1

Temat: help me!

Wiec mój temat bedzie sie tyczył co zrobić rozszezyc masę klatki piersiowej?robie rozpietki a co jeszcze moznaż

2

Odp: help me!

trzeba ćwiczyć

3

Odp: help me!

ułożyć sobie plan cwiczen, a później według tego pakowac //laugh.gif lol laugh.gif /

4

Odp: help me!

toście sie wysilili....jak macie plytko odpowiadać to lepiej zachowajcie to dla siebie.

5

Odp: help me!

Tylko rozpietki? jaki masz staz?

6

Odp: help me!

masę klatki piersiowej, z reguly na masę są cwiczenia podstawowe czyli wyciskanie, jeśli chodzi Ci o szerokość to bardzo dobrym ciwczeniem jest przenoszenie sztangielka za głowę w poprzek lawki, rozciąga klatę i kosci do tego bardzo silnie angazuje w prace dolne partie klaty

7

Odp: help me!

dobre jest również ściąganie rak na krzyż na bramce, bardzo dobrze rozciąga klatke.
pod warunkiem ze masz do dyspozycji bramkę /

8

Odp: help me!

Dzieki wkoncu jakieś normalne odpowiedzi,wlasnie chodzi mi o rozciagniecie klatki.kendziorLofti-Cwicze 3lata ale mialem z pol roku a moze nawet wiecej przerwy i teraz od wrzesnia sie wziąłem za siebie.Bo sile mam na klatce ale właśnie troszke nierozciagnieta jest i musze to troszke skorygowac...i wydaje mi sie ze bedzie juz wporzo.Napewno sobie zastosuje przenoszenie sztangielka za głowę w poprzek lawki,dzieki tym którzy umieli rozsądnie podejsc do tematu /