Temat: fitness czy siłownia?

Co według Was jest lepszym wyborem dla osoby, której zależy na zrzuceniu kilogramów. Mam spalacz tłuszczu Trizer i karnet open do klubu sportowego. Mogę korzystać ze wszystkich zajęć i sprzętów. Jednak zastanawia mnie, z czym osiągnę lepsze i szybsze wyniki? Do lata już tylko półtora miesiąca, a ja nadal nie mam idealnej sylwetki do stroju kąpielowego. Co robić?

2

Odp: fitness czy siłownia?

Zdecydowanie lepiej zacząć swoją przygodę ze sportem właśnie od fitnessu. Zajęcia fitness są dużo bardziej motywujące niż ćwiczenia na siłowni, ponieważ odbywają się w grupach. Widzimy, że inni tak samo jak my się męczą, więc jest nam łatwiej. Z czasem, gdy poczujesz siłę możesz wybierać się na ćwiczenia takie jak PUMP gdzie wykorzystuje sie ciężarki. Jeśli będziesz stosowała Trizer jeszcze do wakacji to wyniki na pewno się jeszcze polepszą.

3

Odp: fitness czy siłownia?

Do wakacji został tylko miesiąc wiec nie wiem czy różnica będzie tak dużo. Jednak dieta+suple( może być Trizer) i ćwiczenia. Waga zapewne drgnie, ale o tej porze roku to już powinnaś kończyć odchudzanie, a nie o nim myśleć. Ja wolę fitness, ale trening siłowy jest także ważny, jeśli chodzi o ujędrnianie skóry. Często, bowiem zdarza się, że po zrzuceniu kilku lub kilkunastu kilogramów, skóra przestaje być elastyczna, zalegają na niej fałdy, z którymi trzeba będzie się uporać właśnie na siłowni.

4

Odp: fitness czy siłownia?

a może jeszcze kompletnie coś innego. ja się zdecydowałem na odpuszczenie siłowni. Ciężko mi się ćwiczy w tłumie i wśród ludzi strzelających selfiaki... teraz sobie sam trenuje street workout i jest na wypasie. W końcu spokój przestrzeń i pełen luz no i w portfelu więcej keszu wiadomo :good: obczajcie np tu http://www.sfd.pl/Street_Workout-t1130835.html#post1

5

Odp: fitness czy siłownia?

Treningi cardio są najlepszą opcją na początek żeby zrzucić zbędne kilogramy. Jeśli treningi beda regularne to warto jest zdecydować się także na wprowadzenie do naszej diety odżywki Blade Nutrition , ponieważ w ten sposób dostarczamy dodatkowego budulca do naszego organizmu!