1

Temat: Pytanie jak zaplanowac treningi

Witam ma kilka pytan. Otuz zaczynam moja przygode z kulturystyka za kilka dni w dość dobrej silowni....Tak wiec doczytałem sie kilku rzeczy i wiem ze przed treningiem siłowym powinienem dobrać odpowiednia mase. Mam 15 lat waze 56kg i wzrost ok.150-160cm. Dal bys mi prosze jakieś porady jak trenować ile czasu mam kształtować masę jakie suplemety maz brac. Wiesz mam taka strategie najpierw ćwiczyć na masę dołożyć dietę i w miedzy czasie brac suplemety ( na mase) , a puzniej siłowo i brac kreatne co o tym sadzisz. O i podaj mi prosze plan treningowy jak juz napisałem ten siłowy Pozdro

2

Odp: Pytanie jak zaplanowac treningi

Ale Tobie chodzi o branie kreatyny w tym wieku czy za jakieś kilka lat ??

3

Odp: Pytanie jak zaplanowac treningi

tuz zaczynam moja przygode z kulturystyka za kilka dni w dość dobrej silowni....T

skoro jest dobra, to instruktor po obejrzeniu Ciebie da Ci trening i pokarze co jak wykonywac. 150-160cm malo. nie wiesz dokładnie ile masz ??

kliknij w ten czerwony napis pod moja wypowiedzią i poczytaj tematy dla poczatkujacych.

4

Odp: Pytanie jak zaplanowac treningi

Chodzi mi o branie kreatyny w tym wieku...producet zapewnił mię ze ta kreatyna nie wywoluje ZADNYCH skutków ubocznych a kupuje ja na Allegro :motylanoga: http://www.allegro.pl/show_item.php?item 68988009 http://www.allegro.pl/show_item.php?item 68988009

To jest strona w kturej zakupiłem te kreatyne...ale tak naprawdę mam 14 lat niedawno skonczone :cry: . Bo ja chce szybko zbobyc sile i masę miesniowa.

Pozdrowienia i dzieki big_smile

5

Odp: Pytanie jak zaplanowac treningi

szybko do niczego nie dojdziesz, kulturystyka jak to aldnie nazwałeś to sport w którym do efektow dochodzi sie przez lata, a stwierdzenie ze juz osiągnąłem to co chciałem jest najbardziej zgubnym dla sportowaca w tej dyscyplinie, każdy trenujący powinien chcec wiecej i wiecej, sam moze sie o tym przekonasz... juz było kilka tematów o 14 -15 latkach którzy chcą chodzić na silownie poszukaj przeczytaj je i wtedy jak ebdziesz mial jeszcze jakieś pytania to daj z nac, co do supli to daj sobie narazie spokuj bo nic ci nie dadzą a tylko kasę wyrzucisz.. zadbaj o porzadna dietę !! powodzenia

6

Odp: Pytanie jak zaplanowac treningi

14 lat 15 - 16 cm chyba raczej 15 masz jesteś zamlody na silownie raczej powinieneś sie skupić na cwiczeniach ogólnorozwojowych i takich co nie obciążają kręgosłupa o suplementach możesz zapomnieć na minimum 3 -4 lata Dieta z odzywek bialko i geinery (odzywki eglowodanowo bialkowe)
nic wiecej pozdro

7

Odp: Pytanie jak zaplanowac treningi

Rozumiem czyli podsumujac.
Nie polecacie kreatyny ale mogę brac gainery.
Nie polecacie ćwiczyć mi na siłowni tylko ćwiczonka ogule rozwojowe(?). Przyznam ze popsuliście mi z leekka plan ale macie racje NIE W TYM WIEKU.
Ok to podajcie mi jakiś inny plan zebym ćwiczył 5dni a dwa odpoczywal.
o,i jeszcze mam pytanko: kiedy zaczynam ćwiczyć np.
1 minut to nic mi sie z mięśniami nie zrobi? Bo słyszałem od kumpla ze jakieś coś (chyba cukier) sie spala w miesniach.
I pierwsze 15 minut nic nie daje???

8

Odp: Pytanie jak zaplanowac treningi

na razie poćwicz z 2 lata na czysto niewolno odrazu wchodzić na suple jak juz to gainerek i nic wiecej ale to po roku ułóż dietkę to podstawa

9

Odp: Pytanie jak zaplanowac treningi

Bobek zastanów sie co piszesz

poćwicz z dwa lata na czysto nie wolno odrazu wchodzić na suple jak juz to gainerek

Po 1 gainerek to tez suplement tak samo jak kreta czy coś innego
po 2 kto mu zabroni brac supli. tak jak zdecyduje tak zrobi my mu możemy aby doradzić
po 3 niewiem czy napisałeś czy ma po roku ułożyć dietę czy wziasc gainerka stawiaj przecinki

P.s. nie obrażaj sie co napisałem zawsze przemysl kilka razy to co chcesz napisać