1

Temat: Wyciskanie?

Witam.
Wyciskam se na ławce poziomej i skośnej i bola mnie ramiona a powinna klatka!Czym to jest spowodowane? Probowalem szerokiego lub wąskiego uchwytu ale nic to nie daje!Moze byc tak ze mam tak slabe ramione ze to one najpierw sie rozgrzewaja(tylko coś długo to robia) robie tez rozpietki i tu jest wszystko ok po cwiczenie czuje to co weszło we mnie.
zauważyłem ze dopiero po 2 tygodniach cwiczenia klatki robie to tlko w poniedzialki dość zauważyłem dużo zmianę na dobre mięśnie klatki powiększają sie ale nie rozrastają tak jest na poczatku?

2

Odp: Wyciskanie?

barki bola pewnie dlatego, ze duze obciazenia ida właśnie na barki przy robieniu klaty, jak jak robie klatę z tricem to nie mogę robić francuskiego wyciskania właśnie przez okropny bol w barkacha z tym powiększaniem sie ale nie rozrastaniem to Cie nie kumam

3

Odp: Wyciskanie?

To normalne, ze w trakcie wyciskania pracują ramiona a szczególnie gdy stosujesz waski roztaw rak.
Z czasem technika bedzie lepsza i będziesz cwiczenia wykonywał glownie klata a do tego rekord na WL poprawi sie znacznie.
zauważyłem ze dopiero po 2 tygodniach cwiczenia klatki robie to tlko w poniedzialki dość zauważyłem dużo zmianę na dobre mięśnie klatki powiększają sie ale nie rozrastają tak jest na poczatku?Po 2 tyg subiektywna obserwacja i ocena wlasnych proporcji ciała jest niemozliwa wiec wg.
mnie jest to tylko zludzenie 'oczko'

4

Odp: Wyciskanie?

Ale  mięśnie ćwiczone pompują sie i są bardziej nabite przez co bardziej widoczne wiec moze mu sie zdawać ze urosly  'oczko'

5

Odp: Wyciskanie?

tak tylko szkdoa ze pompa po treningu utrzymuje sie tylko maks 2 minut (przynajmniej umnie)

6

Odp: Wyciskanie?

chyba tak to jest to pompowanie o którym mówicie ale i tak jestem zadowolony bo czuje ze sie rozrastam chodź mam 188cm i 74kg i raczej wyglądam na chudego to po troszku coś sie zmieniadzieki za odp.pozdrawiam

7

Odp: Wyciskanie?

ja mam to samo co Ty jak dorzuciłem rozpietki do treningu to klata nie ta sama ;D

8

Odp: Wyciskanie?

Witam mam maly dylemat na srotkowej czesci klatki.Robi mi sie tak zwana gwiazda Problem tkwi w moim treningu czy to jest wadaż

9

Odp: Wyciskanie?

Witam mam maly dylemat na srotkowej czesci klatki.Robi mi sie tak zwana gwiazda Problem tkwi w moim treningu czy to jest wadażMi tez sie tak zrobilo, nie wiem dlaczego.
Moze ktoś nam odpowiedzieć przez co sie tak dzieje?

10

Odp: Wyciskanie?

wrzuć fote, bo nie wiem co to jest "gwiazda".

11

Odp: Wyciskanie?

pewnie " kurza klatka "