1

Temat: Wakacje:) Trzeba przykoksowac

Witam wszystkich!! Przez te wakacje postanowie3m troszecze wsi1oc sie za klatę i rece.
Szuka3em topicow na ten temat ale jakoś nie znalazłem.
No wiec tak mam do dyspozycji sciskacze, hantel 10kg max, sprezyny.
Jakieo propozycje treningu na te 2 miesiące?? G3ownie chodzi o siłe i mase.
Wrazie czego napiszcie co by było jeszcze niezbedne(jakiś przy?1d itp.) to postaram sie załatwić.
Dzieki z gory za propozycje

2

Odp: Wakacje:) Trzeba przykoksowac

jeżeli chcesz rozwiną mięśnie klatki piesiowej podstawa jest 3aweczka :?

3

Odp: Wakacje:) Trzeba przykoksowac

NO to by sie dało załatwić.
Kumpel ma w piwnicy.
A resztaż? i może jakieś propozycje treningu??

4

Odp: Wakacje:) Trzeba przykoksowac

zapisz sie na silownie i normalnie ćwicz a nie ze ściskaczem sprężynom i leciutkim hantlem zaczynasz ćwiczyć na masę i sile

5

Odp: Wakacje:) Trzeba przykoksowac

A tak pozatym w 2 miesiące to dużych efektow nie uzyskasz lol

6

Odp: Wakacje:) Trzeba przykoksowac

Bior1c pod uwagę to co napisałeo to na sete będziesz ćwiczył w domu (lub w piwnicy), a wiec :
jak kumpel ma ławeczke to sie przyda sztanga jeszcze drugi hantel no i skombinuj sobie dr1żek( łatwo zam1towaa w futrynie).
Oto przykład niektórych ćwiczen, które możesz robią :
Klata: 1.wyciskanie sztangi p3asko, 2. wyciskanie sztangi skosem(o ile 3aweczka jest regulowana) 3. wyciskanie sztangielek p3asko lub skosem (o ile będziesz miał cie?sze- chociaż nie wiem jak u ciebie z si31 wiekiem) 4 . rozpietki
Biceps :1. podciągi na drążku, 2. uginanie r1k ze sztangą(nachwytem/podchwytem) 3. uginanie r1k ze sztangielkami (z przekrętem nadgarstka w końcowej fazie ) 4.uginanie r1k ze sztangielką w siadzie z oparciem o udo, 5. uginanie r1k ze sztangielkami w chwycie m3otkowym
Triceps : 1.wyciskanie sztangi w wąskim chwycie , 2. prostowanie reki ze sztangielką z za gLowy, 3.wyciskanie sztangi z czo3a.
To są przykłady ćwiczen wybierz te, które beda Ci pasowaa - tak samo zrob z kolejnooci1 ćwiczen.
8)

7

Odp: Wakacje:) Trzeba przykoksowac

Napisałes ze podciąganie na dr1zku na biceps te ćwiczenie angażuje głównie najszersze grzbietu ,czyli zalicza sie bardziej do treningu plecow,biceps w tym ćwiczeniu tylko wspolpracuje.

8

Odp: Wakacje:) Trzeba przykoksowac

Jak by sie podciąga3 szreoko(nachwytem) lub na wysokooci barkow ale do samej klaty(podchwytem) no to tak - masz racje , ale jak bedzie sie podciąga3 w1sko do brody to bic mocno pracuje wiec napewno to na nim odczuje. Ja podałem przykład bo jeżeli chodzi o domow1 siłownie to dr1żek jest bardzo przydatny.
A wracając do tych pleców to z tym sprzętem też spoko mogłby je robią no bo podciągi , wiosłowanie sztangą , wiosłowanie hantlem.
Tak samo jak barki : wyciskanie sztangi w siadzie w1sko z przodu , szeroko z tyłu, unoszenie hantelek. Ale on tego nie chce robią (przynajmniej nie napisał)

9

Odp: Wakacje:) Trzeba przykoksowac

w takim razie życzę ci powodzenia w łapaniu tej twojej sily i masy ale nic w ten sposob nie osi1gniesz

no jeżeli chodzi o profesjonalny rozwuj całego ciała to na sete nie (no bo to tylko klata bic tric).
2 miesiące to też troche mało ale jak Cie wciągnie to zapisz sie na siłownie od września.

10

Odp: Wakacje:) Trzeba przykoksowac

ja uważam ze jeżeli zaczynać przygode z ciwczeniami z ciężarem to tylko i wyłącznie na siłowni bo wdomu to niedosc ze sprzęt marny(w tym przypadku bardzo) to jeszcze łatwo o kontuzje i zostanie mu na cale zycie

11

Odp: Wakacje:) Trzeba przykoksowac

podstawa to 3aweczka zgadzam sie z Bobby1987em 3aweczka i hantelki to najlepszy sposob na mase.
:-)