1

Temat: Plany na wakacje

Gdzie planujecie wyjechać?

Pragniesz być trenerem fitness? Link do oferty, najlepsze szkolenia dla Ciebie.

2 (edytowany przez wegemarta 2016-03-18 12:09)

Odp: Plany na wakacje

Jeśli uda mi się osiągnąć idealną sylwetkę do wakacji to chciałabym lecieć na Kubę. Oczywiście wszystko zależy od tego czy uda mi się wytrzymać z odchudzaniem. Póki, co jestem na dobrej drodze. Wspomagam się suplementem diety www.trizer.pl. Jest to spalacz tłuszczu, który zmniejsza apetyt. Od kiedy go przyjmuję to jadam mniejsze posiłki i nie jadam słodyczy, bo nie mam na nie ochoty.  Dlatego aktualnie dobrze mi idzie z utrzymaniem diety. Staram się odżywiać zdrowo. Oprócz tego, co kilka dni ćwiczę, aby skóra nie straciła jędrności.

3

Odp: Plany na wakacje

Panowie a kto  wybiera sie nad morze?

4

Odp: Plany na wakacje

Przerażają mnie te tłumy nad morzem. Wolę jezioro lub rzekę.

5 (edytowany przez starmilks 2018-04-25 13:29)

Odp: Plany na wakacje

Zależy jaką miejscowośc wybierzesz. Tak naprawdę tłumy są na plażach jedynie na weekendy. No i jeśli chcesz wypoczywać praktycznie przy wejściu na plażę. Nawet w takich teoretycznie bardzo zatłoczonych miejscowościach jak Mielno czy Władysławowo można znaleźć spokojne zakątki. Wystarczy wybrać sie na spacer plażą. Plaże w Polsce są szerokie, na pewno nie będzie tyle osób, aby mogły je zakryć w całości.
Nad morzem polecam Jastarnię i Juratę. Jest spokojnie, dużo atrakcji. Na miejscu warto wynająć jakiś wygodny apartament.
https://www.blueapart.pl/
Na przykład tutaj

6

Odp: Plany na wakacje

nad jeziorami jest zawsze fajnie

7

Odp: Plany na wakacje

Jest naprawde ok.  Ze swojej strony mogę polecić dwa

jezioro Białe na Lubelszczyźnie ( naprawdę świetna imprezownia na wakacje)
oraz Pasym na Mazurach - jest to o wiele spokojniejsze miejsce, coś dla tych, którzy chcą naładować baterie do konca rokku

Jeśli chcecie wybrać się w góry w tym sezonie to polecam już zacząć szukac noclegów. W sezonie będzie o wiele drożej, no i wiele noclegów będzie zarezerwowanych.  Noclegów  górach polecam poszukac na tej stronie
https://www.sunandsnow.pl/apartament-wgorach-1