1

Temat: Kreatyna + tauryna

Chodzi mi o branie tych suplementow:
Dni treningowe:
2 min przed treningiem 5 gramow krety i 5 g po treningu
Dni bez treningu
5 gram z rana na pusty zoladek

taurynę zalecają brac z rana i po trenigu- wiec powiedzcie czy tak zrobić
Bo w końcu tauryna ma byc transporterem krety(myslalem ze przed treningiem) , a Roqi napisał ze lepiej po.

2

Odp: Kreatyna + tauryna

taurynę z kreatyna rano i po treningu

3

Odp: Kreatyna + tauryna

to przed treningiem mam nie brac krety, przeciez tyle na forum sie naczytałem ze przed treningiem jest najlepiej (fajna pompa , wiecej energii)

4

Odp: Kreatyna + tauryna

niektórzy biorą w treningowe przed i po treningu big_smile:D

5

Odp: Kreatyna + tauryna

możesz nawet brac co 2 godz-zart 8)
krete powinno sie brac rano i po treningu, tak pisza wszyscy producenci kreatyny

6

Odp: Kreatyna + tauryna

jak chcesz to smialo bież rano i przed treningiem ja sam tak robie

7

Odp: Kreatyna + tauryna

z takiego brania tzn:rano i po trenigu, jest wogle jakas pompa podczas cwiczen bo ja wątpię

8

Odp: Kreatyna + tauryna

ogólne zalecenia sugerują, aby kreatyna była przyjmowana przed treningiem, aczkolwiek niektórzy naukowcy i trenerzy twierdz1, że powinno sie przyjmowaa kreatynę zarówno przed, jak i po treningu w celu optymalnego przywrócenia zapasow energii mięśni. i komu tu wierzyc?:

9

Odp: Kreatyna + tauryna

sor ze tak jedeno po drugim ale coś znalazlem: Kreatyna odgrywa istotn1 role w regeneracji mięśni po wysiłku także z innych powodow. Stwierdzono bowiem niedawno, że substancja ta oraz fosforan kreatyny bior1 udział w jeszcze innych procesach anabolicznych i antykatabolicznych.

10

Odp: Kreatyna + tauryna

co do brania kreatyny,sa rozne szkoly,jedni mówią tak inni innaczej
monohydrat mozna brac w każdy wymieniony wyzej sposob,sam musisz zdecydować który jest dla ciebie najlepszy metoda prob i bledow...

11

Odp: Kreatyna + tauryna

ja raczej skusze sie na branie monohydratu przed i po treningu a taurynke z rana i po cwiczeniach