Temat: spalanie miesni czy tluszczu?????

Mam takie pytanie.
Jak mam wiedziec, kiedy spalam tluszcz a nie miesnie???Mam takie wrazenie jakby mi sie biceps skurczyl.
Moze ja nieświadomie spalam mięśnie a nie tluszcz? moze mi ktoś wytłumaczyć ta roznice? :roll:

2

Odp: spalanie miesni czy tluszczu?????

hmm nie spalasz miesni.
miesni nie idzie spalić tzn idzie ale bardzo ciezko są nato specialne treningi ale bardzo kontuzjo genne jeżeli ćwiczysz na rzeźbę (schudniecie) po 1-2h to poprotu fet ci z lapy spada

3

Odp: spalanie miesni czy tluszczu?????

powiedz iole robisz cwiczen na biceps i ile razy w tygodniu i jakie robisz aeroby(ile)

4

Odp: spalanie miesni czy tluszczu?????

pewnie schodla ci :trening: jak robisz areoby i miesien jest taki sam tylko tkanka tluszczowa sie zmniejszyła ja to samo zauwazaylem u siebie ale mam miesien a oprostu nie wisi mi tak skura co zmniejsza obwód

5

Odp: spalanie miesni czy tluszczu?????

Mateusz, mięśnie idzie spalić i to bardzo latwo, wystarczy zaniedbać trening przez np 2tyg i masa leci w dol-nie tluszcz tylko masa miesniowa.
także trening na rzeźbę jest hujowy bo oprucz tluszcu spada tez masa.

6

Odp: spalanie miesni czy tluszczu?????

woda ci moze z lap zchodzi i masz wrazenie ze miesien sie kurczy.... pij dużo wody..

7

Odp: spalanie miesni czy tluszczu?????

spalić miesien mozna nawet podczas treningu na masę - tak sie dzieje kiedy ćwiczymy za dużo oraz wtedy, gdy w diecie jest za mało skladnmikow odżywczych w tym bialka i ogólnego bilansu kalorycznego.

8

Odp: spalanie miesni czy tluszczu?????

A jak to stwierdziłeś ze spalasz miesien????Fizycznie nie da sie sie spalić bo musialy by trafić do zaladka a to by byla raczej trudne .Miesien możesz spalić trenując go 3 albo 4 razy w tyg.
i to wykonując 1 seri w 5 cwiczeniach (przykladowo).

9

Odp: spalanie miesni czy tluszczu?????

Mam takie pytanie. Jak mam wiedziec, kiedy spalam tluszcz a nie miesnie???Mam takie wrazenie jakby mi sie biceps skurczyl. Moze ja nieświadomie spalam mięśnie a nie tluszcz? moze mi ktoś wytłumaczyć ta roznice? :roll:

robić wycinkę zawsze poleci troche z miesni, to normalne i nawet zawodowcy na towarze i masie supli nie potrafia sobie nieraz z tym poradzić

jedyny wyznacznik to lustro

10

Odp: spalanie miesni czy tluszczu?????

KGuilfoyl - mylisz sie.
Spalanie miesni polega na tym, ze nie dostarczas odpowiedniej ilosci bialka w pozywieniu ilub nie dostarczasz odpowiednio zbilansowanego zestawu aminokwasów (poprzez zroznicowanie diety). Aby zbudawac jedna cząsteczkę bialka organizm potrzebuje 21 aminokwasow, z czego 7 nie moze wytworzyć sam, a jedynie możemy je dostarczyć z pozywieniem.
jeśli dziura w diecie nie dostarcza właśnie tych 7 niezbednych aminokwasow, wtedy organizm rozkłada juz posiadane bialak (miesnie) aby zsyntezować potrzebne aminokwasy.
jeśli te dziury w diecie są male, to wszystko jest ok.
W przypadku dużych brakow nastepuje katabolizm, który dodatkowo zwiększają takie czynniki jak: stres i brak snu.
także spalnaie miesni jest jak najbardziej mozliwe.

11

Odp: spalanie miesni czy tluszczu?????

Aha to nie wiedzialem...cofam to co powiedziałem
widać ze jeszcze baaardzo mało wiem o kulturystyce.

12

Odp: spalanie miesni czy tluszczu?????

Mysle ze dobrym wysnazcznikiem jest sila. Mniej miesi mniejsza sila .
Pozdrawiam

13

Odp: spalanie miesni czy tluszczu?????

nieprawda bartekkk mniej miesni wcale nie oznacza miejszej sily

14

Odp: spalanie miesni czy tluszczu?????

Wiem wiem zle to ujolem Spadek sily .... lepiej?
Pozdrawiam