1

Temat: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

Koniecznie potrzebyje zgrubieć bo jestem straszne chudy //:-( :-( co byscie polecili na ten problem to mowj poprzedni temet są fotki.. za pomoc z gory dzieki..

2

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

nie uważasz iz troszke pomyliłeś dzialy hmm

3

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

Tez mi sie tak wydaje przejdź na dzial suple... Gainera1,2 sobie kup moze niejest najlepszy ale jest tani i zawsze coś da

4

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

Tu nie chodzi dokonca o cenę tylko o masę chce wydac raz a zeby dobrze poszło a nie co miecha inna brac .. tak do 100zl bedzie coś ?

5

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

Od kiedy masz dieteż Jaka masz? Kup gainer za te pieniądze i juz.

6

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

Diety jeszcze nie mam moze jakas masz dla mnie //:-D :-D ale jak kupie odrzywke to sie wezmę za siebie /

7

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

98259:date pon, 11 gru 2006 - 21:01:name adronk67) ''(adronk67 @ pon, 11 gru 2006 - 21:01) snapback98259/snapback ''!Diety jeszcze nie mam moze jakas masz dla mnie //:-D :-D ale jak kupie odrzywke to sie wezmę za siebie //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif //laugh.gif lol laugh.gif wymiękam poprostu przy takich postach!!!! Nie układaj diety, po co?? Jedz na samych supłach przeciez.Sorki ale coś mnie bierze jak coś takiego czytam.
Powiem to kolejny raz:"Nie budujcie domu od komina!!!!"

8

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

dieta.

9

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

98245:date pon, 11 gru 2006 - 20:05:name adronk67) ''(adronk67 @ pon, 11 gru 2006 - 20:05) snapback98245/snapback ''!Tu nie chodzi dokonca o cenę tylko o masę chce wydac raz a zeby dobrze poszło a nie co miecha inna brac .. tak do 100zl bedzie coś ?Ale to niewystarczy tylko wziasc np.jeden raz gainera i na tym koniec,trzeba tak jak koledzy napisali rozpisać sobie dietę i w ta dietę wprowadzić suple...radzilbym Ci Xxl treca jest dobra i musle mass....

10

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

98294:date wto, 12 gru 2006 - 14:39:name ONITA) ''(ONITA @ wto, 12 gru 2006 - 14:39) snapback98294/snapback ''!Ale to niewystarczy tylko wziasc np.jeden raz gainera i na tym koniec,trzeba tak jak koledzy napisali rozpisać sobie dietę i w ta dietę wprowadzić suple...radzilbym Ci Xxl treca jest dobra i musle mass.... Wiemlicze sie z ta dieta oczywiece chce ja zastosować i weiem ze jest bardzo wazna podczas suplementacji a wiec jak zastosuje ta dietę na masę ktora podal mi kolega xXxAlicjaxXx to kiedy mam brac gainera i takie tam ??Aaa i jeszcz ejakie ten Gainer bo dużo tego na allegro //:-D :-D i mass XXl tez jaki podajcie linki na allegro i ja kupie //:-D :-D pozdrawiam

11

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

Abstrahując od tematu, czy probowałeś przeczytać kiedyś swoj post ? Bo ja staram się przeczytać to co napisałeś i mam z tym problemy.
To nie jest gg, staraj się pisać tak, żeby przynajmniej druga osoba nie miała problemu by to przeczytać. Możesz być dyslektykiem i pisać z błędami, ale oddzielaj wyrazy od siebie, nie przestawiaj kolejności liter itp.. Szanujmy się jakoś...

12

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

adronk67 jeśli przy stosowaniu diety dalej będziesz mial trudnosci, waga bedzie stać w miejscu to wtedy możesz kupic.teraz prawdopodobnie masz za maly bilans kaloryczny, a moze i nawet ujemny i wiesz jak to z tym jest.

13

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

xXxAlicjaxXx ale czy ta dieta to bedize mi pasować to nie wiem ... napisze ci jak wyglada mój dzien i czy godzina posilkow bedzie pasowała to tak do pracy ide na 22 jem tam praktyczne co godzinę ale to tylko kanapki //:-D :-D wracam do domu o 6 rano ,ide spać wstaje o 1 i ide dalej do pracy //:-( :-( wracam o 17 i mam czas do 21 ale to nie zawsze nieraz śpię do 14 i mam czas do 21 ... czy to bedize odpowiadało mojej diecie i prosze o linki z allero o odzywke

14

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

Spisz 4 godziny dziennie? Ciezko bedzie Ci coś na siłce osiagnac! po pierwsze 70% testosterony wytwarza ansz organizm w czasie snu.
Po 2 najlepszy dla organizmu sen to okres miedzy 23-2 w nocy.
jeśli chcesz w pracy jesz byle co co godzinę to lepiej jedz coś dobrego ale co 3 godziny! jakiś posiłek albo 2 możesz zastąpić Gainerem, ale to wszystko... resztę musisz zjeść z posilkow.

15

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

Czy pracujesz czy nie to nie widze problemu jeśli chodzi o diete.
jeść i tak coś musisz prawdaż No ale ten twój tryb zycia:> kiedy odpoczywasz? Tylko praca i praca.

16

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

Odpoczywam w sobote i w niedziele i wtedy staram sie ćwiczyć najwiecej bo w pracy jestem na mrozie i układam worki po 25kg moze to nie ejst dużo ale przez 8 godzin w nocy to nawet jest meczace //:-D :-D no i w dzien rozładunek mam 25 ton Tir : nieraz to mam ochote uciec z tamtad i nie wracać //:-D :-D /

17

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

Starasz sie ćwiczyć najwiecej w weekend? Trening na masę powinien trwać mniej wiecej godzine... Ale podziwiam Cie za silna wole!

18

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

Przykladowa dieta dla osoby ktora wazy 65kgPodstawowa Przemiana materiiBialko- 130gWW-390Tlsuzcze-100g1 posiłek 4 jajka + 10g chleba + 18g maslaB-30g T-38g W-60g2 posiłek ser twaróg chudy 100g + 100g chlebaB-27 g T-3 g W-60g3 posiłek filet 250g + Ryz 100g + oliwa 3 lyzkiB- 57g t-55g W-80gPotreningu dżem niskoslodzony 100gW-80g B-2 T-54 min po treningu tuńczyk + 100g ryżu oliwa 18gB-37 T-18g W-80gNa noc mleko 500ml2 % B-20g T-5g W-25 gto jest dieta na prawie moja wage ale tam jest napisane ze dla przemiany materi podstawowej coś takiego a ja mam chyba bardzo dobra przemiene materi : co o tym sadzicie jakieś zmany trzeba wprowadzić ?? kupuje do tego odzywke VITALMAX Whey Pro Gainer 2250gram

19

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

tobie potrzebna jest wieksza ilość wegli!

20

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

qubus czy li co ?? nie ułożył by mi ktoś z was diety : ??? nie wiem jak sie za to zabrac..:/

21

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

taka by obleciała a jak chcesz juz wiecej, kup gainer i zjedz porcje dziennie.

22

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

Juz kupiłem na wtorek bedzie u mnie : oczywiście ten który mi poleciłeś dzieki

23

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

xXxAlicjaxXx mam juz tego gainera //:-D :-D coś do tego musze zastosować ?? jeszcze czy narazie na samym ...(oczywiscie z dieta)

24

Odp: Jaka polecacie odzywke zeby nabrac masy!!!!

możesz kupić jakieś witaminy i mineraly:>