1

Temat: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

jak wiadomo kreatynę bierze sie cyklicznie . ale co z innymi supłami ? np; glutamina , żmą , bcaa , hmb , tauryna itp.
jeśli kasa na to pozwala mozna je zawsze brac ? czy powinno sie jednak robić przerwy ? -i jeśli tak ,to jak długo najlepiej brac , i jakie przerwy robić ?

2

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

Jak sam Radoslaw Słodkiewicz stwierdzil, najwaznijesze dla kulturysty odzywki(suplementy) to Bialko, BCAA no i Glutamina.
jeśli budżet Ci pozwala to nigd nie przstawaj ich brac.
HMB - jeśli naprawdę masz duuuuzo pieniędzy to tez możesz brac caly czas ale nie polecam.
Tauryna oczywiście tez caly czas, zawsze sie przyda.
kompleksy witaminowe tez najlepiej jesc.
Co do żmą i Tribulusow to zdania są podzielone.
Wg mnie lepiej brac cyklicznie, wtedy rzynajmnije dadzą jakieś "kopa" a tak organiz sie przyzwyczai i bedzie potrzebował nowych bodzcow.

3

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

dzieki.dobra i szybka odpowiedz . witamin nie wspominałem , bo to wiadomo .bialko i wegle są w dietę wplecione . bcaa , glutaminę i hmb brałem zawsze . 3 pytanka mam jeszcze . żmą i tribulusy , jak długo brac ? i jakie przerwy robić ? dlaczego taurynę "oczywiscie tez caly czas" ?

4

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

Tauryna to taki jakby zloty srodek, każdy znajdzie jakieś jej dobre strony, a ze jest tania to mozna brac caly czas.
Zwlaszcza, ze wśród jej wielu bardzo kozystnych cech, wzmaga regeneracje watroby, ktora przy ciągłym stosowaniu roznego rodzaju supli czasem ma naprawdę konsystencje budyniu //:-( :-( Co do żmą i Tribulusow to stosuj sie do zaleceń producenta, bo ja za młody jestem i nie powiem Ci z wlasnego doswiadczenia jak to brac, nie chce Cie w błąd wprowadzić //:-D :-D /

5

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

96702:date pić, 01 gru 2006 - 01:13:name Qubus) ''(Qubus @ pić, 01 gru 2006 - 01:13) snapback96702/snapback ''!Tauryna to taki jakby zloty srodek, każdy znajdzie jakieś jej dobre strony, a ze jest tania to mozna brac caly czas.
Zwlaszcza, ze wśród jej wielu bardzo kozystnych cech, wzmaga regeneracje watroby, ktora przy ciągłym stosowaniu roznego rodzaju supli czasem ma naprawdę konsystencje budyniu //:-( :-( Co do żmą i Tribulusow to stosuj sie do zaleceń producenta, bo ja za młody jestem i nie powiem Ci z wlasnego doswiadczenia jak to brac, nie chce Cie w błąd wprowadzić //:-D :-D /ok , taurynke dorzucę do ciągłego użytku . mógł bys coś jeszcze o leucynie powiedzieć ? warto kupić ? (bo tania nie jest)

6

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

Leucynaż hmmm tutaj sie nie bede rozpisywal, wejdź na na lewej stronie masz artykuly, dzisiaj Hades dodał o BCAA, przeczytaj i sam stwierdzisz czy warto to brac //:-D :-D /

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

leucynaż chodzi ci o aminokwasy bcaażdobra rzecz mozsz kupic.

8

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

bcaa biorę zawsze . mi chodzi konkretnie o czysta leucynę . jeszcze do tego

9

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

a jaka amsz możliwość kupienia jej? (firma, produkt, cena itd.) jeśli możesz brac to oczywiście dobre rozwiazanie //:-D :-D takie "Jescze wiecej BCAA w BCAA" //:-D :-D /

10

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

tylko w aptekach znalazłem . Dr.Hagen 4 zl za kg .oczywiscie mozna mniejsze porcje kupić , ale ja kupuje zawsze wieksze paczki.taniej wychodzi.
4 zl to najtańsze jakie znalazłem ,bo widziałem tez po 8 ,a nawet 15 jak sie na kilogramy przeliczy .

11

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

... widze ze na brak siana niektórzy nie narzekają /

12

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

szczerze to sie z czym takim nigdy nie spotkalem, i uważam ze nie ma sensu, kup bcaa i tylko to bierz.

13

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

raz kupie i sprobuje . dużo dobrego o tym słyszałem .

14

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

jeszcze dwa pytanka , zeby nowego tematu nie otwierać . (1)slyszal juz ktoś o kreatynie : crea force xl z firmy Goldfield ? są to tabletki(jak mówi producent) w specjalnej otoczce , ktora chroni przed tym zeby tabletka rozpuściła sie w zoladku.
przechodząc do jelita cienkiego nasepuje całkowity rozpad tabletki . przez to cala kreatyna trafia do krwi .( 2) czy warto kupić Kre-Alkalyn ? na poczatku był szum ze to teraz najlepsza kreatyna . ostatnio coraz częściej słychać tez inne rzeczy . w europie nie mozna było opatentować tego , bo to zwykle mieszanie 2 proszkow.
kreatyny i sody . w usa jak wiadomo mozna wszystko . robisz reklamę i piszesz : nowość , patent , nowa folmula.... i jest podnieta . ile w tym prawdy ? używał ktoś ktoras z tych dwóch kreatyn ?

15

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

Jak na twój staż to vitalmax Creatin zupełnie starczy //:-D :-D Nie baw sie w zadne otoczki, kre-alkalyny itd.
jeśli chcesz zwiększyć dzialanie kreatyny to dodaj np.
dextro Juice, lub dextroze! Tauryna wzmaga wcglanianie kreatyny, ale ja będziesz brał caly czas, wiec juz nie bede przypominał //:-D :-D jeśli chcesz miec wieksza motywacje, ze bierzesz coś mocniejszego to kup i tak monohydrat (nie baw sie w nic mocniejszego, jescze bedzie czas) ale firm takich jak Universal, Multipower.
Tyle ode mnie //:-D :-D /

16

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

staż mam juz troche dłuższy . 5 miesięcy napisałem , po operacji i półrocznej przerwie(ktora musialem zrobic) . mono chciałem jeszcze 2 -3 razy zrobić . dextro dodaje .do tego jeszcze Vitargo z BMS(wchodzi jeszcze szybciej niz dextro) . o te 2 kreatyny pytałem sie dlatego zeby na przyszłość juz coś wiedzieć .

17

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

ciekawy temat ja mam gazetę SDW i tam pisze ze kre-alkalyn mozna brac ciagle tylko ze w mniejszych ilosciach! i kreatynę tez B) pozdro

18

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

tez o tym czytałem . producent Goldfield(firma kreatyny ktora wyzej wymienilem)pisze tez ze w ilosciach jakie on na kg ciała poleca , mozna jego kreatynę zawsze brac . tu wrócę do zdania które "Qubus " napisał , ze są produkty które powinno sie cyklicznie brac , zeby organizm dostał dobrego kopa . i z tym sie zgadzam . gdzieś przeczytałem taki cykl kreatynowy ; 6 tygodni brac-2 tygodnie przerwy- 6 tygodni brac .bym sie CZAKI nienazywal jak bym tego niesprobowal . pierwsze 6 pompa , sila .poprostu super . 2 tygodnie przerwy - za krutka przerwa zeby konkretnie coś o jakiś spadkach powiedzieć . marpodddie 6 - na poczatku super(pierwszy tydzien), potem , tak jak bym nic niebral.moze innym dało to jakieś efekty .(ale mój ! ) wniosek : kreatyna cyklicznie , nie kombinować , robić tak jak to jest sprawdzone !

19 (edytowany przez Martin980 2017-02-01 19:05)

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

Nie mam zbyt dużego stażu jeżeli chodzi o suplementy, stosuje odżywki activlab
i dla mnie rewelacja dla zainteresowanych znalazłem fajną stronę z dużym asortymentem suplów a dodatkowo mają darmową przesyłkę. Posyłam linka

20

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

Osobiscie nie jestem przekonany do tych wszystkich spalaczy tłuszczu. Po prostu nie wierzę w takie glupoty. Niby jak tabletka jest w stanie spalać tłuszcz.....
Aktualnie jedyne co biorę to błonnik. KOnkretnie Fibra Vitale.

21

Odp: jakie suple cyklicznie , jakie zawsze ?

To mówiecie że HMB niekoniecznie cały czas? To w takim razie jak? Jakie robić przerwy? Jak długie cykle stosowania? Zapatruję się an któryś z tych https://www.pbc24.pl/pol_m_PRODUKTY_Odz … B-382.html więc może od razu poradzicie, co wybrać? Będę wdzięczny.