26

Odp: 6W

eee mam takie pytanie co do tej 6W, bo natym rysunku, który gdzieś tam dales aniaaa_F0 otym 6W, jest pokazane 6 cwiczen, i z boku dni, ile seri, i powtorzen.
I niewiem teraz czy w każdym dniu mam robić te 6 cwiczen, każde cwiczenie potyle seri i powtórzeń ile tam jest napisane na dzien?

27

Odp: 6W

tak

28

Odp: 6W

1 dzien - 1 seria po 6 powtórzeń w każdym cwiczeniu
2,3 dzien - 2 serie po 6 powtórzeń w każdym cwiczeniu
4,5,6 - dzien - 3 serie po 6 powtórzeń w każdym cwiczeniu
7,8,9,1 - dzien - 3 serie po 8 powtórzeń w każdym cwiczeniu
11,12,13,14 - dzien - 3 serie po 1 powtórzeń w każdym cwiczeniu
15,16,17,18 - dzien -3 serie po 12 powtórzeń w każdym cwiczeniu
19,20,21,22 -dzien 3 serie po 14 powtórzeń w każdym cwiczeniu
23,24,25,26 - dzien 3 serie po 16 powtórzeń w każdym cwiczeniu
27,28,29,3 - dzien 3 serie po 18 powtórzeń w każdym cwiczeniu
31,32,33,34 - dzien 3 serie po 2 powtórzeń w każdym cwiczeniu
35,36,37,38 - dzien 3 serie po 22 powtórzeń w każdym cwiczeniu
39,40,41,42 - dzien 3 serie po 24 powtórzeń w każdym cwiczeniu

29

Odp: 6W

o kurde to ja sie zajade, hehehe
No ale trzeba jakoś wyglądać nie big_smile

30

Odp: 6W

RusselPol ale jak niemasz zahartowanego brzucha to niebiez sie za a6w bo z rana niebedziesz mógł sie wyprostować zreguly powinno sie miesiąc wczesniej katować brzuszek zeby jakoś szlo bez wiekszych zakwasow... przed a6w polecam zrobić abs'y...

31

Odp: 6W

ćwiczyłem jush brzuszek, wiec mysle ze mogę sie brac za 6W, a jak niebede jush mógł wytrzymać to cóż przerwie sie, i po jakimś czasie znowu zacznie, jak bedzie brzuszek silniejszy big_smile

32

Odp: 6W

jak niebedziesz wyrabiał to polecam abs'y dobre przygotowanie na a6w... brat robił abs'y 1miech potem zabrał sie za szóstkę weidra i niemiał zaduzych zakwasów tylko czasem leciutkie...

33

Odp: 6W

ok jakby co to skozystam z twojej rady

34

Odp: 6W

ja jestem na 7 dniu i daje sobie rade mimo ze wczesniej nie robiłem cwiczen na brzuch

35

Odp: 6W

zobaczysz później ... mnie podczas a6w kulo w mięśniach ale robiłem z bólem ... wkoncu zrobiłem sobie dzien przerwy bo dopadły mnie zakwasy potem kompromis ze zrobie jeszcze jeden dzien i tak silna wola uciekła ..(wiec nie polecam robienia przerwy jednodniowej chyba ze będziesz mial tak silna wole zeby wrócić na nowo do treningu ). i skończyło sie moje a6w ale zacznę robić od następnego czerwca
..pozdro

36

Odp: 6W

ja wytrzymam do knca

37

Odp: 6W

Witam, jestem poczatkujacym i nie zabardzo wiem co to jest te 6W jakbys ktoś mógł mi wytłumaczyć to byłbym wdzięczny

38

Odp: 6W

http://img249.echo.cx/my.php?image=a6w2nl http://img249.echo.cx/my.php?image=a6w2nl

39

Odp: 6W

Narazie jestem na 8 dniu Wiec nie mam sie czym chwalic, ale powiem ze pomału widać efekty !! Ciekaw jestem czy wytrwam do koncaż:> Wydaje mi sie ze xXxLucasxXx ma racje na 1 dzien w tygodniu mozna sobie pozwalic!!

40

Odp: 6W

Witam, jestem poczatkujacym i nie zabardzo wiem co to jest te 6W jakbys ktoś mógł mi wytłumaczyć to byłbym wdzięczny

Masz tutaj opis:
Aerobiczna szostka Weidera. Jest to zestaw cwiczen na mięśnie brzucha wykonywane w celu spalenia tkanki tłuszczowej zalegajacej w ich obrebie oraz do znacznego wzmocnienia wszystkich miesni brzucha.
Cwiczenia szostki wykonuje sie jedno po drugim bez zadnych przerw na rozluźnienie miesni szostka składa sie z sześciu cwiczen nastepujacych po sobie. najważniejszym elementem każdego powtorzenia jest moment zatrzymania ruchu w momencie maksymalnego napiecia miesni na 2-3 sek. Cwiczenia szostki wykonuje sie na płaskim podłożu (materac lub dywan) bez zadnych specjalnych urządzeń i przedmiotów przez sześć tygodni. W końcowy okresie programu (pićty, szósty tydzien) należy zwrócić szczegolna uwagę na to by całościowy trening dzienny nie przekroczył 25min. W przypadku takiego zagrozenia należy skracać do minimum ruch w czasie powtorzen, powtórzeń nie moment zatrzymania 2-3 sek. W momencie napiecia maksymalnego.
Cykl ćwiczeniowy obejmuje wykonywanie 6-ciu cwiczen jako jednej serii. Jednak ilość serii i powtórzeń w seriach zmienia sie w miarę upływu dni realizacji całego programu.
I tak :
1 dzien - 1 seria po 6 powtórzeń w każdym cwiczeniu
2,3 dzien - 2 serie po 6 powtórzeń w każdym cwiczeniu
4,5,6 - dzien - 3 serie po 6 powtórzeń w każdym cwiczeniu
7,8,9,1 - dzien - 3 serie po 8 powtórzeń w każdym cwiczeniu
11,12,13,14 - dzien - 3 serie po 1 powtórzeń w każdym cwiczeniu
15,16,17,18 - dzien -3 serie po 12 powtórzeń w każdym cwiczeniu
19,20,21,22 -dzien 3 serie po 14 powtórzeń w każdym cwiczeniu
23,24,25,26 - dzien 3 serie po 16 powtórzeń w każdym cwiczeniu
27,28,29,3 - dzien 3 serie po 18 powtórzeń w każdym cwiczeniu
31,32,33,34 - dzien 3 serie po 2 powtórzeń w każdym cwiczeniu
35,36,37,38 - dzien 3 serie po 22 powtórzeń w każdym cwiczeniu
39,40,41,42 - dzien 3 serie po 24 powtórzeń w każdym cwiczeniu

I jak wykonywać cwiczenia
http://img264.imageshack.us/img264/388/aerobiczna6weidera2jq

Mysle, ze Ci pomogłem chociarz troche

41

Odp: 6W

Hmmm.... chyba wyprobuje to 6W... Trzeba by troche zrzucić brzucha przez wakacje

42

Odp: 6W

Mozna to robić z przerwami w seriach ? tzn zrobie 1 serie, ide poćwiczyć co innego i za chile robie 2 serie, ciwcze to co przedtem i robie 3 serie. Czy trzeba odrazu wszystkie 3 serie zrobic?
Cwiczenie 1 i 3 powinno sie robić na obie nogi pokolei ? I ile czasu powinno sie wykonowac cwiczenie 5 bo tam nie jest nic podane odnośnie czasu

43

Odp: 6W

Wtedy to nie ma sensu jeśli będziesz robił tak dlugie przerwy.
W cwiczeniu 1 jest napisane, ze robisz na zmianę i tak samo w 3.
Dopiero zaczynam ten trening i 5 cwiczenie robie tak: unosze czesc barkowa tułowia i robie raz nozyce.... potem drugi raz tak samo i 3,4 itd.
zalezy ile powtorzen.

44

Odp: 6W

ja mam pytanie co do pićtego cwiczenia:
Robie nozyce czy rowerek?

45

Odp: 6W

rowerek

albo inaczej robisz tak jak cwiczenie 3 tylko w szybkim tempie

46

Odp: 6W

BUahah:-D... a ja robiłem nozyce.... ale wstyd

47

Odp: 6W

Ja szóstkę robiłem do 34 dnia byly i są efekty big_smile W ciągu całego cyklu mialem 4 dni przerwy (za każdym razem po jednym dniu)

48

Odp: 6W

Dobra odpalam.
Jak dotrwam do końca to wrzucę foty przed i po co by ktoś mógł sobie abgymnic sprzedac na allegro big_smile

49

Odp: 6W

skończyłem 6w w czerwcu stracilem 5 cm w pasie, nie wiem czy to dużo czy mało ale byłem zadowolony.od tego poniedzialku zaczolem znowu magiczne 6w....jestem ciekawy efektow w polaczeniu z thermal pro

50

Odp: 6W

a właśnie bym zapomnial.
zarzucić jakieś aeroby przed a6w? moze byc po treningu, rano na czczo? Tak zeby uzyskać jak najlepsze efekty.