1

Temat: jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??

chce sie pozbyć tluszczu z pośladków bo troche sie go nabrało i strasznie niszczy mi sylwetke, szczegolnie, ze mam szerokie jak na faceta biodra. ale jak zacząłem biegać po pare kilosów dziennie, to w tydzień stracilem czyba z 5 kilo, tyle ze najmniej właśnie z posladkow. Za to cala 'gora' mi sie wypompowala, barki, plecy, ramiona, jestem chudy teraz jak cholerny leszcz a dupa jescze bardziej widoczna...
Nie wiem czy mogę stosować cwiczenia dla kobiet, bo nie chce przyrostu miesni posladkow, tylko chce pozbyć sie otluszczenia, a u kobiet to jest inaczej bo nie maja tendencji do przyrostu miesni jak faceci (przynajmniej nie w takim stopniu).
jeśli ktoś zna jakieś skuteczne cwiczenia na odtłuszczenie lub jakiś środek który rzeczywiście dziala to walcie.
Jestem gotowy nawet sprobowac jakiegoś syfu typu GUAM, bo takie coś na necie znalazlem, ale nie wiem czy to coś daje. Probowal ktoś czegoś takiego?
Albo jakiś butterfly - chodzi mi o te zabawki co prądem kopić po mięśniach - pomaga to w spalaniu tluszczu.

pomóżcie bo naprawdę z szerokimi biodrami nie tak łatwo o dobra sylwetkę nawet jak gore sie przypakuje, a troche mi sie przytyło akurat na dupie i przez te cholerne aeroby stracilem moja masę miesniowa.

2

Odp: jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??

Cwiczenia dla kobiet możesz stosowac. One nie tyle co powodują przyrost masy co zbicie i wyrobienie miesnia. No i biegaj dalej. wrzuć 6 weidera. Masz po prostu wiecej tluszczu w tym miejscu i dlatego trzeba wiecej popracować zeby zniknal. Zabawki co kopić prądem są z d0py :evil:

I w tydzień 5kilo? To napewno nie tyle co tluszcz a glikogen z miesni i same miesnie.

3

Odp: jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??

odtłuszczenie zmniejszy tylko wymiary, a budowy ciała nie zmienisz - dlatego nie wiem czy coś Ci dadzą cwiczenia dla kobiet (szczegolnie, ze masz szerokie biodra)

zdarzają sie bledy w genetyce, dlatego lepszym rozwiazaniem bedzie rozbudowywanie nóg (dazac do zaokraglenia w srodkowej czesci ud lub pogrubienia dolnych partii ud) - przysiady, wyprosty siedzac, suwnica; co do dolnych partii ud to nie jestem pewien, ale na to chyba dobrze działają przysiady ze sztanga z przodu (moze Lee dorzuci coś od siebie, to napisze, co dobrze dziala lol )

moze dorobisz sie http://www.musclewomen.cz/pics/galerie/zdena/zdena2 TAKICH nóg (bo te akurat z kobiecymi maja tylko tyle wspolnego, ze ich wlascicielka jest kobieta - a gdyby brac pod uwagę tylko same uda, to kobiecych nie przypominają )

4

Odp: jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??

To napewno nie błąd w genetyce Cleta_H55 big_smile big_smile big_smile . Zabierz sie za barki to poprawisz sobie sylwetke.
Napisz ile wazysz.

5

Odp: jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??

kerr0r, jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj. Tym bardziej, jak gosc napisał ze mimo intensywnych aerobów stracil mase, a biodra pozostaly dalej szerokie.
spotkałem sie juz z dwoma takimi przypadkami, gdzie występują szersze biodra niz u normalnego faceta; uda tak samo grubsze w górnej partii - budowa ciała od bioder w dol zblizona do kobiecej.

6

Odp: jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??

I dlatego ze ma szerokie biodra, to znaczy ze ma błąd w genach? Tez mam qmpla, który ma dosyc szerokie biodra, jak był maly to złamał obojczyk i mial przez to wąskie bary, wiadomo jak wygladal.
zrobił barki i wyglada spoko.

7

Odp: jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??

Stepper + przysiady wykroczne

8

Odp: jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??

Moje wymiary: (nie wiem za bardzo co i jak mierzyc wiec mogą nie byc dokladne)
Waga: 81 kg (jeszcze 2 tyg temu było 87)
Wzrost: 184 cm
W pasie: 92
W biodrach: 104 (to jest ten problem, mam szeroka miednice)
dupa: 108 (mierzone na wysokości gdzie sie fujara zaczyna)
Klatka: 11 (mierzone na wdechu)
Biceps: 36,5

Wiem ze bary musze zrobić i to bede trzaskać od wrzesnia, ale tluszcz z pośladków to priorytet, bo nie dość ze szerokie biodra, to w ciągu ostatniego roku sie otłuściły mocno (tak ze sie nie mogę wbic we wlasne spodnie na lato).

Dzisiaj biegałem w spodniach dresowych i wreszcie sie dupa zaczęła pocic, myslicie ze to dobra drogaż moze jeszcze getry rowerowe założę pod to i jeszcze mocniej sie wypoci... Tylko czy tluszcz szybciej sie spali?

rzeczywiście spaliły mi sie mięśnie z górnej czesci ciala, co do tego nie ma watpliwosci, ale tym sie nie martwie, bo jak ćwiczę to nie mam problemu z przyrostami miesni i szybko to nadrobie. Byle sie tego dupska pozbyć

Moze i błąd ale jakoś z nim zyje fakt ze biodr mam szersze niz zwykly facet, ale to nie jest problemem, tylko otluszczenie. Z natura nie walcze, tylko ze smalcem

9

Odp: jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??

Jak założysz getry to sie tylko odwodnisz. Biegac, odpowiednia dieta i ładnie przejdzie. 92cm w pasie to moze byc tez przyczyna tych bioder. Zobacz zdjecia jak byłeś maly i chudy ). Daj sobie 2,3g bialka na kilo masy i zmniejsz spozycie weglowodanow. Pij dużo wody mineralnej i biegaj. A i koniecznie 6 weidera albo unoszenie nóg w zwisie na drazku(jak 6 weidera zabardzo cie zakwasi).Brzuch katuj codziennie i beda efekty.
Po 3 miesiącach będziesz suchy jak tajski bokser.
Powodzenia, trzymam kciuki 8) .

10

Odp: jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??

hmm kerr0r chyba sie nie zgodzę z tobą - a na czym polegają wszystke zele wyszczuplające i pasy neoprenowe? na miejscowym podnoszeniu temperatury ciala. nie włożę neoprenowych gatkow bo nie mam, ale takie getry napewno tez trzymają cieplo, a nie zatrzymują pocenia (chyba - to takie rowerowe krótkie gacie z pielucha . 6 waidera robie - efekty są na mięśniach ale sadełko sie mocno opiera. a wogole to co proponujecie na obiad zeby jesc? jakieś różnorodne prosze i wyprobowane - tylko nie piszcie ze łosoś i inne ryby bo takiej kasy nie mam zeby sie rybami codzien zywic :? najlepiej coś taniego.

A co do spadku masy miesniowej, to czy hmb byłoby dobre? bo przy codziennych aerobach moze sie troche tracic, a właśnie dowieźli mi ławkę i zacznę dobudowywać gore, wiec z tego hmb byłby dodatkowy pozytek. ma sens polaczenie hmb i l-karnityna, czy samo hmb wystarczy?

11

Odp: jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??

Spadki beda i tak... jeżeli chodzi o wzorowy zestaw antykataboliczny to proponuje Glutamine, HMB i BCAA.

12

Odp: jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??

D1ane stosowałeś to wszystko razem? to dobrze tak od zera startować z taka mieszankaż bo w braniu suplementów jestem zielony. no a z drugiej strony czy od tego nie przytyje, jak przerwe na krotki czas aeroby? smiej sie ale sie nie znam, a jak mowie, chciałbym gore troche rozszerzyc, a dupę i uda nadal spalac.

I teraz pytanie najwazniejsze: jak zacznę brac taki zestaw antykataboliczny, to czy cwiczenia, które robie na nogi (jakies wypady, przysiady itd) nie wpłynął na powiekszenie miesni posladkowych? bo teraz jak biegam to mięśnie z dupy tez sie spalają i to mnie cieszy, wiec nie wiem, czy jak zacznę łykać te suplementy to sam nie zaszkodzę swojemu celowi.
Co radzicie? Brac i przestać robić cwiczenia aktywujące mięśnie posladkow, pozostając przy samych aerobach, czy nie brac i bez podkładu zadnego sprobowac podbudować gore, a dupa niech sie spala jak chce? A moze jeszcze jakieś rozwiazanie?
Bo chodzi mi o to ze jak sie zatrzyma spalanie, i mięśnie na dupie wzrosna, to mimo rozbudowy ramion i pleców sylwetka pozostanie taka sama. Moze tak byc, czy przesadzam?

13

Odp: jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??

loki1985 zele wyszczuplające to jedno wielkie... Pasy po prostu rozwalają komórkę tluszczowa, mala kwestia czasu jak pojawi sie nowa.
Jak założysz getry cokolwiek co powoduje pocenie to komorka sie po prostu odwodni przez co zmniejszy swoj rozmiar, ale tluszczu ile było tyle bedzie.
Spal najpierw tluszcz z dupy, później zabierz sie za budowanie masy.
Albo rzezba albo masa.
Jak później zaczniesz jechać na masę to nie boj zaby.
Miednica ci nie urosnie, a bary sie poszerza.
Jak będziesz sie ostro masował a później sie wyrzeźbisz to będziesz wyglądał jak Atlas big_smile.
Co do obiadu to dzial dieta sie klania.

14

Odp: jak szybko odchudzic posladki i gorna czesc ud??

spoko, zdaje sobie sprawę ze od smarowania zelem mozna tylko pryszczy na dupie dostać (sorry jak urażam tych co stosuja). ale czytałem gdzies, ze przy obfitym poceniu właśnie przy podniesionej temperaturze komorki tluszczu odrywają sie i wychodzą razem z potem tzw tłusty pot. moze to totalna bzdura, nie znam sie za dobrze.
Efekty juz widze, na 100% od codziennego biegania, a trawienie to mam prawie idealne. mam juz ławeczkę i robie sobie rozne takie na klate, barki i motyle - narazie wystarczy. ale kusi mnie zeby sobie wrzucić jakieś hmb, nie wiem co mnie tak wzięło na to. kasy nie mam za wiele...