Temat: Sennosc

pod czas treningu, chce mi sie spaa i to gwa3townie, czym to jest spowodowane, może problemem zsercem jak myslicie?

2

Odp: Sennosc

mozliwe ze przetrenowanie lub przemeczenie
przyczyna może być to że ostatnio krotko sypićsz
ewentualnie brak jakiś witamin

serca bym raczej w to nie miesza3 - chyba ze masz jakieś problemy, jednak na zdrowiu znają sie lekarze a nie obecne osoby na forum wiec tego ci raczej nikt nie powie

3

Odp: Sennosc

ja czasem mam takie coś ze biale punkciki mi sie pokazuja ale to ze zmeczenia bo tylko mi sie pokazuja jak robie z dużym towarem lol

4

Odp: Sennosc

najlepiej wysypićj sie jak najwiecej ;

jeśli ćwiczysz po po3udniu to jeszce po szkole/pracy w kimono wejd? ze godzinkę albo dwie tak zebys sie czul wyspany i na siłkę ;

5

Odp: Sennosc

nie przećwiczyłem sie bo zaczynam dopiero po d3ugiej przerwie, fakt że krdko spie, ale innaczej nie mogę chyba że wczesniej bede sie k3ad3, i pech jest taki że wracam po szkole szybko jem i ide odrazu na siłke

6

Odp: Sennosc

u mnie tez pojawiają sie takie objawy... moze nie czesto, ale też sie nad tym zastanawia3em...
już sobie zbadałem nawet cukier, ale wszystko było wporzo...
teraz ja wracam z biura po obiedzie kimam 30-6 minut, wstaje troszke zmulony, ale po krótkiej rozgrzewce na si3ce wszystko wraca do normy...
mysle, ze to z powodu przemeczenia...tak jak pisał etyl...
pozdrawiam

7

Odp: Sennosc

Albo po prostu jakieś 30minut przed treningiem zrob se dobra kawe :-)
To pomaga.......;bedizesz miał wieksza wytrzymałosa;

8

Odp: Sennosc

Hmm, jeśli nie przetrenowanie, to mało snu moze byc w po3aczeniu ze złym odżywianiem.
ALbo do tego po przerwie rzuci3es sie na głeboka wode.
Ja np tez ćwiczę po przerwie i potzrebuje teraz wiecej snu niz po3 roku temu jak ćwiczyłem.
Moze zrob se 3 dni przerwy, jakiś masażyk czy cos:D:D to pomaga.

9

Odp: Sennosc

Mi też sie chce spaa na si3ce przynajmniej do pierwszej serii Nie wiem jak Ty masz ale ja oprócz tych czynnikow wyżej wymienionych też zwalam wine na porę roku.
W lato nie mam takich problemow.Pozdro.

10

Odp: Sennosc

moze za mało jesz i cie mdli

11

Odp: Sennosc

topseoone_21 pisałes w jakimś poscie kiedys,że zastawki ci sie nie domykają i krew utlenowana miesza sie z odtlenowana.
Teraz jush wiesz czemu ci sie chce spaa.
Jak dla mnie to ty w ogole nie powinieneś ćwiczyć :!: :!: :!: skończy sie tym, że podczas kolejnego powtorzenia na klatę zemdlejesz/umrzesz.

12

Odp: Sennosc

mi tam czasmi tez sie chce na siłce spać (w szkole tym bardziej) ale tylko w zimę lub w jakieś pochmurne dni i ja mysle ze to wina pogody bo raczej sie wysypićm prawie (czasem wiecej) 8 godzin :-) raczej od zlegoodzywiania to to nie jest :-)

13

Odp: Sennosc

to że podczas treningu chce Ci sie spaa oznacza zwiekszona produkcje hormonu stresu - tak sie nazywa

jeżeli nie jesteś przetrenowany to widze 2 wyjscia :

- 30-45 min przed treningiem mocna kawa + 3-4 kaps tauryny (po 500mg)
- zmień ćwiczenia na takie ktoe lubisz

14

Odp: Sennosc

Lekarzem nie jestem, ale Nadine1997 może mieć racje :!: Jest zasada, aby przed rozpoczeciem treningu siłowego zrobią sobie badania czy wogole można uprawiaa coś takiego.

Zdrowie ponad wszystko inne

15

Odp: Sennosc

ciekawe ilu z ws robiło sobie takei badania ?

po prostu sie wysypićj - w nocy min 8 godz, i rob krotka drzemkę po obiedzie + te 2 rzeczy które napisałem wyżej

i bedzie ok, tez miałem takie problemy

16

Odp: Sennosc

wspomniene było ze ci sie zastawki nie domykają czy coś w tym stylu weiec moze krew niedotleniona trafia do mózgu i takie są objawy lepiej sie przejdź do lekarza bo z tym żartów nie ma jeszcze spytam matki co to moze byc bo w służbie zdrowia robi

17

Odp: Sennosc

s3uzba zdrowia na dzien dzisjeszy kojarzy mi sie z jednym słowem : pawulon lol

a wracając do tematu - gdzie pisało o jego problemach z secem ?

18

Odp: Sennosc

topseoone_21 pisałes w jakimś poscie kiedys,że zastawki ci sie nie domykają i krew utlenowana miesza sie z odtlenowana. Teraz jush wiesz czemu ci sie chce spaa. Jak dla mnie to ty w ogole nie powinieneś ćwiczyć skończy sie tym, że podczas kolejnego powtorzenia na klatę zemdlejesz/umrzesz.
tutaj hm a sluzbba zdrowia hm nie wszyscy są źli

19

Odp: Sennosc

niech sie wkoncu topseoone_21 wypowie !

20

Odp: Sennosc

no powinien sie wypowiedzieć i isc do lekarza bo lekcewarzyc w takim wypadku tego nie mozna i kawa raczej tu nic nie pomoże

21

Odp: Sennosc

jeżeli faktycznie ma takie problemy - to powinien sie powaznie zastanowić nad siłownia tymbardziej ze ma te objawy

a u lekarza juz pewnie był skoro o tym wie

22

Odp: Sennosc

:roll: Moze poczekamy na wypowied1 Maaka

23

Odp: Sennosc

ale wie ze mu sie zastawki nie domykają wiec powinien powiedzieć lekarzowi o tych nagłych atakach snu moze coś poradzi skieruje na jakieś badania i określi przyczynę w co wątpię no ale trza probowac

24

Odp: Sennosc

byłem u lekarza i nic to nie dało, raz zemdla3em, le?a3em w szpitalu, dlatego żenie zdjad3em sniadania bo sie spieszy3em do szkoły i miałem pierwszy wf, biegaliśmy nbajpierw na 60. i odrazu na 1 metrow, a serce nie ma z tym nic wspolnego, przynajmiej tak sadze. U lekarza byłem i tylko zaczo3 sapaa, racjonalnego wytłumaczenia nie dał, powiedział że to taki wiek a tak jak pisałem już w jakimś poscie, z siłowni nie zrezygnuje chod1 by miało sie dziaa nie wiadomo co :!: zastawki sie nie domykają minimalnie, i wyra1nie pisze że to jest nie szkodliwe :!: lecz lekaż i tak kaza3 przerwaa treningi, niby na 3 mioechy tylko, po tym czasie mama i tak nie chce mnie puszczaa na siłke, lecz ja i tak tego nie biorę sobie i zaczynam już pakowaa. Po za tym wynika badan są poprosty swietne, wszystko tak jak trzeba i nie ma żadnych przeciwskazan, tylko to serduszko

Ultimate_FJFS o problemach z sercem napisałem tutaj: http://hades.dmkhosting.com/forum4/viewtopic.php?t 2229&sid 6de761bee5745c70d1369667efa8b8d6 http://hades.dmkhosting.com/forum4/viewtop...1369667efa8b8d6

25

Odp: Sennosc

tylko na co ci w takim razie fajnie wygladaaż? żeby w trumnie zrobić wrazenie??
przykro mi ale uważam ze to jest g3upie. bo to nie jest akt poswiecenia. Jest tyle ro?nych sportów które możesz uprawiać bezpiecznie a kulturystyka to nie sport dla ludzi o wątpliwym zdrowiu. Przemys3 to sobie