1

Temat: Co do ryzu...?

Z czym jecie ryz bo jadlem ryz z sosem slodkokwasnym ostatnio smak był w miarę ale za bardzo mdły i szybko sie znudził a za dużo produktów do niego nie chce dodawać z 2powodow
1.Kasa
2. jak za dużo sie doda nie zjem całej torebki ryżu
Wiec z czym mozna smacznie przyrządzić ryz tak tylko zeby nie było za drogo big_smile

2

Odp: Co do ryzu...?

ryz+piers z kurczaka+lyzka oliwy z oliwek+troche bulionu+pieprz czarny albo papryka czarwona
i mogę to jeść 5 razy dziennie

3

Odp: Co do ryzu...?

hehe Nellll ja tez mogę jeść w każdej postaci kurczaka na wysztskie posilki tylko ze kurczak ostatnio juz podrożał znowu i nie jest taki tani zeby go codzien jesc... chyba ze sie pracuje big_smile

4

Odp: Co do ryzu...?

zawsze mozna kupić filety rybne, tunczyka, twaróg i szamać z ryżem

5

Odp: Co do ryzu...?

ja jem ryz obsmarowany masłem + cukier + potarte jabłko + cynamon niebo w gębie big_smile polecam

6

Odp: Co do ryzu...?

hea..ja ryz jadam w taki sposob:
*sam ryz z wody + szklanka mleka
*ryz ugotowany z polowka kostki rosołowej + kurczak caly
*ryz -----//------ -----------//--------- + salatka z kurczaka (pociety kurczak i ananas)
*ryz ----//------- ----------//----------+kotlety sojowe
*ryz z wody + tunczyk/salatka z tuńczyka
*ryz + zmiksowane owoce/jogurt/smietanowy mus

Te postacie ryżu są dla mnie najbardziej przyswajalne

7

Odp: Co do ryzu...?

jak będziesz jeść caly czas to samo to bedzie ci sie chciało juz tym zygać lepiej urozmaić dodatki i zmieniaj sosy bedzie lepiej smakowało a raz w tygodniu zjedz coś innego jak kasza

8

Odp: Co do ryzu...?

jest nowy bulion knorrrrrrra o samku oliwy z oliwek z wazywami - fajny aromat

9

Odp: Co do ryzu...?

hm... se bede probowal pokoleii te przepisy i jak trafier na swoj smak to bede tak go jadł a potem hangen big_smile

10

Odp: Co do ryzu...?

100g ryżu + 100-200ml maslanki + banan smaczna brejka

daje:
111,4g wegli
14,8g bialka
4g tluszczu

11

Odp: Co do ryzu...?

ja zjadam ryz na sucho, po ugotowaniu oczywiście , a jak juz to robie brejke według przepisu XCorazon bodajże czyli pol litra jogurtu 0% tluszczu+ryz(jedna torebka ugotowana)+pol kilo sera chudego+cynamon+cukier(opcja) i brejtam to i dziele na jakieś 2 porcje.

12

Odp: Co do ryzu...?

ryz + dżem - polecam najlepeij smakuje z ciepłym ryżem

13

Odp: Co do ryzu...?

ryz + dżem - polecam najlepeij smakuje z ciepłym ryżem
probowalem i skapitulowałem po piewszym razie, bo ja jakoś przyzwyczajony jestem, ze dżem to sie na zimno wcina a tutaj kurde atak ciepłego dżemu :?

14

Odp: Co do ryzu...?

mniam mniam człowieku to chyba zle robiłeś mi tam smakuje ; to tak jakbys z musem jadł o dobre jetse jeszcze z musem z truskawego zmiksuj truskawki z cukrem i polej ryz pycha

15

Odp: Co do ryzu...?

a ja ryz z sokiem np.
malinowy taki gesty do rozcieńczania wody

16

Odp: Co do ryzu...?

ryz z sosem winiara pomidorowym

17

Odp: Co do ryzu...?

ja jem
ryz+ cukier+ cynamon

18

Odp: Co do ryzu...?

Wiec z czym mozna smacznie przyrządzić ryz tak tylko zeby nie było za drogo big_smile

Hmm zela__ teraz wszystko jest drogie i ciagle drozeje, wiec cie tak tanio niewyniesie.

A ja wcinam Ryz + sos ze skrzydelek, noi skrzydelka( specjalność mojej mamusi )

19

Odp: Co do ryzu...?

Ryz + udo a po treningu ryz+dzem tylko dżemu nie za dużo bo kibelek czeka i wzdecia big_smile

20

Odp: Co do ryzu...?

ryz + cokolwiek związane z bialkiem

21

Odp: Co do ryzu...?

ryz + cokolwiek związane z bialkiem

to sie nazywa schemat big_smile jestem poobnego zdania choć w ostanim okresie nie jadam wogole ryzu..wiem błąd ale zadko bywam a jak juz to zupa mleczna..i spanie... dobry jest również ryz z kawalkami wołowiny <najlepiej rostbef> i tak należy to wymieszac..hmmmmmmm super

22

Odp: Co do ryzu...?

Ja preferuje ryz + jogurt Jogobella (truskawkowy) + banan + jabłko + ew. cynamon
Jeszcze mi sie nie znudzilo.

23

Odp: Co do ryzu...?

A ja ryżu bialego nie jadam, bo jest bezwartosciowy.
Raczej roznego rodzaju kasze.
Dla odmiany ryz dziki z kurakiem/indykiem.
Ale ogólnie z weglami nie przesadzam.
Ostani posiłek z WW ok.
18godz.
później samo biało big_smile

24

Odp: Co do ryzu...?

XCorazon dlaczego bezwartościowy ? sam jem tylko brazowy, czy tez jest niedobry ?

25

Odp: Co do ryzu...?

Nellll... właśnie brązowy i ciemny jest NAJLEPSZY (lub dziki). To tzw. brodny ryz , czyli taki jak Pan bóg stworzył Natomiast bialy jest fabrycznie czyszczony, obrabiany i przez to pozbawiny wszelkich jego wartosci.
To samo przeciez jest z pieczywem.
Biale pieczywo jest bezwartościowe i tuczy, ale pelnoziarniste, cieme... każdy wie Najbogatrze źródło wegli zlozonych, tak samo jak brodny ryz