaty wyglada tak wyciskanie na ławce poziomej 4 serie po 8 powtórzeń 1-65kg, 2-74kg, 3-80kg, 4-85kg, następnie lawka skosna 3serie lub cztery po 8 powtórzeń 1-59kg, 2-65kg, 3-70kg, później wyciskanie w wąskim chwycie 3serie po 8 powtórzeń 1-54kg, 2-57kg, 3-60kg i rozpietki 4serie po 10powtorzen czasem zamiast rozpietek robie przenoszenie! moje wymiary to biceps - 43cm, barki - 132cm, klatka - 118cm jeśli robie coś zle prosze o jakiekolwiek wskazówki bo naprawdę niewiem juz co robic? (dodam jeszcze ze ćwiczę w domu)

2

Odp: Problem z klatka piersiowa!!!

Moze nie problem tkwi w cwiczeniach.... ale w diecie ??
Masz dietę ?? Znam takiego kolesia dużo ćwiczy silny jest ale nic po nim nie widać big_smile Wiem ze tragicznie sie odzywia....

3

Odp: Problem z klatka piersiowa!!!

nie takiej odpowiedzi oczekiwałem dietę mam biorę dodatkowo kreatynę + HMB + Dextroze!

Polecam też Ci produkt TRIZER --> http://forumkulturystyczne.net/viewtopic.php?id=8738

4

Odp: Problem z klatka piersiowa!!!

No ale w od dwóch lat nie rosnie ?? To coś strasznie dziwnego.
Odpocznij przez pare dni a potem sprobuj zmienić caly trening (nic w nim zlego nie ma) ale warto to zrobic- nowy rodzaj bodźców moze mięśnie pobudza sie do rozrostu.
Rob jakieś cwiczenia na hantlach- wiekszy zakres ruchu.

5

Odp: Problem z klatka piersiowa!!!

Sprobuj dobrać ciężar tak abys zrobił w 1 serii 1 powtórzeń w 2 - 8 powt, w 3-6poworzen a w 4-4powtotrzenia A bedzie ok to dobrze wpływa na klatke

6

Odp: Problem z klatka piersiowa!!!

ja mam tezn sam problem...moja klata jest dupna i bardzo mnie to denerwuje ^^ : i tez niewiem co robić wiec dolanczam sie do twojej prośby ^^

7

Odp: Problem z klatka piersiowa!!!

hulk1964 a zmieniałeś kiedyś ten plan ?

8

Odp: Problem z klatka piersiowa!!!

pewnie nie zmieniał bo ten plan jest glownie na sile ja go stosuje i sila idzie ale klatka tez

9

Odp: Problem z klatka piersiowa!!!

hulk1964:
1. zrob sobie przerwe ok 2 tyg.
2. zmieniaj treningi co 6 tyg. (cwiczenia, ilość serii i powtorzen)
3. naucz sie poprawnej techniki (tutaj tez moze tkwić problem , skoro ćwiczysz caly czas w domu)

10

Odp: Problem z klatka piersiowa!!!

juz mu to napisałem big_smile