Temat: Trening trzy razy w tygodniu

Mam mo?liwooa ćwiczenia na siłowni tylko trzy razy w tygodniu (wtorek, czwartek i pi1tek) Czy mogę (ze względu na 3 treningi w tygodniu) ćwiczyć klatę biceps i triceps podczas jednego treningu? Czy nie odbije sie to ujemnie na przyrosty? Awicze tak:
WTOREK (klata, biceps, triceps)
CZWARTEK (bary, kaptury, plecy)
PIYTEK (klata, biceps, triceps)

2

Odp: Trening trzy razy w tygodniu

Myśle ze wystarczy jak będziesz ćwiczyć jedna partie miesniowa raz w tygodniu.
mięśnie tez potrzebują regeneracji.

3

Odp: Trening trzy razy w tygodniu

Tak jak pisał zela__ ćwicz każda partie raz w tygodniu, po za tym gdzie trening na nogi. Mo?liwooai planów jest wiele ja podaje 2:
Przyk3adowo:
Wtorek klata, triceps
Czwartek nogi, barki
Pi1tek plecy, biceps
albo
Wtorek klata, biceps, triceps (co do tego układu to ja tak trenowa3em troche czasu i nieźle mi szło tak wiec nie powinno być problemu)
Czwartek nogi (czworo3owe i dwugłowe uda, łydki)
Pi1tek plecy, kaptury
A brzuch jak ci pasuje.

4

Odp: Trening trzy razy w tygodniu

ja polecam tak:
klatka + barki
grzbiet + biceps
nogi + triceps

w kolejnosci:
we wtorek nogi przynajmniej ja tak robiłem ponieważ nogi mnie najbarziej męczyły i dlatego potrzebowałem dużo sily <rym>
czwartek grzbiet i biceps
pićtek klatka

noi nie wiemy jaki staż i wogole reszta....rob raz w tyg a i nie rob bic+tric+klatka zameczysz sie po czasie mówi ci.......

5

Odp: Trening trzy razy w tygodniu

3 dni spokojnie wystarcza, tylko lepiej zeby to było np tak:

wtorek: klatka, biceps
czwartek: barki, nogi
sobota: plecy triceps

6

Odp: Trening trzy razy w tygodniu

wtorek: klatka, biceps  czwartek: barki, nogi  sobota: plecy triceps

on naoisal ze ma dostęp do siłowni we wtorek czwatek pi1tek i jeszcze napisze ze nie powinno ćwiczyć nóg dzsien po grbiecie i na odwrót

7

Odp: Trening trzy razy w tygodniu

tak jak napisali wyżej również radze Ci trenować każda partie mięśniową raz w tygodniu tym bardziej przy rozk3adzie na 3 dni w ciągu tygodnia
mozliwosci jest pare wybierz tą ktora bedzie Ci najlepiej odpowiadaa bior1c oczywiście pod uwagę pewne rzeczy np. nie 31czenie na jednej sesji dwóch dużych partii mięśniowych.

8

Odp: Trening trzy razy w tygodniu

Albo tak jak ćwiczył Arnold, jeden z jego programow(tylko że on stosował to przez 6 dni powtarając plan w drugiej cześći tygodnia robi1c to samo w pon. i czw., wt. i pt., oroda i sobota:
Dla ciebie 3 dni w tyg.
wt.. Kltata, Plecy, brzuch
Cw.Bary, ramiona, przedramiona, brzuch
Pt.uda, łydki, do3 plecow, brzuch
Nie ćwiczyłem tak nigdy wiec nie wiem jak działa, podaje tylko do przykladu.
Wydaje mi sie że tak wielkie partie jak klata i plecy powinne być ćwiczone w dni osobne. Sprubowaa jednak można.

9

Odp: Trening trzy razy w tygodniu

Ja myśle że nie musisz robią klaty dwa razy w tegodniu. Lepiej robią raz i porządnie. Oto moja propozycja:
Wtorek: klata i biceps
Czwartek: bary kaptury
Oroda: Plecy triceps i jak sie uprzesz lekko klatę

10

Odp: Trening trzy razy w tygodniu

Chodzi o to że nie mam dostępu caly czas do siłowni.
Karnet miesięczny kosztuje 4 zł i nie wiem na dzien dzisiejszy ile jeszcze sobie ich wykupie.
Dlatego chce te trzy dni wykorzystać na maxa.
Czy jak bede robił jeden miesien 2 razy w tygodniu to beda mniejsze efekty niż jakbym ćwiczył raz?

11

Odp: Trening trzy razy w tygodniu

nie ma sensu ćwiczyć każdej partii 2 razy w tyg.
latwiej sie możesz przetrenować

12

Odp: Trening trzy razy w tygodniu

jak naprawdę poczatkujacy to mozna robić kazda partie 2 razy wiadomo wiecej bodźców ale krotko np.
1miech a potem juz zmienić ale wogole to powinnes robić plan dla poczatkujacych obwodowy a w nim wiadomo każde partia jedno cwiczenie i tak na każdej serii....poszukaj i porównaj swoj staż

13

Odp: Trening trzy razy w tygodniu

Co 2 dzień siłka(zestaw imprezowy)
5 razy w tygodniu piłka i co 3 dzień bieganie

No i oczywiśćie rower. Zwykle tradycyjny, chociaż brałem pod uwagę kupno roweru elektrycznego wink
https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e … ty,2,15373

Zastanawiałem się nad rowerem miejskim Fischer. Czy ktos ma i może polecić?