Temat: Rozciaganie miesni

słyszeliście ze Reg Park robił podciąganie na drazku jako cwiczenie rozciagajace..?? Bynajmniej tak wycztalem w necie...co myslicie otym?? Ja osobiście wole po wiosłowaniu dojebać sie podciąganiem na drazku i zajebioza wtedy jest big_smile

2

Odp: Rozciaganie miesni

Jak podciągniesz sie 3 razy to to jest rozgrzewka, jak 5 to sam sobie odpowiedz

3

Odp: Rozciaganie miesni

nie wiesz we wszystko co pisza na necie - sprobuj a sie przekonasz czy mozna tak sie rozgrzewac.
osobiście w to niebardzo wierze.
rozgrzewkę stosuje aeroby.
Dziala.
A tak szczerze to defb0nd chyba odpowiedział Ci juz na zagadkę ---- 

4

Odp: Rozciaganie miesni

to lajtowo 23 razy sie podciągnę big_smile Nie wierze tak na marginesie tylko spytałem czy słyszeliście o takim czyms... ;p

5

Odp: Rozciaganie miesni

ja uwazam, ze podciąganie to najlepszy sposob na poszerzenie pleców a wiadomo, ze tez rozciągasz przy tym mięśnie ;

6

Odp: Rozciaganie miesni

nie najlepszy tylko zajebisty sposob , niewiem moze bede sie rozciagakl tak big_smile zobaczę przez 2 tygodnie nast.
bede tak robił i sie obczai czy nie przetrenuje szerokiego albo nie szczeli mi nic big_smile

7

Odp: Rozciaganie miesni

podciągasz sie 23 razy za plecy ??

8

Odp: Rozciaganie miesni

Grzebel jakie "za plecy"  chodzi ci chyba o takie podciągnięcia gdzie sie barkiem dyga drazka.. takich to niewiem..

9

Odp: Rozciaganie miesni

przeważnie w treningu na plecy robimy podciągania za kark.a wiec podciągamy sie tak ze dotykamy karkiem drazka.

10

Odp: Rozciaganie miesni

niezle dop**** plery takie podciaganie...ja tam robie z mysla o woju niepotrzebne tam zaa kark podciąganie

11

Odp: Rozciaganie miesni

tak offtopowozasadnicza sluzba wojskowa slipknot, czy jakas szkola(moze oficerska) ? 'ludek'

12

Odp: Rozciaganie miesni

zasadnicza potem podoficerka(bynajmniej tak planuje)..pozniej jak bedzie szlo to moze studia cywilne(wojskowe w razie niewypału chuja warte)..narazie tak

13

Odp: Rozciaganie miesni

Kurde ...mam takowy problem.. ;/  Musze ćwiczyć po sniadaniu bo po 2 posiłku to niebardzo bo musze gonić na autobus do budy a wracam kolo 21 do domu dop.
...Nie zaszkodzi takie cos??