1

Temat: Twarda glowa

Opowiem wam historie jaka mi sie przydarzyła ostatnio na treningu.
W pićtek mialem zaplanowany trening pleców i bicepsow.
Po rozgrzewce zabrałem sie do konkretnych serii.
Pod koniec wykonywałem cwiczenie ściąganie drazka do karku na wyciągu gornym . nakładłem sobie 140kg odwróciłem sie plecami, wyciągnąłem na cala długość raczki i... jedno sciagniecie... drugie sciagniecie... trzecie... i kiedy mialem wyciągnięte ręce do gory, by wykonać kolejne sciagniecie i cala sile jaka w nie zaangazowalem... JEBUT... zerwała sie stalowa linka, a ja całym impetem sily majacej ściągnąć 14 kg przyjebałem stalowym dragiem w glowe... Masakra.
Od razu biało przed oczami i padlem na podloge.
chłopaki podlecieli... coś krzyczeli, bym sie nie ruszal, bym nie wstawal... słyszałem ich jak w tunelu... Pierwsze mysli przeleciały mi przez glowe, jak mocno oberwałem i czy kręgosłup caly i czaszka.
ktoś mi polewał głowę zimna woda, spojrzalem, a tu kleista plama krwi.
Gestrza niz krew normalna.
No i ostry dyzur... chirurgia urazowa... było troche strachu, ale na szczęście skończyło sie na 4 szwach i wygolonym placu na glowie (kurwa, wyglądam jak mnich). NO PAIN - NO GAIN big_smile

2

Odp: Twarda glowa

to miales identyczny przypadek jak Arkadiusz Szyderski, z tym ze jego to uderzenie wyeliminowało ze sportu na kawalek czasu, rehabilitacja itd tragedia - ale wrócił i jest mistrzem polski i europy 2005

ellena, dziękuj Bogu ze żyjesz i jesteś zdrowy !

3

Odp: Twarda glowa

uuu to maskara nie doscc ze ostatnio miales gastroskopie to teraz to jakiś pech : życzę zdrowia

4

Odp: Twarda glowa

stary masz farta jak nie iwem co normalnie takie szczęście ,wracaj do zdrowia pozdro

5

Odp: Twarda glowa

Mialem 4 rentgeny: 2 czaszki i 2 kręgosłupa na odcinku szyjnym.
Ale wszystko gra.
Czaszka cala i gregoslup rowniez.
Tyle ze glowa szyta :

6

Odp: Twarda glowa

jeszcze raz podziękuj Bogu, ja od czasu jak sie dowiedziałem o Szyderskim, zawsze z uwaga trenuje na wyciągach a teraz ellena ...

7

Odp: Twarda glowa

no to ostro; dobrze ze to tak tylko sie skonczylo....

8

Odp: Twarda glowa

No ...; miales szcescie moznapowiedziec ze jesteś w czepku urodzony

Pozdro^^

9

Odp: Twarda glowa

Twarda glowa z ciebie marjio, szczęście ze wszystko jest w porzadku.
Ja kiedyś po przysiadach odłożyłem sztangę na stojaki i zakręciło mi sie w glowie, przykucnelem i wstając przysmolilem w ta sztangę - spadla z jednego stojaka, ale juzwa jak piesc byla big_smile, naszczescie obyło sie bez szycia.

10

Odp: Twarda glowa

To trzeba przyznac, ze miales niemałe szczescie.
Ja tez mialem podobne zdarzenie, tyle ze ze znacznie mnniejszym ciezarem, od tamtej pory troche nieufnie podchodzę do wszelkich wyciagow.

11

Odp: Twarda glowa

Chyba na jakiś czas daruje sobie ściąganie drazka do karku i powrócę do podciągania sie na drazku z obciazeniem.

12

Odp: Twarda glowa

rezygnuje ze ściągani za plecami big_smile .... dobrze ze żyjesz marjio big_smile

13

Odp: Twarda glowa

ja tego nierobie xD

14

Odp: Twarda glowa

widziałeś bialy tunel ze swioatelkiem na końcu ??? 8)- Zawsze chciałem o to spytac... Dobrze, ze obeszło sie tylko na tych szwach.
Jest jakiś sposob, zeby sprawdzić stan linki wyciagu?

15

Odp: Twarda glowa

hehe marjio teraz kup sobie kask do treningów

16

Odp: Twarda glowa

ale pękła linka czy puścił zaczep przy mocowaniu ?
to byla linka stalowa czy taki pasek z tworzywa sztucznego ?

17

Odp: Twarda glowa

w sumie to ja sei cisze twoim szczęściem bo mozna było lepij sie uzadzic niz tylko szfy na glowie,i nie przejmuj sie mnisi tez ludzie
no niecodzinnna sytuacja ale mozliwa, dobrze naprawdę ze nic ci nie ejst .
ty a karetka cie wywozili??
jeszcze do tego dojdze ze naprawdę w kasakach zacznimy cwiczyc...hehe
pozdro trzymaj sie

18

Odp: Twarda glowa

a tak wogole 140kg to duży ciężar <wow> ... marjio byku moze fotki bys wstawil:>?

19

Odp: Twarda glowa

ellena no właśnie jakas fotka - tylko nie mow ze nie masz, albo ze nie jesteś w formie

20

Odp: Twarda glowa

ellena wracaj do zdrowia, niezwykły fart, wrzuć FOTKI bo musisz dobrze wyglądać jak zabierasz sie za 14 kg POZDRO AKTYWNI !!!

21

Odp: Twarda glowa

A umnie nie ma skali w kg na wyciągu : Chyba, ze wszędzie są 9 i 13 kg kostki?

22

Odp: Twarda glowa

Ja skoczyłem sobie ze schodow i zle wyladowalem bo glowa wlnalem w ostatnio stopień aszywac nie trzeba było ale goza to mialem jak wlasna piesc śmiesznie to wyglądało

23

Odp: Twarda glowa

heh i sie marjio speszył teraz fotkow nie da big_smile

24

Odp: Twarda glowa

z tym kaskiem dobra sprawa big_smile współczuwam z tobą ellena.

25

Odp: Twarda glowa

wow, to sie nazywa szczescie, ja bym juz dawno leżał gdzies...... w takim przypadku
zdrowia życzę