1

Temat: Galeria Fitnessek czesc IX





































2 (edytowany przez jurczykowska 2016-05-11 13:01)

Odp: Galeria Fitnessek czesc IX

Czy mogłaby tu któraś z dziewczyn stosujących Trizer i ćwiczących wrzucić swoją przemianę? Ja jeszcze nie jestem na to gotowa. Jeszcze mam nieodpowiednią figurę by się chwalić. Widać różnicę, ale ja jeszcze nie jestem zadowolona. Chociaż osoby, które widują mnie rzadko są zdziwione moją zmianą. Nie wierzą, że suplement i dieta aż tak mi pomogły schudnąć. A dzięki temu, że ćwiczę to nie wisi mi skóra, więc nie ma wstydu z tym chociaż.

3

Odp: Galeria Fitnessek czesc IX

Ja na swoich zdjęciach nie widzę przemiany. Biorę Trizer, mam dietę i ćwiczę. Wydaje mi się, że zdjęcia nie przedstawiają różnicy, ale czuję się lepiej teraz. Ubrania są na mnie luźniejsze no i przede wszystkim widać różnicę podczas ważenia. Tylko te zdjęcia jakieś takie niezbyt. Może to wina, że nie zrobiłam w pierwszym dniu diety tylko po dwóch tygodniach. Wtedy zmniejsza się różnica czasu między jednym, a drugim zdjęciem.

4

Odp: Galeria Fitnessek czesc IX

chyba ważne, żeby czuć samemu różnicę, rozumiem że pokazywanie efektów ma motywować, ale nie ma sensu się dołować, jełśi ich nie widać gołym okiem wink