1

Temat: Lapa

Mam problem z wymiarami lapy ostatnio nic sie nie chce ruszyć waga idzie do gory wsyztysko sie rozwija a lapa stoi caly czas tak samo //mad.gif :angry: mad.gif mój trening jeźli chodzi o rece:biceps:uginanie z sztanga lamana 3 serie 1 8 8 uginanie o kolano 1 8 8 uginanie z supinacjom siedząc 1 8 8 triceps:francuz 1 8 8 ściąganie linek na boki 1 8 8pompki na triceps 12 1 8Prosze o porady co zrobić z tym fantem /

2

Odp: Lapa

jak długo jedziesz tym planem?? moze czas zmienic.
Pokombinuj pobaw sie zmienaj liczbę powtórzeń kolejnosci, zmień jedno cwiczenie na inne, porób super serie itp itd mozliwosci jest sporo

3

Odp: Lapa

myslisz ze biceps bedzie rosnac 1cm na tydzien...w tym planie o kolano na koniecjak nie to to co loki

4

Odp: Lapa

no wiesz Hwang1982 tak mysle ze biceps rosnie 1 cm na tydzien...:/: ćwiczę tym planem 5 tygodni wczesniej ćwiczyłem innym i tez nic.

5

Odp: Lapa

jeden tydzień to zwylke jeden w porywach dwa treningi bicepsa...1cm w tydzien? wielkim wysiłkiem i to we wczesnej fazie treningów

6

Odp: Lapa

zmniejsz ilość powtozen i laduj duży ciężar moze to pomoże bo mi pomogło

7

Odp: Lapa

albo zwiększ liczbę serii do 12 na lapy.
mi idzie.

8

Odp: Lapa

A moze jest to kwestia odzywiania, supli, itp.
? Inne partie Ci rosna ? A jeśli dostarczasz odpowiednich wartości odżywczych to pokombinuj z innym planem, moze to kwestia intensywnosci, ciezaru... na każdego dziala co innego //:-D :-D /

9

Odp: Lapa

zla technika moze, popatrz jak trenujesz, uważaj na negatywy

10

Odp: Lapa

jak masz zastoj to musisz zmienić plan treningowy na biceps, zmienić ilość serii i poworzen...

11

Odp: Lapa

a moze poprostu takie uwarunkowanie genetyczne i moze musisz wrzucić priorytet

12

Odp: Lapa

zrob sobie 2 tyg przerwy a potem zarzuć sobie superserie

13

Odp: Lapa

dziekuje ze wszytskie wypowiedzi za tydzień zmieniam plan.Pozdro!

14

Odp: Lapa

No i jeszcze metoda 21 powtórzeń (powinienes coś o tym znaleźć na forum).