1

Temat: Trening do oceny.

Witajcie! ponieważ juz minęło ponad dwa miesiące od mojego planu treningowego wiec ułożyłem nowy i chciałem zebyscie mi pomogli w dopracowaniu go.Poniedzialek:Klata:Wyciskanie sztanga-plasko 12/10/8/8Rozpietki-ramiona proste w lokciach- skos 45 stopni 8/8/8Wyciskanie sztangielek-skos 45 10/10/10Biceps:Uginanie ze sztanga nad chwytem 12/10/8Hantle mlotek, w końcowej fazie łokcie max do gory 10/10/10Uginanie o udo 10/10/10Srodalecy:Sztanga do brody-szeroki uchwyt – 10/10/10Sklony tułowia przód sztanga 10/10/10Unoszenie barkow ze sztanga na pośladkach 10/10/10Tric:Lawka plasko, prostowanie hantli w tyl 10/10/10Uginanie przedramion do klatki na ławce płasko 10/10/10Sztanga wąskim podchwytem francuskie na ławce płasko 10/10/10Piatek:BarkiZza karku sztanga 10/10/10Siedzac unoszenie bokiem sztangielek 10/10/10Siedziac kat 9 wyciskanie sztangielek 10/10/10

2

Odp: Trening do oceny.

eeee? a nogi brzuch przedramiona kapturyż!

3

Odp: Trening do oceny.

112710:date sro, 28 mar 2007 - 14:57:name INasavinI) ''(INasavinI @ sro, 28 mar 2007 - 14:57) snapback112710/snapback ''!eeee? a nogi brzuch przedramiona kapturyż!Nog nie robie bo mam chore kolano, brzucha nawet nie pisze bo 6 weidera styknie a przedramiona nie graja dużej roli wiec nie pisałem ale tez beda jakieś cwiczenia na nie w pićtek za pewne //:-D :-D /

4

Odp: Trening do oceny.

jakto przedramiona nie graja dużej roli? :blink: Przeciez to najczęściej ujawniana na widok innych partia i świadczy to każdym ćwiczącym a pozatym wielki bic z malutkim przedramieniem wyglada jak jakieś wynaturzenie wiec radziłbym ćwiczyć przeramie przynajmniej 2x w tygodniu

5

Odp: Trening do oceny.

klata - raz, zmień kolejność cwiczenia 2 i 3, dwa nie rob rozpietek na prostych łokciach bo Ci wysiada stawy.trening bica - pierwsze cwiczenie rob normalnym uchwytemplecy - jedno wielkie nie wiem co.
pierwsze cwiczenie na barki, ostatniego wogole nie kumam i za mało o 2-3 serietriceps - nie kumam zupelnie, rozumiem ze 1 cwiczenie to wyciskanie zza glowy? prostowanie w tyl? a moze cofanie do tylu? Teeple1969ie cwiczenie to nie wiem co to jest, wyciskanie w wąskim uchwycie?w barkach Teeple1969ie cwiczenie idzie na koniec i dodaj do niego jeszcze 1 serie ogólnie lekko lipny ten plan..

6

Odp: Trening do oceny.

112704:date sro, 28 mar 2007 - 14:36:name KHume) ''(KHume @ sro, 28 mar 2007 - 14:36) snapback112704/snapback ''!Witajcie! ponieważ juz minęło ponad dwa miesiące od mojego planu treningowego wiec ułożyłem nowy i chciałem zebyscie mi pomogli w dopracowaniu go.Poniedzialek:Klata:Wyciskanie sztanga-plasko 12/10/8/8Rozpietki-ramiona proste w lokciach- skos 45 stopni 8/8/8Wyciskanie sztangielek-skos 45 10/10/10Chcesz coś zmienić to zrob rozpietki jako 1 cw i rob raczej 10/10/1 bo latwiej zachować technikę z mniejszym ciezarem, i nie wiem dlaczego na prostych lokciach... rob normalnie bo sobie krzywde zrobiszWyciskanie hantli zrob skos w dolBiceps:Uginanie ze sztanga nad chwytem 12/10/8Hantle mlotek, w końcowej fazie łokcie max do gory 10/10/10Uginanie o udo 10/10/101.Dlaczego nadchwytem?? wtedy to cw.
jest bardziej na przedramiona2.
moze byc jeno 2 serie3.
moze byc jeno 2 serie4.
podciąganie na drazku do brody, podchwytem 2 serieSrodalecy:Sztanga do brody-szeroki uchwyt – 10/10/10Sklony tułowia przód sztanga 10/10/10Unoszenie barkow ze sztanga na pośladkach 10/10/101.
to cw.
jest na barki!2.
nie rozumiem co to ma byc3.
jeżeli dobrze kumam to na kaptury cwiczeniePRPONUJE:1.podciaganie na drazku 3 serie chwyt szeroki2.wioslowanie sztanga 3 serie3.
przyciaganie dolnego drazka wyciągu do brzucha 2 serie4.wioslowanie z hantlem 2 serie5martwy ciąg 3 seriedo tego dołóż kapturyTric:Lawka plasko, prostowanie hantli w tyl 10/10/10Uginanie przedramion do klatki na ławce płasko 10/10/10Sztanga wąskim podchwytem francuskie na ławce płasko 10/10/101.
prostowanie hantli??? co Ty kowal jestes??? nie czaje2.tego tez nie czaje3.ew.
moze bycPiatek:BarkiZza karku sztanga 10/10/10Siedzac unoszenie bokiem sztangielek 10/10/10Siedziac kat 9 wyciskanie sztangielek 10/10/101.
ok2.ok3.zamiast tego daj coś na tyl barkow4.
podciąganie sztangi do brody 2 seriew ten dzien zrob jeszcze przedramiona i brzuch!!!nog i tak na pewno nie bedzieesz robić także nie wrzucam nigdzie

7

Odp: Trening do oceny.

Plan jest.........co najmniej z kosmosu //laugh.gif lol laugh.gif Mam rozumieć ze to plan na masę a wiec: za mało serii na klatę i plecy......i kolejności są zle B) /

8

Odp: Trening do oceny.

xXxGaribayxXx to coś za pośladkami to jest na kaptury, szrugsy lecz sztanga nie z przodu tylko z tyluplecy to porazkanapisz jeszcze razkolejny co ma chore kolano... /

9

Odp: Trening do oceny.

Hah tak mi namieszaliście w glowie, ze juz nie wiem co napisać /

10

Odp: Trening do oceny.

jeśli masz chore kolano to powinieneś cwiczyc, wzmacniać m.
nóg a nie lecieć w ciula.
Przynajmniej mocne mięśnie beda chronić twoje kolano przed pogłębianiem sie urazuZwiazku z tym, ze nie robisz ciężkich wioslowan, MC, podciągania sie z obciazeniem musisz ćwiczyć przedramiona jako osobna partia miesniowa...Poniedziałek:Klata:Wyciskanie sztanga-płasko 12/10/8/8Rozpietki-ramiona proste w łokciach- skos 45 stopni 8/8/8Wyciskanie sztangielek-skos 45 10/10/10Biceps:Uginanie ze sztanga nad chwytem 12/10/8Hantle młotek, w końcowej fazie łokcie max do gory 10/10/10Uginanie o udo 10/10/10Środalecy: totalne nieporozumienie , gdzie tu w ogole jest cwiczenie na najszerszy grzbietu, a te skłony to chodzi CI chyba o unoszenie T z opadu??Sztanga do brody-szeroki uchwyt – 10/10/10Skłony tułowia przód sztanga 10/10/10Unoszenie barkow ze sztanga na pośladkach 10/10/10Tric:Ławka plasko, prostowanie hantli w tyl 10/10/1 hm... tu sie domyślam co to moze byc daj jako ostatnie cwiczenieUginanie przedramion do klatki na ławce płasko 10/10/1 ????? tego nie czajeSztanga wąskim podchwytem francuskie na ławce płasko 10/10/1 daj jako pierwsze cwiczenie Piątek:BarkiZza karku sztanga 10/10/10Siedzac unoszenie bokiem sztangielek 10/10/10Siedziac kat 9 wyciskanie sztangielek 10/10/1 delete podciąganie sztangi wzdluz Tserie klasyk tz.
12-6 progresja x4 POPRAW TO, a szczególnie grzbiet (poczytaj ze zrozumieniem)

11

Odp: Trening do oceny.

Bez sensu jest ćwiczyć na nogi z moim kolanem skoro po wiekszym wysiulku zaczyna mnie ostro bolec.

12

Odp: Trening do oceny.

a co masz z tym kolanem????Nie mowie od razu zebys robił przysiady 200kg obciazeniem.
Bardzo dobre są cw.
na maszynach, które nie obciążają stawu.
Wzmocnia nogę i beda stale w przyzwoitej formie, a tak nie ćwicząc nabawisz sie zaniku miesni.
później możesz brac sie za przysiady i "masowac" kończynę dolna...

13

Odp: Trening do oceny.

SonB zapamiętaj sobie raz na dobre ze niezaleca sie ćwiczyć komos nóg jeśli niewiesz co mu jest w te kolano!!!!Ja niemoge zrobić przysiadu bez jakiego kolwiek obciazenia co gorsze niemoge nawet zgiąć nogi do konca......Ale z tym zanikiem miesni masz racje choć nato są inne cwiczenia nieobciążające kolan np.Basen(duza praca nogami)rower i spiecia miesni uda

14

Odp: Trening do oceny.

Warto zauważyć ze wiele osób mówi ze ma coś chorego a to tylko dlatego ze boja sie powiedzieć ze im poprostu sie nie chce... coraz wiecej takich

15

Odp: Trening do oceny.

Heh możliwie ale nie słyszałem o czymś takim.
Ale po co mam Was kłamać i mówić nie prawdę ? Nie ćwiczę nóg bo nie chce se zepsuc kolana, sadze, ze lepiej jest se odpuścić niz potem żałować a naprawdę chciałbym ćwiczyć ta partie miesni ....

16

Odp: Trening do oceny.

Bardzo dobra w takich wypadkach jest JOGA.
Zwieksza ruchomosc, dokrwienie kolan, zabezpiecza je przed urazami.
Przynajmniej tak nam mówi babka z JOGI Ale ogólnie to fajna forma spędzania aktywnie czasu.

17

Odp: Trening do oceny.

112786:date sro, 28 mar 2007 - 19:12:name tinaaj) ''(tinaaj @ sro, 28 mar 2007 - 19:12) snapback112786/snapback ''!SonB zapamiętaj sobie raz na dobre ze niezaleca sie ćwiczyć komos nóg jeśli niewiesz co mu jest w te kolano!!!!tinaaj dlatego zapytałem sie w Teeple1969im poscie na poczatku co ma z tym kolanem a później podalem mu cwiczeniaa i tak dalej nie wiemy co ma z tym kolanemo kolano sie boi, a o kręgosłup nie //laugh.gif lol laugh.gif /

18

Odp: Trening do oceny.

Ja sie boje o bicepsy.

19

Odp: Trening do oceny.

112794:date sro, 28 mar 2007 - 19:37:name SonB) ''(SonB @ sro, 28 mar 2007 - 19:37) snapback112794/snapback ''!tinaaj dlatego zapytałem sie w Teeple1969im poscie na poczatku co ma z tym kolanem a później podalem mu cwiczeniaa i tak dalej nie wiemy co ma z tym kolanemo kolano sie boi, a o kręgosłup nie //laugh.gif lol laugh.gif /A nie domyślasz sie, ze jak mam chore kolano to kontuzja jest pewniejsszaż //:-D :-D Pewnie, nie ćwiczę na w-fie, chodze na rehabilitacje i nagle zacznę koksować na nogi troche nie powazne.

20

Odp: Trening do oceny.

moze sie domyslam, ale dalej nie powiedziałeś konkretnie jaka masz kontuzje moze sie dowiemy???Ja mam powazna injuries a ćwiczę na maxa...

21

Odp: Trening do oceny.

guzowatość kolana, nie wiem czy Wam to co mowi.

22

Odp: Trening do oceny.

o guzowatość k.
piszczelowiej słyszałem (ma tam przyczep m.
prosty uda), ale o takiej kontuzji nie słyszałem poczytam o tym to sie wypowiem pozdr

23

Odp: Trening do oceny.

guzowatość to nic tak poważnego ale i to raczej bym niecwiczyl na maksa nog......

24

Odp: Trening do oceny.

Gudzowatosc ? heheh Oleksy rządzi /

25

Odp: Trening do oceny.

No wiec tak, poprawiłem troche ten plan.Poniedzialek klatka: wyciskanie sztangi na ławce poziomej 12-10-8-6 wyciskanie hantli na skosie 12-10-8-6 rozpietki na skosie 8-8-8biceps uginanie ze sztanga 12-10-8 hantla o udo 10-10-1 hantla mlotek 10-10-1 Sroda:Triceps:prostowanie hantli w tyl 10-10-10francuskie sztanga poziomo 12-10-8pompki na krześle z obciazeniem 10-10-10Plecy:Sztanga do brody szerokim uchwytem 10-10-10Wioslowanie ze sztanga 12-10-8-6(nie bedzie potem problemów ze wzrostem?)Sklony ze sztanga „dzien dobry”Piatekbarki: wyciskanie sztangi zza karku 12-10-8-8 unoszenie sztangielki bokiem 10-10-10unoszenie sztangielki przodem 10-10-10przed ramienadchwyt sztangielka 4x 15podchwyt 4x 15sciskaczem 4x 20