76

Odp: 6W

Ja juz zrobiłem jeden dzien przerwy z przyczyn niezależnych odemnie i tak jak aniaaa_F0 pisał dzien przerwy i juz trudniej sie za to zabrac.
nastawiłem sobie budzik zeby nie zapomnieć :badgrin:

77

Odp: 6W

hej chłopaki jestem na 13 dniu właśnie skończyłem przed chwila robić 6w i powiem tak: co prawda u mnie kaloryfera nie ma i długo nie bedzie(a dużo tluszczu) ale juz nastepna dziurka w pasku w dol, jest dobrze.
po czerwcowej 6w spadło 5 cm w pasie zobacvzymy ile teraz spadnie jak skończę 42 dni ........

78

Odp: 6W

Mam PYTANIE!!!! Czy wykonując dana serie cwiczen musze opuszczać plecy np.
na dywan po każdym powtorzeniu czy maja one byc caly czas w powietrzu a pracować maja tylko nogi,bo mozna tak wywnioskować oprócz cw.
6??? Ja zrobiłem z opuszczaniem pleców bo to byla by juz wogole katorga big_smile

79

Odp: 6W

Z opuszczaniem masz robić ;

80

Odp: 6W

a sprobujcie robić 6w np jeśli macie uginanie nóg naprzemian ta ta2 nogę ktora powinna lezec na ziemi 3majcie ja jakieś 5 cm nad ziemia wtedy dopiero jest palenie brzucha

81

Odp: 6W

Jestem po drugim dniu czy Was tez tak bolały okolice miesni ponad pachwinami tak pod brzuchem po bokach,dzis rano jak wstałem to myślałem ze sie nie zabiorę za 2 dzien ale dalem rade big_smile

82

Odp: 6W

no wiesh, skoro niecwiczyles wczesniej brzucha to masz takie bule (zakwasy).
Mnie natomiast bola tylko gdy robie 6w

83

Odp: 6W

zapomniałem i przeskoczyłem na 7 dzien.
Czuc lekkie zakwasy.
mięśnie pieknie zaczynają wylazic.
Mysle ze 2 dnia beda naprawdę dobre efekty.

84

Odp: 6W

Nie mogę edytować wiadomosci : Jedno co u siebie zauwazylem; w ostatnim cwiczeniu trzymajcie te nogi w kolanach prosto niech sie nie uginają bo to oszukane powtorzenia wogule pompy nie czuc jak przy całkiem prostych.

85

Odp: 6W

hmm naktorym dniu zaczynają sie rzeźbić dolne mięśnie brzucha, bo jestem na 1 i narazie to sie wyrabiają te gorne i srodkowe a dolne jakoś niezabardzo ?

86

Odp: 6W

dorzuć sobie unoszenie nóg lezac.

87

Odp: 6W

jakie są dobra cwiczenia na ta partie miesni co jest na zdjeciu ...
http://img218.imageshack.us/my.php?image=beztytuu1lg http://img218.imageshack.us/my.php?image=b...beztytuu1lg

88

Odp: 6W

ClawsonSea ja sie pytałem wktorym dniu a6w rzeźbią sie dolne mięśnie brzucha a nie jakie cwiczenia mam dorzucić ;|

Olan_Xero1 to temat natemat brzucha, wiec wzlym miejsuc dalej posta

89

Odp: 6W

sorka, za szybko przeczytałem . Mi leciała z tluszczu tylko gora, dorzuciłem
unoszenie nóg i idzie tez dol(tylko nie wiem czy sie nie wypale). Znajomy mówił ze jak wyrzeźbiła sie gora to dopiero dol zaczął sie spalac.

90

Odp: 6W

aha no ok takiej odpowiedzi oczekiwałem mniej wiecej

91

Odp: 6W

Ja jestem na 8 dniu ale juz po 2 dniach zrobiła mi sie fajna przerwa miedzy mięśniami wieksze zaglebienie.
Te 6W jest naprawdę skuteczne ale w dupę daje ostro big_smile

92

Odp: 6W

ooo to jest dobre :motylanoga: polecam chociaż sam dotarłem tylko do 2 dnia... pot ze mnie leciał jak woda z kranu ale efekty jakieś tam byly

93

Odp: 6W

moze mi ktoś dac linka jak to 6w zrobic~? nie wiem gdzie szukać dzieki

94

Odp: 6W

Prosze uprzejmie

95

Odp: 6W

naprawdę dobre cwiczenia...dzisiaj robie 3 dzien!zobaczymy na jakim skończę - oby na ostatnim 8)