26

Odp: Sennosc

piszesz tylko to serduszko - a to jest najwazniejsza rzecz
jesteś jeszcze młody i masz czas - rozwijasz sie i własnie teraz możesz sobie zaszkodzić najbardziej i skasować sobie możliwość trenowania jakiegokolwiek sportu na całe życie

wiem ze to trudne ale sie zastanów co jest najważniejsze

27

Odp: Sennosc

nie pijta kawy za dużo
po szkole sie wyśpij po posiłku chociaż z godzinę a później tyraj

28

Odp: Sennosc

ale ja mogę ćwiczyć :!: pisze wyra1nie że nie domykają sie minimalnie i to nie ma ro?nicy czy jakieś po3 milimetra sie nie domyka :!: jak by każdy z was zrobił sobie badania to też by napewno coś wyszło :!:

29

Odp: Sennosc

ja mam kategorie zdrowia A-Z :-) na odrzutowce heh ja bym na twoim miejscu jeszcze troche poczekał z cwiczeniami :-)

30

Odp: Sennosc

czeka mnie jeszcze jedna wizyta u lekarza, zobaczymy co powie

31

Odp: Sennosc

ale ja mogę ćwiczyć pisze wyra1nie że nie domykają sie minimalnie

to dlaczegowczesniej pisałes

no widzisz, udało Ci sie, lecz mi niestety sie nie udało, mam wrodzonawade serca, zastawki mi sie nie domykają minimalnie, lecz przy wiekszym wysiłku krek tlenwa miesza sie nie tlenowa i mam zawroty gLowy, raz przez to byłem niestey w szpitalu i wogole nie mogę ćwiczyć na w, a o siłowni to kompletnie mogę zapomniea, lecz pozbiera3em sie i mam to głeboko że może mi sie coś stać, z siłowni nie zrezygnuje, to jest czesa mojego życia, mój drugi swiat!! i wole już zniknaa niż nie ćwiczyć

i kogo ty chcesz oszukac. nas tutaj możesz oszukiwać ale swojego organizmu nie oszukasz

32

Odp: Sennosc

Albo chociaż ćwicz ale nie dużymi ciężarami zeby nie obciążać serca :!:
w twoim przypadku wysiłek beztlenowy jest niewskazany :?

ćwicz na rzeźbę i dla poprawienia kondycji...a zreszta- i tak zrobisz jak zechcesz

33

Odp: Sennosc

konieczna przerwa i witaminy...

34

Odp: Sennosc

topseoone_21 nie chcemy mieć tutaj zgonu kumpla z forum....przynajmniej te 3 miechy se odpusa.
Minimalna wada może sie powiekszya...poza tym wyobra1 sobie co by było jakbys zemdla3 pod 6 kg sztanga.....dead.

35

Odp: Sennosc

napisałem że nie mogę ćwiczyć bo tak mi lekarz powiedział ale wydaje mi sie że mogę bo to tylko minimalnie i nie zemdla3em na si3ce, zrobiłem przerwe juz 2 miesiac, poczekam jeszcze ten jeden

hehe byłem dzisiaj u lekarza i pozwolił mi ćwiczyć i już jutro lece na siłke