1

Temat: Wielkie lapy?

siemano ;p chciałem zadac wam pytanie, cy wiecie moze jak rozwalić sobie lapy tak,aby byly one poprostu masywne w stosunku do reszty sylwetki

niewiem cy zalezy to w 1 % od genetyki , czy tez mozna tego jakoś dokonać roznymi sposobami ;

alezy mi bowiem na właśnie masywnyh lapah, by właśnie one podkreślały moja sylwetke,mam dlugi biceps i tez jest lipa z tego powodu bo dluzej go buduje

macie jakieś sposoby albo rady o piszta
thx pozdrawiam

2

Odp: Wielkie lapy?

Napisze ci 1 fazę ktora powinieneś wykonywać przez około 5 tygodni potem nastąpić powinna zmiana cwiczen . A wiec :
1. Uginanie z hantlami -1x 10,8,6,6,4,15;
2. Uginania z hantlami naprzemiennie siedzac-1x10,8,8,6
3. Uginania ze sztanga- 1x 12-4 lub 1 extra wolno ( 15-2 sekund unoszenie , 15-2 sekund opuszczanie )

jeżeli będziesz ćwiczył 2 razy w tyg. zastosuj sie do tego . słyszałeś napewno o super seriach wiec są i troj serie :
1. Uginania na modlitewniku z prostym gryfem -3x8-1 2. Uginania ze sztanga-3x8-1 3. Uginanie z hantlami sposobem młotkowym -3x8-1 Podany program jest tylko sugestia . jeżeli będziesz chciał możesz go modyfikować w zależności od potrzeb . najważniejsze jest praca nad stymulowaniem miesni i uzyskiwaniem maksymalnego napompowania , a nie poprostu odwalanie seri za seria. Proponuje również abys nigdy nie kończył treningu jeżeli nie będziesz czul , ze Twoje ramiona są bliskie rozerwania . Aby ta dodatkowa praca przyniosła efekty w postaci przyrostów odżywiaj sie dobrze , trenuj ostro i odpoczywaj wystarczająco długo . Powodzenia !!

3

Odp: Wielkie lapy?

zrob sobie ARMAGEDON big_smile kumpel teraz zaczął robić katuje sie na siłce ze lapami ruszyć po treningu nie moze

4

Odp: Wielkie lapy?

ja tam sobie taki trening robie na bicka i jak na razie to rosnie git:
sztanga lamana na stojąco
sztanga prosta na stojąco
modlitewnik-sztanga prosta
superseria

5

Odp: Wielkie lapy?

a moze ktoś wie, jakie są techniki tworzenia wlasnego ciała ?
chodzi mi o to ze jest coś takiego w kulturystyce ze jak koleś zaplanuje sobie ze bedzie mial wyjebane lapy do reszty to robi wszystko w tym kierunku i dochodzi do swojego celu_
tylko ja właśnie niewiem co oznacza slowo''wszystko''

6

Odp: Wielkie lapy?

chodzi o to ze masz proirytet na dana grupę miesniowa
to znaczy ze albo trenujesz ja częściej albo stosujesz jakieś dziwne techiki programy (armagedon)

ty narazie sie skup na całości - potem będziesz dopracowywał detale

7

Odp: Wielkie lapy?

okis ale byłem ciekawy , jak sie do tego zabrać ; bo wiem ze w kulturystyce wszystko mozna zrobić ze swoim cialem ;
qrw,,szkoda ze niejestem super bogaczem , nazywali by mnie apteka i w wieku 23 lat wyglądałbym jak typy z gazet

marzenia ^^

8

Odp: Wielkie lapy?

oczywiście chodziło o priorytet

jak sie zabrać ?? zmienić plan treningowy, albo kupić synthol

9

Odp: Wielkie lapy?

aha ; a gdzie i za ile mozna dostać synthol,i czy maja to dilerzy polscy ?

10

Odp: Wielkie lapy?

MICHALMAN opamiętaj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za synthol ty sie cchesz brac <wow> popatrz se jak Greg Valentinoi wyglada... albo pomysl co ci z mięśnia jak na nim sily będziesz mial!!

11

Odp: Wielkie lapy?

armaggedon i bombardowanie<-------sprawdz to z|0m...hah

12

Odp: Wielkie lapy?

ok ale powiem wam ze mnie kusi ;
ps.valentino twgo ostro musial wbic ;
ja kcem tylko wielkie lapki to znaczy jakieś 5 cm i styka;p;p

13

Odp: Wielkie lapy?

Wiesz MICHALMAN z takim podjesciem to ty daleko nie zajdziesz...niecierpliwy jesteś ...

Moja pieta achillesowa są właśnie lapy...w porownaniu do innych partii wyglądają wrecz mizernie...Za jakieś tam armageddony sie nie chce brac, bo nie na wszystkich to dziala. Probowalem nawet superserie i guzik...nawet po krecie (jestem w 5 tyg syklu) poszły mi tylko 1 cm, co do reszty przedstawia sie wrecz chuj...Taka mam genetyke, mój stary kiedyś dużo ćwiczył i ma plecy jak stodola, a w lapie tylko 35.

14

Odp: Wielkie lapy?

heh...dasz rade ;
a mi chodzi właśnie o 2 rzeczy !! zeby albo !! po 1 miec wilelkie lapy do reszty,tak aby proporcje byly takie by lapy 1 rzucały sie w oczy i byly masywne do całości albo: po2 rozbudować sobie duza klatę
w moim przypadku i 1 i 2 hujowo idzie

15

Odp: Wielkie lapy?

kiedyś przeczytałem ze lapa rosnie równomiernie z masa cial , tzn zeby w lapie poszło z 1 centymetr to i miecha musi przybyc z 2 kg ile w tym prawdy to niewiem

16

Odp: Wielkie lapy?

wiem ... tez to słyszałem kurcze i sie wqrwilem troszke ;
to jak ci kolesie robią ze lapy wizualnie górują nad restza sylwetki i wydaja sie strasznie masywne do reszty?

17

Odp: Wielkie lapy?

Synthol lol

18

Odp: Wielkie lapy?

yeah !!

19

Odp: Wielkie lapy?

nie było mnie tydzień i musze stwierdzic, MICHALMAN, ze z tygodnia na tydzień glupiejesz.
wstrzyknij sobie synthol do mozgu, zeby wypełnić luki.. lol

20

Odp: Wielkie lapy?

etam odrazu glupieje ... zastanawiam sie i rozpatruje wszystkie dostępne na swiecie sposoby by byc wielkim

mój cel to conajmniej 5 sm w lapie , wiec trza coś myśleć nie?
zartuje niechce syntholu,ale hormon kiedyś napewno zapodam !
pozdrawiam

21

Odp: Wielkie lapy?

A mozna zbudować 5 cm w lapce na sucho ?? Znacie kogoś kto doszedł do tego droga naturalna big_smile

22

Odp: Wielkie lapy?

niemozna raczej ; ale ja nieplanuje tego na sucho zrobić

23

Odp: Wielkie lapy?

Ta a ja kiedyś słyszałem o drwalach z kamczatki czy z kads tam oni podobno maja kolo 6 a nie biorą zadnych koksow , tylko geny dziedziczą po swoich starych ( tez drwalch oczywiście ) i co dziennie jakes prace siłowe wykonują ciągną wozy rabio drzewo jak to drwale szamke maja luks , jakes tam kozie mleka , drob , nie wiem tak kiedyś słyszałem , moze ktoś jednak wie jak to zrobić droga naturalna ??

24

Odp: Wielkie lapy?

ja wiem hyba...cwiczyc ze 2 lat na suplah i idealnej diecie XDDDDDDDD

25

Odp: Wielkie lapy?

wszystko mozna zbudować zalezy to tylko od genetyki