26

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

rekord polski jest dalej 14 kg moze i wycisnął te MOCNE 15 kg , ale JA dalej sugeruje sie rekordem 14 kg big_smile:D hehe ..... pozdro

27

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

ja ćwiczę od wrzesnia tego roku z czego napoczatku troche przesilałem mięśnie bo 3 tygodnie robiłem po 30-4 seri na miesien a teraz juz te 3 tygodnie ćwiczę tak jak czeba i mam efejty waze kolo 73-74 na klatę wyciskam kolo 55 kg jak uważacie na poczatek to słabo czy nadrobie?

28

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

klatka - 125kg
przysiad - 140kg
martwy - 140kg

razem wynik w 3boju - 405kg

staż mija 4 miechy po comebacku (wczesniej 1,5 roku treningu i potem 2 lata przerwy)
dobra dieta, duza wiedza, kuracja suplementami, zadnych koxow

29

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

A czy przy MC powinno sie zakładać pas ??

30

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

klatka(wynik z maja) 120kg
martwy ciag(wynik z zeszłego roku) mialem kontuzje pleców i niechce sprawdzać rekordu bo mi sie kontuzja odnowi. 16 kg
Przysiad(zeszly rok) tez niesprawdzam bo mam rozje**** staw skokowy
145
nieuprawiam trujboju ale ćwiczę trzeci rok, moja waga to 72 kg

31

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

moje osiągi niestety są nie zmierzenia, bo nie mam za dużo sprzętu w domu, ale za tydzień kupuje ze 1 kg zelaztwa, jak na razie:
- ma klatę wyciskam 85 kg w pieciu seriach po 2 razy ( nie mam wiecej ciężaru na klatę dlatego jest u mnie slaba ) da sie jakoś obliczyć maxymalne wyciskanie z takich danych???
- Martwy ciag: probowalem raz zyciu 12 kg, bez zadnych ochraniaczy, technika nawet nie wiem czy dobra, ale na prostych nogach
- przysiady ze sztanga ciezko powiedziec, bo musze sobie sam zarzucać ciężar na kark, a wiecej niz 7 kg to sie boje

32

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

rocznik 87
waga 65 kg
wyciskanie 125 kg
przysiad 8 kg
martwy ciąg 12 kg

33

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

Staz: 15 miesięcy
Waga: 88-90kg

Wyciskanie: 11 kg
Przysiad: 16 kg
Martwy ciag: 2 kg

Trojboj: 47 kg

34

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

wow niezle wyniki ja mam 75 kg 18 cm i wyniki
wyciskanie 95 (troche lipne wiem )
przysiad 115
martwy ciąg 13 (ale to nie był mój max mysle ze 1 kg mógłbym jeszcze dorzucic)

35

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

To ja też się pochwalę /. Bo wczoraj się sprawdzałem na siłce wiek: 16waga 68kg- wyciskanie na płaskiej ławce 72kg ( ; )- martwy ciąg 113,5- na przysiad nie robiłem bo nie mam jak wrzucić ale na suwnicy brałem 230kg Wcześniej ćwiczyłem kilka miechow a później przerwa długa no i to moje wyniki po 1,5miesiąca ćwiczeń

36

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

klatka 198martwy długo nie robiłem w tej chwili około 230przysiad 255,bandaz,pas

37

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

113 kg wagi to fajna szafa z Ciebie musi byc, respekt

38

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

Aktualnie robie dopiero pierwszy plan na sile (zaluje), wiec sie nie pochwale wynikami, bo po co zmyslac, w każdym razie za pol roku sie wpisze i mam nadzieje, ze wyniki beda nienajgorsze.
Ostatnio właśnie mam takie przemyslenia, ze przy mojej masie powinienem brac ze 3 kg wiecej w każdym boju i dlatego chce poprawić sile.

39

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

Wiek: 15 latWaga: 64KGWyciskanie lezac: 90KGMartwy Ciag: 140KG nie jest to moja konkurencja :/a przysiady to juzw ogole....; Problemy ze stawami

40

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

w tym wieku 90kg??? respekt

41

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

Ja jestem ciekaw z jaka jest to technika robione... ja w gim tez podnosiłem 1 kg tylko lapy szeroko jakbym obejmował swiat, a i jeszcze nie opuszczałem do samej klatki.
Podejrzewam, ze niektórzy nieświadomie podaja bledne wyniki,a teraz to juz sie nikt nie przyzna

42

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

wycisk 85 kgmartwy 13 kgprzysiadow nie robiłem na maxa nie mam jak tęg ozarzucic ale 6 kg 3x6pow

43

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

Wycisk prawidłowy trojboistyczny klata 135 na 2 razy (wiecej nie wchodzi na sztangę ). Sila ciagle rosnie, bo jestem w trakcie robienia mojego pierwszego treningu silowego, a masy jest nadto.

44

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

wyciskanie - 145kgMc - 140kgprzysiad - 150kgwaga max.
79kg

45

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

103375:date sob, 2 sty 2007 - 23:55:name ekorkiwisici1976) ''(ekorkiwisici1976 @ sob, 2 sty 2007 - 23:55) snapback103375/snapback ''!wyciskanie - 145kgMc - 140kgprzysiad - 150kgwaga max.
79kgOO chciałeś zeby Cie zjeżdżać to daje, tylko nie popełniaj samobójstwa :Slaby MC i przysiad w porownaniu do klaty- b.duza dysproporcja.
Ja w MC daje 135 na 2 powt.

46

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

wyciskanie - 92.5 (wynik sprzed 1.5 tyg.)martwy - 77 na serie 8, 8, 6, 6 (nie wiem ile max mialbym ?)przysiad (trojbojowy, czyli plytszy) - 13 na serie 8, 8, 6, 6 (pas jedynie) - napewno to nie jest mój max na serie, ostatnio nie mial mnie kto asekurowacJak sie sprawdzę we wszystkim to napisze swoje wyniki.

47

Odp: Wasze wyniki w Trojboju silowym

96666:date czw, 3 lis 2006 - 12:07:name onkiopracemisBran) ''(onkiopracemisBran @ czw, 3 lis 2006 - 12:07) snapback96666/snapback ''!To ja też się pochwalę /. Bo wczoraj się sprawdzałem na siłce wiek: 16waga 68kg- wyciskanie na płaskiej ławce 72kg ( ; )- martwy ciąg 113,5- na przysiad nie robiłem bo nie mam jak wrzucić ale na suwnicy brałem 230kg Wcześniej ćwiczyłem kilka miechow a później przerwa długa no i to moje wyniki po 1,5miesiąca ćwiczeńNajnowsze info /wiek: 16waga: 65kg- wyciskanie na płaskiej 75kg - mc 120kg- przysiad 140kg