1

Temat: Pytanko

ćwiczę juz dwa miesiace(wyciskanie na płaskiej lawce,hantle,baterfly), ale wogole nie czuje zmeczenia na klatce! Co mam robic,jak mam cwiczyc,zeby poczuc jak mi rosnie?!Glownie mi chodzi właśnie o zrobienie klaty.Jak robie bica to wszystko jest ok:rosnie i czuc ze jest zmeczony.Da sie coś z tym zrobić czy to tak juz jes?

2

Odp: Pytanko

Zmeczenie? domyślam sie ze robisz masę wiec nie ma co przemęczać danych partii przy takim celu.
Raczej chodzi Ci o pompkę po skonczonych cwiczeniach.
ćwicz tak by nie przekraczać 12 serii na klate, przykładaj sie do cwiczen chodzi o prawidlowa technikę ich wykonania a nie o jak najwiekszy ciezar.
Rob cwiczenia dokładnie i powoli szczególnie ruch negatywny czyli opuszczanie tak zeby trwał z 3 sekundy, oddychaj dobrze i pij dużo wody podczas cwiczen malymi lyczkami (1-2 litry). Mysl o danym cwiczeniu wyobrażaj sobie jak mięśnie pracują skupićj uwagę na tym to moze zabawnie brzmi ale pomaga (wspolpraca myslowo-miesniowa) Pozdro.

3

Odp: Pytanko

Trening na klatke + triceps
1 wyciskanie na prostej Cztery serje po 15 12 1 1 powtórzeń
2 wyciskanie na skośnej Cztery serje po 15 12 1 1 powtórzeń
3 rozpietki 3 serje po 1 powtórzeń
4 wymach chanteli do tylu 4 serje po 1 powtórzeń
5 uginanie francuskie lerzac 2 serje po 1 powtórzeń
znajdz sobie odpowiednia dietę i da efekty

4

Odp: Pytanko

jakim ciężarem machasz ?? ( w sensie ile kilo )

5

Odp: Pytanko

Trening na klatke + triceps
1 wyciskanie na prostej Cztery serje po 15 12 1 1 powtórzeń
2 wyciskanie na skośnej Cztery serje po 15 12 1 1 powtórzeń
3 rozpietki 3 serje po 1 powtórzeń
4 wymach chanteli do tylu 4 serje po 1 powtórzeń
5 uginanie francuskie lerzac 2 serje po 1 powtórzeń
znajdz sobie odpowiednia dietę i da efekty

MI ten plan sie wogole nie podoba
rob wyciskanie na płaskiej , na skosie i tutaj 4 serie od 10- 8 powtórzę
i na koniec dobij rozpietkami 10-15 powtórzeń

co do tricepsa 3 cwiczenia po 3 serie ja polecam:
wyciskanie w wąskim uchwycie , unoszenie hanta za głowę i na wyciągu w dol

6

Odp: Pytanko

Ja bym jednak ćwiczył na skosnej, dlatego iz daje dobry wyglad klatki

7

Odp: Pytanko

Na skosniej tez lepiej wchodzi w klate, ale ciężar wydaje sie cięższy 8)

8

Odp: Pytanko

wyciskanie na skosie w gore4serie12,10,8,8
rozpietki na skosie w gore 3serie12,10,8
wyciskanie na plaskiej4serie12,10,8,8
rozpietki na płaskiej lub
krzyżowanie linek gornych wyciagow3serie12,10,8
mysle ze coś takiego bedzie dobre

9

Odp: Pytanko

sorki ze tak późno odpisuje...dzieki wszystkim za ciekawe uwagi! oczywiście zastosuje sie do nich.

10

Odp: Pytanko

Wyciskanie sztangi na skosie 4x8
Wyciskanie sztangi plaska 4x8
Rozpietki 4x15
Rob dokładnie tyle powtórzeń ile jest zapisanych.Kazde ostatnie powtorzenie ma byc ostatnim które możesz wykonać

11

Odp: Pytanko

panowie koleś ćwiczy 2 miechy a wy mu tu z treningami wyskakujecie, niech normalnie jedzie na płasko ,skosie , i narazie bawi sie z ciężarami ,najlepiej niech nie kozaczy bo to mu nic nie da , ciężary takie zeby wyciskał ,i niech nie rzuca tymi ciężarami zwolni i niech pracuje od poczatku to mu sie przyda na starcie ,i propo jak nie czuje bólu na klacie to i to przybędzie ,nie od razu krakow zbudowali,ale wracając do tematu po 2 miechach koleś nie bedize tego czul co wy jak ćwiczycie po ileś meichow przeciez to oczywiste

12

Odp: Pytanko

poszukaj na forum tam masz sporo treningów i niektóre b dobre a mi dobrze w klatę wchodzi po rozpietkach i wyciskaniu na skosie