76

Odp: co bedzie lepsze ?

najlepszy by był animal pak ale to zadrogie jest dla dużej ilosci ćwiczących wiec lepiej kup tak jak xXxBryantxXx radzi daily formula

77

Odp: co bedzie lepsze ?

animal pak? nom troche drogi jest, ja myślałem ze animal jest dla bardziej doswiadczonych kupie ta daily formula

78

Odp: co bedzie lepsze ?

akurat animal pak mozna ladowac caly rok bez przerw i bez stażu

79

Odp: co bedzie lepsze ?

a mnie sie nie podoba daily formula - smierdzi to jak kupa psa,jakies takie to nijakie, wole vitamin multiple sport, ale niestety musze jeszcze skończyć DF...

80

Odp: co bedzie lepsze ?

Olimp wypuścił na rynek Vitamin plus dla sportowców w jednej kapsułce witaminy a w shoowekkkiej rozne chelaty stawia na nogi

81

Odp: co bedzie lepsze ?

Olimp wypuścił na rynek Vitamin plus dla sportowców w jednej kapsułce witaminy a w shoowekkkiej rozne chelaty stawia na nogi o tym pisałem

82

Odp: co bedzie lepsze ?

a ja sobie wezmę daily formula ;

83

Odp: co bedzie lepsze ?

OK jestem po zakupach wyszlo troszeczke inaczej niz chciałem no ale jest ok kupiłem 2 puchy kretki zielonej vitala 300g (chcialem wziąć 1 500g ale nie bylo) DF (jak na razie powiem ze troszke smierdzi ) dextro juice 1kg - wystarczy? jeszcze dokupię gainera vitala 1 ale to jutro i taraz mam pytanie jak dawkować te wszystkie odzywki no oprócz gainera bo to wiem ze wg.
brakow w diecie ;ppozdrop.s w innym sklepie gosciu mi powiedział ze kretka z vitala jest do bani, ale ja juz mialem postanowione ze ja kupie i poszedłem gdzie indziej na to wszystko wydalem prawie 120zl

84

Odp: co bedzie lepsze ?

aaa zapomnialem, do tego mam jeszcze l-glutamine extreme 1400(kolo 6 tabsow mi zostalo) z treca no i czekam na to dawkowanie bo jak na razie nic nie widze ;p

85

Odp: co bedzie lepsze ?

pamiętaj zeby sie odblokować ;p HAHAHAHAHA

86

Odp: co bedzie lepsze ?

no i dobrze zrobiles.Ile kupiłeś gainera i za ile  ??

87

Odp: co bedzie lepsze ?

gainera 4,8kg zapłaciłem 109zl

88

Odp: co bedzie lepsze ?

nie bede zakładał osobnego tematu zeby nie robić syfu i zapytam tutaj o krete, jem juz 2tyg.
kreta(mono)+dextro+gainer+df po tych 2 tygodniach poszło mi po centymetrze w klacie i na lapce, to chyba dobry rezultat? jak myslicie? moze coś zle jem czy cus?

89

Odp: co bedzie lepsze ?

Jeśli zależy Ci na poprawie skuteczności ćwiczeń, polecam poczytanie sobie o kofeinie bezwodnej:
https://kofeina24.pl/produkt/kofeina-bezwodna/

Szczególnie, ze środek można zamówić obecnie bez konieczności posiadania recepty. Ma wiele dobrych własciwości:
poprawia skupienie podczas wykonywanych ćwiczeń
zwiększa koncentrację
sprawia, ze efekty sa widoczne szybciej

W sklepie zamówisz 100% czystej kofeiny, którą możesz dodawać do innych środków.

90

Odp: co bedzie lepsze ?

Warto jest równięż wziąć pod uwagę L karnozynę.
Karnozyna może wpływać na ochronę i regenerację mięśni. Badania sugerują, że suplementacja karnozyną może pomóc w zmniejszaniu zmęczenia mięśni, poprawie wydolności i zwiększeniu zdolności wysiłkowej.

Jeśli zainteresowała Was ta tematyka, polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://karnozyna.com/

Jej działanie jest tutaj dokładniej opisane.