26

Odp: Wielkie lapy?

jak masz zajebioza genetykę i weźmiesz sie w odpowiednim czasie za sterydy to bedzie z ciebie kulturystka
kisiel pamiętaj ze w dzisiejszych czasach bez koksu w tym sporcie niezaistnieje nikt ; hyba ze zadowala cie 42-43 w lapce ;p
mnie niezadowaa lecz to tylko moje zdanie na ten temat

27

Odp: Wielkie lapy?

MICHALMAN jaka kulturystka jestem facetem , wrrr..... Odstaw te koksy.......Dlaczego nie wierze ze 43 to wszystko co mozna otrzymać na sucho.

28

Odp: Wielkie lapy?

dombodcePol wiem ze mozna osiągnąć dużo bez koksuw ale sam powiedz, w odpowiednim czasie koks jest potrzebny
a pozatym wiem ze da sie wiecej niz 43 ale nieda sie otrzymać takich proporcji jak prawdziwy kulturysta jak na przykład Gluchowski czy inni polscy good hlopy
te szerokie wielkie kule , te niesamowicie wielkie plecy , wielkie lapska i zajebioza nogi...tego nieosiagniesz bez dopingu ...;p a mnie właśnie to interesuje

29

Odp: Wielkie lapy?

MICHALMAN kulturystyka zawodowa .... moze Polska jeszcze nie ale ku temu zmierza to jest proba kto ma silnijeszy organizm... masz slinyorganizm możesz wladpowac dużo koxu i juz zobacz Flex Wheler ... był swietnym kulturysta ale przez problemy zdrowotne musial zakończyć karierę wiec najpierw sie zastanów czy warto... zresztą mialem kolegę myslacego tak jak ty... nie ważne w jaki sposob byle by do celu na koxach osiagnol 46cm w ramieniu... ale mial za slaby organizm i wyladowal na ponad 2 miechy w szpitalu i obecnie ma 35cm w ramieniu, nie moze ćwiczyć przez ponad 0,5 roku musi co miesiąc kupować leki za ponad 200zl nie moze jeść chipsów smaroznych rzeczy hamburgerów i innych dobrych rzeczy ze nie wspominając ze nie moze brac biala kreatyny i praktycznie wogle odzywek nie moze brac ze o koxsie nie wspomne... i tak moze tez u ciebie sie to skonczyc... jak juz chcesz koxwac to rob to z glowa ze wszytskimi mozliwymi zabezpoieczeniami... do wyników jak Gluchowski napewno na czysto nie dojdziesz... a przynajmniej nie w tak krutkim czasie jak bys tego chcial... ale u nich cykl sterydowy kosztuje po 1.000zl i wiecej wiec jak nie masz hajsu to swoich planów nie zrealizujesz ... taki to jzu jest sport

30

Odp: Wielkie lapy?

co do twjego kolegi to zgadzam sie , był slaby,spieprzyl pewnie coś i tak dalej, ale ja uczę sie pewnych rzeczy,bo zjebałem sobie 1 cykl i uczę sie miedzy innymi na tym forum jak i co z lekami jeżeli wezmę sterydy,beda one brane w takich zestawach by nie dostać po dupie mocno , beda to cykle przemyslane od deski do deski niedawno na siłowni rozmawiałem żże znanym polskim kulturysta
zapytałem sie go co mam ze sobą zrobić ...a on zapytał mnie a czego oczekujesz od tego sportu,czy bardziej chce ćwiczyć dla przyjemności czy bardziej wejsc w klimat kulturystyki zawodowej i poznać jej tajniki, ja sie na chwilkę zawiesiłem i powiedziałem ze interesuje mnie prawdziwa kulturystyka, a on gdy dowiedział sie ile mam lat powiedział ze jeszce nie,ale za 2-3 latka mogę smialo sięgać po srodki
człowieku ...stalem kolo tego typa i patrzałem na niego...byl na samych gaciah,i niewierzylem ze takie coś mozna osiągnąć czy z czy bez sterydow...perwszy raz ktoś tak wielki i wyrzeźbiony stal kolo mnie LOL
to był szok i stierdzilem ze bez koksu nie dojdę do czegoś takiego,a w przyszłości tylko taki wyglad mnie interesuje

co do cyklow: cykle za 1. nieslyszalem ;p
koleś odemnie z miasta robi sobie co roku 2 cykle za 6. w tym hgh
mowie tu oczywiście nie o zwykłych ćwiczących ludziach tylko o poważnych kulturystach

pozdrawiam ide teraz właśnie na siłkę sie wyrzyc

31

Odp: Wielkie lapy?

Olmp, ciekawa historyjka
ja mam kumpla w moim wieku(18) który wazy ok 120kg i ma w lapie 50cm
ale jakoś narazie sie trzyma:D

32

Odp: Wielkie lapy?

MICHALMAN ty zeby dojsc do 43 w lapie to będziesz musial zrobić jeszcze dwa cykle
i nie robie sobie teraz jaj

będziesz mial te 43 w lapie i 4 cykle na glowie, zeby dojsc do 50cm, będziesz musial zrobić 8-1 cyklów wiec sie szykuj na dluga drogę

a prawda jest taka, ze jak dany osobnik nie ma predyspozycji do sportów siłowych do nawet z anabolikami gówno zrobi
niestety genów sie nie oszuka

33

Odp: Wielkie lapy?

Olmp, ciekawa historyjka heh i prawdzwia sam widziałeś foty tego kolesia big_smile
fikol__ ma racje wiem po bracie ze z cyklu na cykl coraz mniejsze ma przyrosty a teraz jak w wakacje kompletnie na sucho ćwiczy 3 razy w tygodniu ino i oszczedza watrobne na wrzesien toi strasznie zmalal...

34

Odp: Wielkie lapy?

MICHALMAN ten gosc z którym rozmawiales, przygotowywuje sie do MS takiej innej federacji wiec jego forma napewno wali po oczach

35

Odp: Wielkie lapy?

pamiętaj jak będziesz stosował rozne techniki uważaj na przetrenowanie wtedy możesz tylko wiecej stracic

36

Odp: Wielkie lapy?

fikol__... zeby dojsc do 43 w lapie mysle ze starczy mi jeden porządny cykl z dobra ditka ja mam teraz 42,5 po tricku mysle ze jak se zrobie meta + test+parabolan to bede mial te 43 w lapce
ah i niezapominaj ze ten 2 cykl mnie w h*ja zrobili i mialem lewy toear co mniej skutków po cykluczyli mniejsze zablokowanie etc...

co do 5 w lapie...ja zamierzam tyle miec ale za jakieś 1 latek czyli przez te 1 latek zdążę zrobić nawet ze 3 cykli zamierzam robić 3 cykle rocznie ale to za jakieś 2 lata sucharka

fikol__ sugerujesz ze niemam warunkow genetycznyh ???
po samym winku 17 zastz przytyłem 15 kilo prawie + dieta oczywiście i parabolanu nielicze,mialem za mało na cykl P

mysle ze dam rade osiągnąć swoj cel fikol__ mysle ze jesteś w bledzie mówiąc ze do 43 dojdę po 3-4 cyklach mysle ze jeden potężny cykl na masę i mam swoj cel

pozatym te cykle bede brał pod okiem tegoż kulturysty i to on tym razem bedzie nademna czuwał

pozdrawiam

37

Odp: Wielkie lapy?

fikol__... zeby dojsc do 43 w lapie mysle ze starczy mi jeden porządny cykl z dobra ditka ja mam teraz 42,5 po tricku mysle ze jak se zrobie meta + test+parabolan to bede mial te 43 w lapce
ah i niezapominaj ze ten 2 cykl mnie w h*ja zrobili i mialem lewy toear co mniej skutków po cykluczyli mniejsze zablokowanie etc...

co do 5 w lapie...ja zamierzam tyle miec ale za jakieś 1 latek czyli przez te 1 latek zdążę zrobić nawet ze 3 cykli zamierzam robić 3 cykle rocznie ale to za jakieś 2 lata sucharka

fikol__ sugerujesz ze niemam warunkow genetycznyh ???
po samym winku 17 zastz przytyłem 15 kilo prawie + dieta oczywiście i parabolanu nielicze,mialem za mało na cykl P

mysle ze dam rade osiągnąć swoj cel   fikol__ mysle ze jesteś w bledzie mówiąc ze do 43 dojdę po 3-4 cyklach mysle ze jeden potężny cykl na masę i mam swoj cel

pozatym te cykle bede brał pod okiem tegoż kulturysty i to on tym razem bedzie nademna czuwał

pozdrawiam dam rade ^^

qrw*********!!!!!!!! coja zrobilem... omg!

38

Odp: Wielkie lapy?

raz piszesz 42,5 raz 38,5 %-)
przytles 15 kg i to glownie w wode ktora teraz schodzi

ale jak mówisz ze pan S bedzie cie sprowadził to good

39

Odp: Wielkie lapy?

fikol__ przeczytaj dokładnie co do ciebie pisałem nigdy ci nienapisalem ze mam 38,5 bo nigdy tyle niemiałem sprawdź to
po 2gie juz mi nic niespada ( wini nieciagnie wody) i waze teraz 87,5 czyli spadłem dokładnie jakieś 3,5 kg ,to znaczy teraz przytyłem kilo i waze 87,5
w lapie mam 39,5-4 przed treningiem a te 42,5 co napisałem mam po treningu TRICEPSU !!! także niemusisz sie smiac , tylko sprawdź dokładnie co pisze
btw to nie woda ....wini nieciagnie wody a pozatym juz nic nie spada,tylko powoli rosnie

ps.robie trening : ten co mi rozpisales,jest super niedosc ze mi sie pompa jak holera wlancza to czuje ze to jest to czego potrzebuje

pozdrawiam

40

Odp: Wielkie lapy?

to bardzo dobrze, będziesz lepiej spal i mniej nas będziesz molestował http://img157.echo.cx/img157/5741/74zs.gif

41

Odp: Wielkie lapy?

ta...ok juz niebede pisał nic,sorka za moleste,eh...az mi sie przykro zrobilo...;

42

Odp: Wielkie lapy?

przyzwyczaiłem sie do tego forum, i dało mi ono naprwade wiele w mojej malej karieze kulturysty,serio mam wam dac juz spokuj ? jak tak to spx nikogo niewyzwe
pozdro^^

od mod: zacznij edytować posty, bo poleca ostrzezenia

43

Odp: Wielkie lapy?

(...)nienapisalem ze mam 38,5 bo nigdy tyle niemiałem  (...)
w lapie mam 39,5-4 przed treningiem a te 42,5 co napisałem mam po treningu TRICEPSU !!! (...)
lol

44

Odp: Wielkie lapy?

heheheh

45

Odp: Wielkie lapy?

MICHALMAN podobno jesteś jajcarz, a nie znasz sie na żartach :

46

Odp: Wielkie lapy?

wiem ze to był zart,ale z odrobinka ironi +aluzja ^^

pozdrawiam

47

Odp: Wielkie lapy?

yap http://img157.echo.cx/img157/5741/74zs.gif

48

Odp: Wielkie lapy?

:doubt: :doubt: :doubt: :doubt:

49

Odp: Wielkie lapy?

luzzzzzzzz !

50

Odp: Wielkie lapy?

ok