26

Odp: Jakie bialko lepsze ??

Tadek1971 wiem jak wyglądają ale to juz nie sam fitnes a terz troche silowni...a większość kobiet jak chodzi na fitnes to na areobik a nie jeszcze silka...

27

Odp: Jakie bialko lepsze ??

Tea123454 chyba za bardzo nie wiesz co to fitness w damskim wydaniu

i nie myl tego z grubymi babami skakajacymi w ryytm muzyki

28

Odp: Jakie bialko lepsze ??

Tadek1971 wiem jak wyglądają ale to juz nie sam fitnes a terz troche  silowni...a większość kobiet jak chodzi na fitnes to na areobik a nie jeszcze silka...

myslsiz pojecia fitness to ne tlyko aerobik ale tez silka i wogole wszyskie cwiczenia... widze nie amsz o tym zielonego pojecia....

fitnesski to nie kuturystki bo wygladem sie bardzo różnią ale ćwiczą bardzo podobnie

29

Odp: Jakie bialko lepsze ??

Za to chwale sobie starego dobrego MUS-L-BLASTA z MLO i bialko z treka

30

Odp: Jakie bialko lepsze ??

bialka treka są spoko ale ni kupujcie siteck big_smile big_smile zwałkowany skład i dużo ww

31

Odp: Jakie bialko lepsze ??

mówisz o sci-tec ?

32

Odp: Jakie bialko lepsze ??

noooooo tylko nie pamietaalm jak to napisać

33

Odp: Jakie bialko lepsze ??

Bardzo cenie fitneski-fajne są no i ta determinacja ale wg mnie kobieta troszke fatu musi miec tu i tam zeby było za co złapać nie obraz sie Tadek1971 8)

34

Odp: Jakie bialko lepsze ??

Tadek1971 wiem jaka jest ruznica miedzy fitneskami a kulturystkami...

35

Odp: Jakie bialko lepsze ??

Bardzo cenie fitneski-fajne są no i ta determinacja ale wg mnie kobieta troszke fatu musi miec tu i tam zeby było za co złapać nie obraz sie Tadek1971   8)

no coś niby za co, mi sie bardzo podobają fitnesski ale sama nie chciałabym tak wyglądać wole popatrzyć niz praktykować

36

Odp: Jakie bialko lepsze ??

pdobaja ale niechciala bys tak wyglądać ? dziwne jak dlamnie ?

37

Odp: Jakie bialko lepsze ??

widzisz raczej tego nie zrozumiesz wiec nie bede ci tlumaczyc..... wisi mi ze dla ciebie jest to dziwne : :

38

Odp: Jakie bialko lepsze ??

a mi wisi ze tobie wisi porpostu mi jak coś sie podoba to chce to miec i mysle ze większość osub tak ma ....

39

Odp: Jakie bialko lepsze ??

pfff to chce to miec ja reczej fitnesski nie chce miec : bu:-D:-D

pozatym nie musze byc taka jak ty wiec zjedz : widze ze nie potrafisz uszanować czyjego zdania i upodoban!!! i wes do mnie nie pisz nigdzie bo nie mam choty z takim kimś tak ty gadac.... :

40

Odp: Jakie bialko lepsze ??

omg widać ze nieumiesz czytać ze zrozumieniem to byćl rpzenosnia np.
podoba mi sie ciało jakeigos kulurysty to chce miec takie jak on i doze do tego zeby moje wyglądało podobnie o to chodziło a nastepnym razem czytaj ze zrozumieniem...

41

Odp: Jakie bialko lepsze ??

mi sie pobobja fitnesski ale sama nie chc etak wyglądać , bo wole popatrzeć na nie i nacieszyć oko : po prostu nie chce tak wyglądać bo to nie mój styl , co nie moze mi sie podobac???
dziwny ty czloweiku jesteś ;

42

Odp: Jakie bialko lepsze ??

a dalmnie ty jesteś dziwna i tyle niekażdy musi mię akceptować

43

Odp: Jakie bialko lepsze ??

no i w porzadku..... skończ juz bo i tak nie dojdzemy do porozumienia...

44

Odp: Jakie bialko lepsze ??

Nie kluccie sie dziewczyny ! big_smile

45

Odp: Jakie bialko lepsze ??

SandMan !!!!!!!!!
Tea123454 to nie dziewczyna powiem Ci krotko ogarnij sie Moja dobra rada lol