1

Temat: Izometryczne napinania miesni

Co myslicie o takim krztaltowaniu miesni :> chodzi tu o to, ze stajesz przed lustrem napinasz np bicepsy i trzymasz je napiete do bólu i tak ze 2-3 razy ponoć takie napinanie nadaje ładny krztalt bicepsom i wybija ladna kulke bicepsa

2

Odp: Izometryczne napinania miesni

ja robie to prawie codziennie big_smile Mam w pokoju spore lustro wiec sie napinam i oglądam big_smile
Tak to prawda ze cwiczenia izometryczne nadają kształt mięśniom big_smile

3

Odp: Izometryczne napinania miesni

pomagają nadawać ładny kształt i uwidatniaja bardziej mięśnie nie tylko bicepsy, również np.
klatę możesz tak napinać .

4

Odp: Izometryczne napinania miesni

Ja tez w takich cwiczeniach widze ruznice i uczę sie przy tym pozować

5

Odp: Izometryczne napinania miesni

od kiedyś byłem trosszke tym zafascynowany ale przez 2 dni ... teraz mi to wróciło .. sprobuje sobie coś takiego robić .. czytalemo tym na animalpaku i u nas tez było o tym , ponoć fajna sprawa

6

Odp: Izometryczne napinania miesni

no słyszałem ze takie cwiczenia dużo daja, chociaż sam jeszcze nie zdarzyłem tego przetestowac:D

7

Odp: Izometryczne napinania miesni

czy takie cwiczenia mogą robisc tez mało zaawansowane osoby???(ze stażem 3miesiecy)

8

Odp: Izometryczne napinania miesni

a na mięśnie brzucha tez dzialaż

9

Odp: Izometryczne napinania miesni

dziala na wszystko big_smile

10

Odp: Izometryczne napinania miesni

no dziala ale najlepeij jest to robić podczas treningu

11

Odp: Izometryczne napinania miesni

Talib1997 oczywiście ze mogą

12

Odp: Izometryczne napinania miesni

ja napinam sie codzinnie przed lustrem ale ze to pomaga niewiedzialem mój tata mi coś o tym gadał ale niewierzylem a tu pacz jednak prawda teraz mu piwo wisze:D

13

Odp: Izometryczne napinania miesni

no fajna sprawa tylko jak ktoś z boku na nas patrzy to pomysli ze narcyz jakiś albo wariat hehe

14

Odp: Izometryczne napinania miesni

Racja MELVINA! hehe
również stosuje izometryczne...
chciałem polecić wam przy okazji dobre cwiczenie tego typu (polecone przez Lee): PNphpBB2&file viewtopic&t 5923 5923