Temat: Ile kasy wydajecie na diete?

Mam pytanie: ile średnio wydajecie kasy na dietę w tygodniu?

/*Zmienilem nazwe tematu, zeby było wiadomo o co chodzi. Yarill

2

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

Bym sie musial rodzicow zapytać big_smile

3

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

kiedyś liczyłem mniej wiecej i razem z carbo i ostrowia wyszlo ok 5 zl neutral ale da sie to zrobić taniej
pocieszam sie ze normalne zarcie wcale nie jest tansze(jeden obiad w miescie czy zestaw w macu kosztuje tyle co dzienna dieta) szczególnie jak ktoś sie zywi batonikami, cola i do tego piwsko chleje co wieczor

4

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

5 zl :motylanoga: ja sie postaram zaoszczędzić big_smile

5

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

5 zl na tydzień ? Pytanie było na tydzien, chyba te 5 zl to na miesiąc Ja tez nie liczylem, ponieważ dostaje na to pieniądze od rodzicow (dziekuje) big_smile moze kiedyś policzę

6

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

oczywsicie miesięcznie zapomniałem dodać 500zl tygodniowo to pewnie wydaja ponad 1 kilowi zawodnić big_smile

7

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

ponad 1 kilowi zawodnicy, tak zwani zawodowcy, lub pol zawodowcy, wydaja miesiacznie na same odrzywki po 3 PLN tak słyszałem od kolesia który ma sklep z odrzywkami i kiedy robił u niego zakupy właśnie taki klijent big_smile

tygodniowo na dietę wydaje uuuuuuuuuu a moze i wiecej...

8

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

Pudzian to musi miec hajsu big_smile

9

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

co do diety .. to u mnie mamuska finansuje piersi i jajka .. jakieś 5-6 zl
a ja finnansuje sobie 2 twarożki i tuca. często bywa ze te 2 twarożki ma sie za Free - Ma sie kontakty w hurtowniach mleczarskich .. No a ryz brązowy i inne rzeczy to mam w domu . dieta ogólnie nie jest droga . tylko nie mam kasy narazie na bialko zeby dorzucić do diety wiec wale w siebie twarożek przed nocą , ale niedługo beddzie kasa i dorzucę tez bialko i carbo .. pozdrawiam
...........................................................................................................
co do diety kulturystów pewnnie dużo kasy na to wydaja tak samo jak i na suplementacje , ale pamiętajcie ze są sponssorowani i mogą sobie na to pozwolić

wypada jakieś 11 zl dziennie czyli 77 zl tyogdniowo , koszta normalnego odzywiania , to pomyslcie sobie ze ludzie potrafia wydac 15 zl na pizze , spaghetti , kebab hamburgery frytki i żyją tak codziennie za ta kasę masz dietę z bialkiem i carbo

10

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

Ja na dietę wydaje w ciągu miecha około 800zl

11

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

wczoraj przeczytałem wypowiedz Łukasza Kazmierczka, na innym forum ze miesiecznie(zarcie+suple+koks) trzeba wydawać przez okrągły rok jakeis 5 tys zlotych zeby miec kontakt z polska czolowka..

12

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

CZytam se niektóre wypowiedzi i sie zastanawiam z kad wy kasę bierzecie 5 zl lub 8 zl na dietę ???
Nie przesadzacie troche :roll:

U mnie idzie max 250-3 zl na miecha ale i tak mnie powoli nie stać
Bo z kad 16 latek ma brac tyle kasy na dietę :badgrin: ??
Rodzice pomagają ale w malym stopniu wiec trzeba kombinować a kasa z interesów sie kiedyś kończy
Do tego karnet na siłkę i odzywki :?

Jednym słowem sport ten jest bardzo drogi :cry: :cry: :cry:

13

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

Ja mam wypłacalnego sponsora wiec nienazekam big_smile

14

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

Ja mam wypłacalnego sponsora wiec nienazekam  
   

co masz dokładnie na mysli? big_smile

15

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

U mnie idzie max 250-3 zl na miecha ale i tak mnie powoli nie stać  
Prawda z kieszonkowych ciezko jest wygospodarować kaske na wszystkie potrzeby :?
Na dietę kasy mi starcza ale jak chce sobie kupić jakieś suple to musz przyoszczedzic(np. na co tygodniowych wypadach na imprezki) big_smile albo na mandatach za lanie obok radiowozu na budynek publiczny

16

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

Aha i beny sory ze sie czepićm ale nie lubie jak ktoś tak pisze z kad , to tak jak kiedyś pisałem do jakieś panny skąd jest to ona mi odpisała to najpierw ty mi napisz z kad ty jesteś 8) a jak pokazałem na następny dzien koledze tego esa to mi powiedział cytuje przeciez z kad pisze sie przez d big_smile big_smile big_smile śmiech aha zeby nie było sam to ja tez nie jestem zadnym polonista big_smile

17

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

no kto rodzice kochani

18

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

taa, ja tez ich kocham big_smile:D gwiazdor przyniesie mi chyba animal paka %-)

19

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

ja na odrzywki niestety niemoge liczyć : są sceptyczni : musze kupowadz odrzywki za swoj chajs choć jak matka zacznie chodzić na siłkę i sie odchudzać wkręcę jej jakiegoś thermo speeda lub thermo fat burnera i później bede gadał mama na gwiazdke 2 xpandy sama brałaś odrzywki wiec niemów ze jest szkodliwe ;-)

20

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

ja średnio wydaje kasy na dobre zardzie 150-200zl.
w miesciac oczywiście polowa to starszych kasa a droga kombinuje sam: słyszałem ze podzian pzrez zawodami na dietę wydaje kasy 5500-6000zl <wow>oczywsice na miesiąc

21

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

pudzian na same batony i napoje energetyzujące wydaje kupę kasy, hmmm jeśli wydaje tyle kasy na miecha to ciekawe ile musi zarabiac:D

22

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

mama na gwiazdke 2 xpandy sama brałaś odrzywki wiec niemów ze jest szkodliwe

dobry pomysl u mnie raczej nie przejdzie big_smile

23

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

on am sponsorow, za suple nie placi...

24

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

fat, z tym a pakiem to byla taka historia: mamusia miala kupić maxivit w aptece ale wpadł jej w ręce ajkis katalog z roznymi multiwitaminami i tak sobie przegladala, od razu sie zainteresowałem i po chwili rozmowy mowie ze widziałem taka multiwitaminke co to naprawdę dodaje energii big_smile opowiedziałem o a-paku i chyyyba sie uda big_smile trzeba cierpliwie tłumaczyć i regularnie uświadamiać rodzicow zeby wiedza im sie ugruntowala, a te 5000zl Ań dietę to anwet jak na gabaryty i sile pudzianowskiego cholernie duzo!

25

Odp: Ile kasy wydajecie na diete?

no ja na zadna odzyweczke starych nie namowie.
Moja starsza ma to po babci wszystko co nie jest domowej robooty to żydowskie , trujace , do dupy i wogole , babka jak sie dowiedziała ze kretke wcinam to mnie 2 tygodnie jeździła i sie wkurwiłem ściemniłem ze tam są jakieś witaminy i aminokwasy i dala spokoj . ale starsi za ch... nie dadzą mi kasy na odzywke moze jak bede starszy , teraz to sobie z mojej kieszonki finansuje big_smile