Temat: wzrost

da sie os zrobić zeby jakoś szybciej urosnąć lub chociarz jakoś wspomóc wzrost ?? bo jestem maly i nie podoba mi sie to ( mam 17 cm : )

2

Odp: wzrost

hormon wzrostu lol zartuje..a ile masz lat ch3opcze?

3

Odp: wzrost

chlopecz ma 17 lat big_smile

4

Odp: wzrost

właśnie ile msz lat ogor

Wszystko zalezy od genów jeden jest wysoki ma 19 abo wiecej za to drugi jest niski moze jesteś jeszcze młody i urośniesz nie ma co sie denerwować jeśli jesteś w mlodym wieku ja tez w wieku 16 lat mialem 16 a teraz ma 18 a myślałem ze juz nie urosnę :

5

Odp: wzrost

jedeny spsob to żeby chociaż wyciagnaa kregos3up w gore to na drażki po wis troche
złap sie drażka rekami i normalnie niech cia3o zwisa chyba wiesz o co mi chodzi

6

Odp: wzrost

większość chłopców w Twoim wieku jeszcze rosnie wiec radze sie nie martwic..chyba ze palisz papieroski

7

Odp: wzrost

nie pale i nie pije a czy te zwiasania pomogą coś :>

8

Odp: wzrost

teraz na wzrost moze byc za późno juz..ja od malego codziennie rano wpieprzałem mleko bo lubie,duzo spałem bo tylko gdy odpoczywamy sie rosnie...i wyroslem na chłopa 188cm )

9

Odp: wzrost

to wiszenie na draku teraz juz ci nic nieda !! no moze troszke !!!

10

Odp: wzrost

temat był już poruszany niejednokrotnie !!
wzrost jest zapisany w genach.
jeszcze możesz podrosnaa - masz 17 lat wiec jeszcze 4-6 lat będziesz rosnaa.

11

Odp: wzrost

4-6 lat??mysle ze troche przesadziles..napewno tyle nie bedzie rosl w zwyz..moze w szerz tak )tak to sie do 50lat rosnie )ale moim zdaniem gora 2 lata i koniec wzrostu

12

Odp: wzrost

4-6 lat??mysle ze troche przesadziles..napewno tyle nie bedzie rosl w zwyz..moze w szerz tak )tak to sie do 50lat rosnie )ale moim zdaniem gora 2 lata i koniec wzrostu

13

Odp: wzrost

yikes nie moze byc ja chce urosnąć tak gdzieś do 178 cm : ( 8 cm dam rade w 2 lata ?? )

14

Odp: wzrost

nie ma mowy

15

Odp: wzrost

Do 18 roku życia rosnie sie gwalotownie, ale ogólnie do 21 roku.
Jednak nie zawsze sie tak dzieje, jeden z członkow forum (zdjecia w galerii) ma 193 cm, a gdy mial 16 lat miał 192.
Wiec prawie przesta3 rosnac.
U niektórych rosnie sie wolno, a potem w wieku 19-2 nastepuje gwa3towny wzrost.
zauważ ze ludzie są teraz raczej wysocy.
Ma3o jest niskich facetow, wiec sie nie martw wszystko przed tobą na pewno urosniesz.

16

Odp: wzrost

ja nie chce byc maly !! ;( a czy6 np.
nadwaga ma pływ na wzrost ?? i czy np.
jak ćwiczę nabiceps na stojąco to czy moze to spowodować nie rosniecie ?? I czy pas w takim wypatku coś da ?? :> Ludzie pomóżcie ja chce urosnąć :-)

17

Odp: wzrost

zrozum ze to juz za pozno!!!!trzebabylo myśleć o tym 5 lat temu

18

Odp: wzrost

dlaczego tak myslisz : jak narazie rosne z roku na rok wiec o co biega napewno jeszcze troche urosnę ale chce sie popytać czy mozna coś zrobić zeby przyspieszyc wzrost

5 lat temu trzeba było mysles ?? neutral 5 lat temu mialem 12 lat a to chyba nie najlepszy wiek na takie rozmyślenia teraz sie troche martwię bo mam 17 cm i 17 lat ale mam nadzieje ze urosnę jeszcze kilka centymetrów big_smile

19

Odp: wzrost

mój kumpel w wieku 18 lat mial 17 teraz ma 22 lata i około 179cm wiec jeszcze możesz urosnąć moze nie tak dużo ale zawsze są nadzieje wszystko zalezy od genów niektórzy rosna szybko w mlodym wieku i potem sie zatrzymują a inny odwrotnie.

20

Odp: wzrost

Mi sie wydaje ?a pan ogor nie urośnie już ponieważ jego reproduktorzy są niewielkiego wzrostu PoZdRo

21

Odp: wzrost

no mowie ze 5 lat temu było myśleć o tym zeby urosnąć wiekszym!!ja od malego wiedziałem ze zeby urosnąć trzeba pic dużo mleka i dosyc dużo spac..i tak robilem!!i mam te 188cm!!!a teraz gdy masz juz 17 lat to juz nie ma o czym gadac..moze urośniesz gora 4cm..ale nie wiecej..ja jak mialem 17lat mialem 185cm wiec cm przyroslo mi..ale 18 nie będziesz mial raczej nigdy

22

Odp: wzrost

mleko piłem bardzo długo jeśli o ścisłość chodzi :

23

Odp: wzrost

no to widocznie w genach masz tak ze wiekszy nie bedziesz!!nie mozna oszukać natury!!!jakby każdy tak myślał jak Ty to same KING KONGI 3azily by po swiecie!!!nikt nie chce byc maly; pomysl