Temat: fitness czy siłownia?

Co według Was jest lepszym wyborem dla osoby, której zależy na zrzuceniu kilogramów. Mam spalacz tłuszczu Trizer i karnet open do klubu sportowego. Mogę korzystać ze wszystkich zajęć i sprzętów. Jednak zastanawia mnie, z czym osiągnę lepsze i szybsze wyniki? Do lata już tylko półtora miesiąca, a ja nadal nie mam idealnej sylwetki do stroju kąpielowego. Co robić?

2

Odp: fitness czy siłownia?

Zdecydowanie lepiej zacząć swoją przygodę ze sportem właśnie od fitnessu. Zajęcia fitness są dużo bardziej motywujące niż ćwiczenia na siłowni, ponieważ odbywają się w grupach. Widzimy, że inni tak samo jak my się męczą, więc jest nam łatwiej. Z czasem, gdy poczujesz siłę możesz wybierać się na ćwiczenia takie jak PUMP gdzie wykorzystuje sie ciężarki. Jeśli będziesz stosowała Trizer jeszcze do wakacji to wyniki na pewno się jeszcze polepszą.

3

Do wakacji został tylko miesiąc wiec nie wiem czy różnica będzie tak dużo. Jednak dieta+suple( może być Trizer) i ćwiczenia. Waga zapewne drgnie, ale o tej porze roku to już powinnaś kończyć odchudzanie, a nie o nim myśleć. Ja wolę fitness, ale trening siłowy jest także ważny, jeśli chodzi o ujędrnianie skóry. Często, bowiem zdarza się, że po zrzuceniu kilku lub kilkunastu kilogramów, skóra przestaje być elastyczna, zalegają na niej fałdy, z którymi trzeba będzie się uporać właśnie na siłowni.

4

a może jeszcze kompletnie coś innego. ja się zdecydowałem na odpuszczenie siłowni. Ciężko mi się ćwiczy w tłumie i wśród ludzi strzelających selfiaki... teraz sobie sam trenuje street workout i jest na wypasie. W końcu spokój przestrzeń i pełen luz no i w portfelu więcej keszu wiadomo :good: obczajcie np tu http://www.sfd.pl/Street_Workout-t1130835.html#post1

5

Treningi cardio są najlepszą opcją na początek żeby zrzucić zbędne kilogramy. Jeśli treningi beda regularne to warto jest zdecydować się także na wprowadzenie do naszej diety odżywki Blade Nutrition , ponieważ w ten sposób dostarczamy dodatkowego budulca do naszego organizmu!