Temat: trening na spalenie tluszczu z brzucha

chciałbym trening który bardzo dobze spala tluszcz z brzucha i przy okazji go rzezbi, nie mówcie mi o dietach bo chodzi mi o brzuch aha mam dietę na masę i robie trening na mase. Oto zdjecia mojego brzucha:
PNphpBB2&file viewtopic&p 5657 5657 link do mojej galerii

2

Odp: trening na spalenie tluszczu z brzucha

6 weidera

3

Odp: trening na spalenie tluszczu z brzucha

według mnie trening ogólnorozwojowy plus aereoby a dopiero w cyklu rzeźby kolo kwietnia/maja/czerwca (zalezy jak kto ułoży rok treningowy) 6W.
Masz zamala masę a rzezba spowoduje ze calkowiecie wychudzniesz..noi nasuwa sie pytanko czy jest sens teraz spalac?? Nie wiem również czy 6W nie jest dla ciebie zamocnym treningiem.

4

Odp: trening na spalenie tluszczu z brzucha

6W moglobybyc bo narzuca systematyke.

5

Odp: trening na spalenie tluszczu z brzucha

taaaaa...chlopak ćwiczy 4tygodnie a tu odrazu tak mocny bodziec...systematycznosc spoko ale jaka meka i nie wiem naprawdę czy jest sens...oczywiscie zawsze wybór należy do niego, wiec .....
niech coś wiecej o sobie napisze to moze nasze wypowiedzi beda lepsze.

6

Odp: trening na spalenie tluszczu z brzucha

ta niech najpierw sobie zrobi ogolnorozwojowke dopiero po czasie 6w bo jak odrazu przyjdzie mu do takiej meki ) to sie moze załamać :

7

Odp: trening na spalenie tluszczu z brzucha

6 są ok ale wymiękłem jak trzeba było robić po 2 razy tragedia dla mnie robie po 16 razy ale 4 serie i widze ze dziala bo są widoczne efekty juz po 2 miechach
no i 3 cm spadly mi w pasie