51

Odp: Co do ryzu...?

Na ich stronie, czyli www.trizer.pl masz przykładowy posiłek, jaki może znaleźć się w diecie. Tam jest akurat makaron z czerwonym pesto i serem feta. Masz tam wypisane wartości odżywcze podzielona na b:t:w, sposób przygotowania oraz składniki, jakie potrzebujesz do przygotowania posiłku. Wszystko w jasny sposób. Bez problemu będziesz wiedziała, co i jak zrobisz. Jeśli zrobisz dokładne proporcje to masz także wypisaną wartość w kaloriach do konkretnego posiłku.

52

Odp: Co do ryzu...?

To ja akurat ten przepis doskonale znam, bo sama mam tą dietę. Chciałam zobaczyć czy inne potrawy u Ciebie są takie jak u mnie. Pewnie się powtarzają, ale mają zmienione składniki, ilości, a przez to kaloryczność. Codziennie jesz tylko z rozpiską czy pozwalasz sobie na jakieś grzeszki? Ja ostatnio miałam wesele, więc całkowicie odpuściłam dietę. Jednak w tygodniu zmotywowana obżarstwem ruszyłam na siłownię i przedłużyłam czas treningu.

53

Odp: Co do ryzu...?

mogę polecić ryż z tuńczykiem i ryż z jajkiem, warzywami i trochę kurczaka ;p

54

Odp: Co do ryzu...?

Lokten napisał/a:

mogę polecić ryż z tuńczykiem i ryż z jajkiem, warzywami i trochę kurczaka ;p

W jaki sposób z jajkiem? Masz na myśli jajko sadzone czy dodaje się jajko do mieszanki warzyw i kurczaka tak by danie przypominało coś w stylu curry? Ja kilka razy jadłam jajko z makaronem. Taka niby jajecznica, ale z dodatkowym makaronem. Najczęściej pojawiało się to na kolacje po tym jak został makaron z obiadu. Teraz jednak, od kiedy mam dietę z Trizerem to pilnuję ilości przygotowywanych posiłków, więc nie zostają już resztki, aby je wykorzystywać w ten sposób.

55

Odp: Co do ryzu...?

Pamiętajcie tylko, że jeśli dostaniecie od trenera 6 godzin aerobów na dzień dobry, do tego tłuszcze ucięte do minimalnych wartości w ciągu dnia to należy uciekać. Nie każdy startuje w zawodach i zależy mu na minimalnym poziomie tkanki tłuszczowej. Trzeba samemu też racjonalnie ocenić czy to co dostajemy od trenera albo dietetyka jest dobre. Trening za sto zł w trakcie którego zrobi się 4 serie brzuszków albo dieta ryż z kurczakiem i oliwą nie pokryje zapotrzebowania. Pamiętajmy, że zdrowie na pierwszym miejscu! Dlatego trzeba brać tylko sprawdzone produkty. Ja dzięki opiniom znajomych przekonałam się do Trizera. Inaczej bym tego suplementu nie kupiła.

56

Odp: Co do ryzu...?

inesmisztal napisał/a:

Pamiętajcie tylko, że jeśli dostaniecie od trenera 6 godzin aerobów na dzień dobry, do tego tłuszcze ucięte do minimalnych wartości w ciągu dnia to należy uciekać. Nie każdy startuje w zawodach i zależy mu na minimalnym poziomie tkanki tłuszczowej. Trzeba samemu też racjonalnie ocenić czy to co dostajemy od trenera albo dietetyka jest dobre. Trening za sto zł w trakcie którego zrobi się 4 serie brzuszków albo dieta ryż z kurczakiem i oliwą nie pokryje zapotrzebowania. Pamiętajmy, że zdrowie na pierwszym miejscu! Dlatego trzeba brać tylko sprawdzone produkty. Ja dzięki opiniom znajomych przekonałam się do Trizera. Inaczej bym tego suplementu nie kupiła.

Myślę, że większości zakupów dokonujemy w taki sposób, w jaki Ty dokonałaś zakupu Trizera. Mając polecony produkt czujemy się pewni, że dany produkt jest bezpieczny. Mimo, że na opakowaniu jest napisane, że produkt składa się w stu procentach z naturalnych składników to i tak wolimy, jak ktoś z naszych znajomych ma już doświadczenie z danym produktem i może się wypowiedzieć. Nie jeden raz dokonywałam w ten sposób zakupów, słysząc przychylne opinie decydowałam się bym mogła sama sprawdzić, jakie ma działanie produkt.