1

Temat: Kto zna trening na klate Arnolda?

Arnold mial super bice, ale według mnie mial tez niesamowita klate.Moze ktoś wie jak on ja cwiczyl?Prosze o ten trening.
':trening:'

2

Odp: Kto zna trening na klate Arnolda?

Arnold mial super bice, niesamowita klatę i wyposazenie malej apteki zapomniałeś dodać A planu nie znam

3

Odp: Kto zna trening na klate Arnolda?

Arnold mial taka klatę dzieki genetyce i koksu wiec nie wiem po co Ci ten plan.
Tylko taki znalazlem:Trening klaty (na jednej sesji z mięśniami grzbietu): Rozgrzewka-wyciskanie sztangi na ławce poziomej-1 seria x 15 powt.
Superseria:-wyciskanie sztangi na ławce poziomej-5 serii(10,8,8,6,4 powt.)-podciaganie na drazku szerokim uchwytem(do karku)-5serii po 1 powt.
Superseria:-wyciskanie sztangielek na ławce skosnej(glowa do gory)-5 serii(10,8,8,6,4 powt.)-podciagania na drazku w wąskim uchwycie-5 serii po 1 powt.
Serie pojedyncze:-rozpietki ze sztangielkami na ławce poziomej-5 serii(10,8,8,6,4 powt.)-pompki na poreczach-5serii (15,10,8,8,8 powt.) cwiczenia na grzbiet -serie pojedyncze:-wioslowanie sztanga uchwyt poprzeczny-5 serii(15,10,8,8,8 powt.)-wioslowanie w opadzie tulowia-5 serii po 1 powt.
Superseria: -wioslowanie z linka wyciagu-5 serii po 1 powt.-przenoszenie sztangielki za glowe-5 serii po 15 powt.

4

Odp: Kto zna trening na klate Arnolda?

Wiem wiem.
Koks tez zrobił swoje u nigo . . .

5

Odp: Kto zna trening na klate Arnolda?

Wiem wiem.
Koks tez zrobił swoje u nigo . . . hehe odkrycie świata normalnie :d

6

Odp: Kto zna trening na klate Arnolda?

Nawet jeśli ktoś znajdzie w necie niby plan Arnolda to jeśli bedzie na serio wymyślony i robiony przez niego to on robił go po kilku latach doswiadczenia.
Bez sensu jest jak jakiś plebs który nie ma o treningu zielonego pojecia sciaga z neta plan który robi koks majac 1 lat doswiadczenia.
A jeśli chodzi o Arnolda to i tak nikt mu nie dorówna nawet w czesci wiec lepiej ćwiczyć jakimś prostym planem na mase.

7

Odp: Kto zna trening na klate Arnolda?

w pelni podzielam twoja opinie doberman86, każdy powinien zaczynać od podstaw a gdy juz Ań siebie probowac czegoś innego