1

Temat: Pompki jako uzupelnienie treningu klatki

Witam.Interesuje mnie czy dobrym pomysłem byłoby dodanie do treningu klatki jako ostatniego cwiczenia : pompek z rękoma i nogami na taboretach ( nie umiem inaczej tego nazwać , chyba każdy sobie wyobraza jak takie pompki wygladaja) , np.
3 serie po 2 powtorzen.
robiłem tak sobie na ostatnim treningu , i daje niezle dopompowanie oraz rozciąga klatę niezle . Caly trening by wyglądał tak :1 Wyciskanie sztangi na płaskiej 3s 12-10-82 wyciskanie sztangi na skosie w gore 3s 10-8-83 Rozpietki 2x104 No i te pompeczki 3x20Co o tym sadzicie? Wiem ze niektórzy napiszą moze ze to jakieś glupie udziwnianie , ale czasem trzeba coś sobie urozmaicić ? interesują mnie konkretne wady takiego rozwiazania .

2

Odp: Pompki jako uzupelnienie treningu klatki

Ja tak robie i uwazam, ze jest dobrym cwiczeniem do uzupelnienia treningu i dokrwienia miesni.
Poza tym dzialalo.

3

Odp: Pompki jako uzupelnienie treningu klatki

Ja bym zrobił zamiast tego wyciskanie na skosie w dol cwiczenie ładnie podkresla klatke !! A jak zrobisz dobry trening i na końcu dasz rozpietki to pompa bedzie niezla nawet bez tych pompeczek

4

Odp: Pompki jako uzupelnienie treningu klatki

zasada jest takajesli po treningu klatki mamy ochote na pompki - trening był mało intensywnytrzeba zmienić trenig - dodać wiecej ciężkich cwiczen, zwiększyć ciezarpompki jako rozgrzewka - OK

5

Odp: Pompki jako uzupelnienie treningu klatki

ja robie pompki na rozgrzeke 4x3 po treningu nigsy nierobilem moim zdaniem pompki są dobre na wstepne zmeczenie miesni //:-D :-D /

6

Odp: Pompki jako uzupelnienie treningu klatki

Jak napisał Szalony pompki na dokrwienie miesni wiec przed treningiem są one najbardziej wskazane jak to również napisał bobson199 //:-D :-D ja tez sobie pompuje przed trningiem ale nie przepompowywuj sie B) /

7

Odp: Pompki jako uzupelnienie treningu klatki

pompki rob dla dobraj rozgrzewki a na koniec sproboj ściągania linek gornego wyciągu //:-D :-D /a i do rozpietek dodaj jeszcze serie najlepiej rob na ławce 3 stopni

8

Odp: Pompki jako uzupelnienie treningu klatki

a po co to ściąganie na trening klatki?

9

Odp: Pompki jako uzupelnienie treningu klatki

chodzi o tzw brame PAurelia(chyba)

10

Odp: Pompki jako uzupelnienie treningu klatki

no tak pompki dobre jako rozgrzewka

11

Odp: Pompki jako uzupelnienie treningu klatki

no właśnie brame