1

Temat: Co hamuje apetyt?

Póki stosuję Trizer mój apetyt jest mniejszy. Nie wiem jak będzie po odstawieniu suplementu stąd moje pytanie. Jak sobie radzić z podjadaniem? Jeśli już podjadać to, co? Co zmniejsza nasz apetyt i jak poradzić sobie z uczuciem głodu? Jak zamienić uczucie głodu na uczucie sytości po małym posiłku? Jak sobie radzicie z tym? Co dokładnie przygotowujecie do jedzenia, aby nie wpłynęło na sylwetkę?

2

Odp: Co hamuje apetyt?

Dobre jedzenie potrafi umilić nawet najgorszy dzień. Jednak niestety objadanie się nie może nikomu ujść na sucho. Dlatego nawet produkty do przegryzania między posiłkami powinny być w naszym bilansie. Myślę, że jeśli odstawisz Trizer to nie będziesz miała dużych problemów z podjadaniem, ponieważ Twój organizm podczas jego przyjmowania przyzwyczaił się do danego trybu. Jednak taki standardowy sposób by nie zjeść dużo to wypicie szklanki wody. Warzywa i produkty bogate w błonnik są bardzo sycące. Brokuły wyróżniają się na tle warzyw pod względem zawartości błonnika.

3

Odp: Co hamuje apetyt?

Nie wiem czy słyszałyście, ale apetyt zmniejszają także ćwiczenia. Czy teraz oprócz stosowania spalacza Trizer ćwiczysz? 45 minut umiarkowanego lub intensywnego ruchu o poranku znacznie zmniejsza nasz apetyt w ciągu całego dnia. Z tego, co słyszałam to najskuteczniejsze są podskoki w górę i w dół. Pomagają w produkcji hormonu hamującego uczucie głodu. Na pewno nie zaszkodzi sprawdzić czy na nas działa dany sposób zwalczania głodu.

4

Odp: Co hamuje apetyt?

Z Trizerem jest tak, że, od kiedy zaczęłam go przyjmować to zmniejszył mi się apetyt. Nie mam ochoty na słodycze. W ogóle wyeliminowałam słodkości ze swojego życia. Nie przeszkadza mi niesłodzona herbata, brak ciasta do podwieczorku. A słodzone napoje mi po prostu nie smakują. Boję się, że później stopniowo będę zwiększała cukier i słodycze i znowu powrócę do starej wagi. Podobno, gdy ma się ochotę na słodycze to brakuje jakiś produktów w diecie. Słyszeliście o tym?